Jump to content

Conversiak

Player
 • Content Count

  3533
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Conversiak last won the day on August 3 2019

Conversiak had the most liked content!

Community Reputation

5138 Świetny Gość!

About Conversiak

 • Rank
  Tommy Vercetti
 • Birthday October 19

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Los Angeles, California
 • Zainteresowania
  Angielszczyzna amerykańska, fotografia, informatyka.

Recent Profile Visitors

28527 profile views
 1. znamy sie????

  1. Conversiak

   Conversiak

   Kim ty typencjuszu jestes?????? 

  2. DoNiU.
 2. Nie jesteś, ani nie byłeś nigdy pode mną - jak każdy gracz. To, że miałem uprawnienia moderatora, nie mianowało mnie nigdy na jakieś nadzwyczajnie wysokie stanowisko - mimo wszystko rozumiem, każdy będzie mówić, że moim zamiarem było się pokazać, wywyższyć, być może sam bym tak powiedział pod wpływem emocji z twojego lub innego stanowiska. Bądźmy ludźmi ;). Zawsze mogłeś napisać na mnie skargę skoro uważasz, że się pastwiłem nad tobą. Nie rozumiem twojego oburzenia, sam nie zachowałeś się elegancko, to poniosłeś konsekwencje. Zamiast przyjąć karę na klatę to wolałeś sobie pogrywać. Prawda, nie byłem wmieszany, nie będę ci cytować tego, co pisałem w tej apelacji, bo szczerze mówiąc nie chce mi się. Napiszę ci w skrócie - Ty będąc w jakiejś grupie/frakcji, czy gdziekolwiek jesteś dla mnie bardziej rozpoznawalny jako wyżej postawiony gracz. Nie muszę cię obserwować, żeby widzieć jak się zachowujesz, choć szczerze powiem, że wiele razy byłem świadkiem twojego zachowania, stąd moja wypowiedź w tej apelacji. Nie ukrywajmy tego, że nie potrafisz czasem zapanować nad swoim zachowaniem (mam na myśli głównie cbk, etc), poza tym byli gracze, którzy się do mnie skarżyli na ciebie, że próbujesz ich zastraszyć, obrażasz ich, itp. Inaczej zareagować na coś takiego nie mogłem niż wypowiedzieć się w tej apelacji. Nie będę tutaj wymieniać nicków tych osób, jeśli będzie trzeba podam je Administratorom RCON. Osobiście nic do ciebie nie mam, jeżeli faktycznie chcesz coś Ty wyjaśnić, pm mam zawsze otwarte ;). Miłego wieczoru.
 3. Cze, cze Hermenegilda. Jak tam na rejonie?

 4. Mało mam teraz do gadania, ale myślę, że jednak tak, zwłaszcza, że nie opuściłem administracji na stałę. Dalej podtrzymuję to co pisałem w poprzedniej apelacji i jako nadający bana absolutnie się nie zgadzam na zdjęcie tej kary. Twoje słowa są puste i tyle, na odbanowanie nie zasługujesz zwłaszcza dlatego, że próbujesz pisać apelację, gdy odszedłem z rangi. Słaba zagrywka Ja decyzji nie zmieniam i mam nadzieję, że osoba rozpatrująca tą apelację będzie uważać tak samo. Co do punktów, kolega jak najbardziej na nie również zasługuje - było wyraźnie napisane w poprzedniej apelacji. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. Miłej nocy :).
 5. Nie odbanuję cię, a kolejne twoje apelacje będą karane punktami. Mogłeś myśleć wcześniej nad tym co robisz, teraz już jest za późno. Wesołych świąt.
 6. Przepraszam, że się wtrącę, ale na UB absolutnie nie zasługujesz. Jesteś bardzo toksycznym graczem, obrażasz ludzi i Ty myślisz, że będzie tak w nieskończoność? Że administracja będzie tolerować ciągle twoje zachowanie? O twojej toksyczności i kulturze, a może raczej jej braku przekonałem się na swojej skórze i nie tylko ja. Twoje słowa są puste, dlatego w moim mniemaniu na odbanowanie absolutnie nie zasługujesz. Mam nadzieję, że moja wypowiedź pomoże w ustaleniu werdyktu. Miłej nocy.
 7. Nie ten dział, napisz skargę w dziale 'skargi za oszustwo z pojazdami'.
×
×
 • Create New...