Jump to content

TacynoS*

Player
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TacynoS*

 1. Dziękuję za tak szybką interwencję z waszej strony. Chciałbym żeby ta sprawa zakończyła się pomyślnie. Naprawdę szkoda mi tego wszystkiego co osiągnąłem przez te 4 lata. I chcilabym odzyskać większą część majątku. I prawdopodobnie zgłoszę sprawę na policji.
 2. Nie grałem na innych serwerach.
 3. Jestem pewny że nikomu nie dawałem hasła. Na koncie miałem około jeszcze 900k także ktoś dla beki mógł się bawić kontem. Prawie 4 lata tu przegrałem i dorobiłem się prawie 4kk. Nikt oprócz mnie nie grał na tym koncie.
 4. Twój nick/login: TacynoS* Twój serial: 3C0C92FD980BD46BF7118AAAE2911BA1 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Ostatni raz grałem na serwerze tydzień temu w święta. Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku:30.04.2019r. Opis sytuacji: Dużo nie mam do powiedzenia ponieważ od 2 lub 3 miesięcy zrobiłem sobie przerwę od PYLIFE i nie grałem.Ale po godzinie 19 pisze do mnie kolega na mesengerze dlaczego się do niego nie odzywam na serwerze.Byłem mega zaskoczony zaistniała sytuacją i po jakimś czasie wysłał mi zdjęcie jak z mojego konta ktoś ogłasza że sprzedaje auto. I od razu gdy mi to powiedział wbiłem od razu na serwer.Ale gdy wszedłem na serwer większość mojego majątku znikła.(Jeżeli będzie potrzeba to podam jakie posiadałem auta i jaką operowałem gotówką).Gracz który włamał mi się na konto zakupił golda i parę pereniali na ID tahome i bulleta blade i dalej nie pamiętam.Dużo czasu poświęciłem na grę na tym serwerze i troszkę się zdenerwowałem ponieważ już wszystko straciłem.Prosiłbym o szybką interwencje ze strony administracji ponieważ dana osoba może okradać dalej.I prosze o zbanowanie innych seriali oprócz mojego.Oczywiście po tej sytuacji zmieniłem hasło.Chciałbym chociaż odzyskać połowę mojego majątku.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej skargi.Pozdrawiam Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież:Nie wiem kto to mógł być. Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta:Nikomu Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody:https://imgur.com/a/o8Qo0uw,https://imgur.com/a/sh3VKCv Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 5. Nick: TacynoS* Staż: 4 lata ( 2589h 43m ) Serial: 3C0C92FD980BD46BF7118AAAE2911BA1 Nick osoby zawieszającej: |Konfucjusz|Vespe Powód zawieszenia prawa jazdy: TacynoS* otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od |Konfucjusz|Vespe, powód: taran + odwalanie premierem (4 d) Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała następująco.Zanim doszło do wypadku przez 5 min miałem ping powyżej 2k.I gdy dojechałem do mechanika dolnego ping jeszcze bardziej urósł.No i przez ten ping doszło do wypadku.No gdy uderzyłem gracza |SAPD|Addiction zapytałem się ile mam zapłacić i przeprosiłem.No i gdy dokonałem przelewu zostało mi odebrane prawo jazdy.Sam gracz potwierdza że widać było że mam lagi(Załacze SS) Dowody: https://imgur.com/a/dVF51VB , https://imgur.com/a/vCb7KEn Coś od siebie: Wiem,że zwalanie winy na internet jest słabe. Wiedząc że mam lagi mogłem uważać co robię.Specjalnie tego nie zrobiłem ponieważ kończę wbijać kilometry na taksometrze. Przepraszam jeszcze raz z całego serca gracza |SAPD|Addiction za zaistniała sytuacje,i również administrację naszego kochanego serwera.Obiecuje że zaistniała sytuacja nie będzie miała miejsca.Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...