Skocz do zawartości

Cyrex*sza

Premium
 • Zawartość

  221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

136 Świetny Gość!

4 obserwujących

O Cyrex*sza

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 22.01.2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nie interere

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Miejska LS
 • Ranga frakcyjna
  Urzędówka

Ostatnie wizyty

1451 wyświetleń profilu
 1. [Zabawa]No to pomagamy :-)

  649.20
 2. _________________________________________________________________________________________________________ Imie: Krystian.Wiek: 14 lat.Pasek gracza: Staż na serwerze: 4 lata.Serial: 8BFC9DD58A79955B2F2BBB326EC32353Czy zdarzało ci się utrudniać pracę serwera (odwalanie, przeszkadzanie administracji, frakcjom lub graczom, itd)? Nie zdarzało mi się.Czy byłeś kiedyś karany na serwerze? (Podaj swoje kary): Niestety były to dwa bany za oszustwo premium, oraz kilka razy prawo jazdy, również zdarzyły się dwa mute. Za wszystkie kary jakie otrzymałem bardzo żałuję oraz ciągle próbuje już ich nie dostawać.Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: Myślę, że tak.Czy potrafisz grać w zespole?: Tak, potrafię.Czy masz problemy z podporządkowaniem się rozkazom przełożonych?: Nie mam problemów.Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak, zapoznałem się z regulaminem, oraz jestem gotów go przestrzegać.Czy pracujesz aktualnie w urzędowej SM? Tak, pracuję w Urzędowej Straży Miejskiej w Los Santos.Czy posiadasz Mumble?: Tak, posiadam.Czy posiadasz mikrofon?: Tak, posiadam.Coś o sobie: Pochodzę z małej miejscowości nieopodal Lublina, chodzę do 7 klasy podstawówki, w wolnym czasie lubię spędzać czas ze znajomymi lub po prostu grać na komputerze jak przeciętny nastolatek. Interesuję się głównie informatyką jak i służbami mundurowymi. Jestem otwarty na nowe znajomości, przede wszystkim łatwo nawiązuję kontakty z rówieśnikami, lubię pracować w grupie jak i samodzielnie. Z charakteru jestem miły, spokojny oraz opanowany. Staram się nie unosić z byle powodu, lubię czasami pośmieszkować, lecz w odpowiednich sytuacjach bywam poważny. Czemu zasługujesz na to stanowisko?: Na serwerze gram od 4 lat, za sobą mam ponad 1800 godzin, co świadczy o doświadczeniu serwerowym, umiem odgrywać RP w stopniu średnio zaawansowanym, jestem zdyscyplinowany oraz ogarnięty, gdy wykonuję powierzone mi zadanie staram się je zrobić jak najlepiej. Z poważaniem Cyrex.
 3. [MyYouTube] Perenial Sławka!

  Fajne
 4. Rekrutacja do Friends4Ever - Kwiecień'18

  Powodzonka wszystkim
 5. Nick: Cyrex*sza Staż: 4 lata Serial: 8BFC9DD58A79955B2F2BBB326EC32353 Nick osoby zawieszającej: Hunter. Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie na giełdzie. Opis sytuacji: Gdy jeździłem autem postanowiłem pojechać na giełdę aby obejrzeć auta, jestem prawie pewien że winą tego ''taranu'' jest mój internet, a mianowicie ostatnio doznaje strasznych lagów, czyli jak np. jade prosto to w rzeczywistości odwalam jak ''pijany''. Dowody: Coś od siebie: Te ''lagi'' były przejściowe i już je zneutralizowałem.
 6. Licytacja całej mojej kolekcji... [DUŻO POJAZDÓW]

  Banshee 260k Buff cw
 7. Hmm... zapisywać się na karaoke ? XD

   

  **LINK W ODPOWIEDZI**

 8. [ZABAWA] Post bez like WYGRYWA

  Tak
 9. Skarga na Cyrex*sza

  Aha, dałem ci 20e skąd miałem wiedzieć ile mechanik ci powie? Mówię mogę ci oddać + dopłacić.
 10. Skarga na Cyrex*sza

  Zapłaciłem ci, a jeśli ty nie chcesz mojej kasy to nie moja wina tak ? To może zróbmy tak, faktycznie mechanik poprosił 60e za naprawę, więc mógł bym oddać 60e oraz zadość uczynienie + 250e i sprawa załatwiona, co ty na to ?
×