Jump to content

Robson002

Moderator
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

221 Świetny Gość!

About Robson002

 • Rank
  Lance Vance

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Game Account

 • Faction
  Policja
 • Faction rank
  Nadkomisarz

Recent Profile Visitors

2003 profile views
 1. Zostałem poproszony o wypowiedź, a więc przeszedłem na reporta - z powodem pojazd na środku jezdni, pojazd rzeczywiście był na środku i miał zaciągnięty ręczny. Zgłaszający wnioskował o karę zakazu prawa jazdy lecz ja wybrałem drugi wariant[tzn. mandat i pzp].
 2. Mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy. Karę skracam. Zamykam.
 3. Pisząc na chacie /atc łamiesz regulamin nawet jeżeli w dobrej intencji to dalej jest to łamanie regulaminu. Prowadziłeś rozmowę przed ostrzeżeniu, a po przypomnieniu nie przestałeś to więc dostałeś karę. Na dodatek na twoją nie korzyść jest to, że spamiłeś reportami aby sprawdzić apelację. Karę odczekasz. Zamykam.
 4. Jak próbowałeś odlecieć bez pisania raporta, to na własne życzenie odczekasz karę. Zamykam
 5. Powiedz mi gdzie Ci wyskoczyło NT?,[gdyż nie widziałem żebyś miał lagi]. Przy Garcii SF gdzie staranowałeś prawidłowo jadącego Clovera? Czy przy kings/doherty gdzie dwukrotnie staranowałeś uczestników ruchu? Przypomnę Tobie, że na doherty wjeżdżając w osobę napisałeś jeszcze: [2019-05-05 18:43:57] [Output] : 316 Demoxxx.tv: plac - a kilkadziesiąt sekund później dostajesz zakaz prowadzenia pojazdów. Karę odczekasz. Zamykam.
 6. Zaszły pewne komplikacje. Lecz już wczoraj nad tą karą myślałem, więc dam Ci szansę i karę odwieszę mając nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy. Zamykam.
 7. 1] Kara została nałożona o 23:48, a raport o 23:50 - ty byłeś już za helikopterem [biegłeś w stronę SAPD] jak dostałeś licencję. Przypomnę Tobie, że dostałeś chwilę przed tym ostrzeżenie o zwiększeniu pułapu, a co robiłeś na niskim pułapie? [2019-05-04 23:47:58] [Output] : 82 IVS*Michal_31: poddaje cie [2019-05-04 23:48:01] [Output] : 82 IVS*Michal_31: poddaje sie Kilka przelotów na niskim pułapie i pisanie do funkcjonariusza SAPD, który złapał gracza. 2] ja i inny moderator myślimy coś innego, że to było celowe lądowanie, gdyż chciałeś dołączyć do kolegów z pojazdu, a następnie utrudniać czynności SAPD. Kara jest słuszna i ją odczekasz. Zamykam.
 8. Werdykt o karze umieszczę jutro[tj. 05.05.2019].
 9. Dobrze dam Ci szansę, mając nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Zamykam.
 10. Żadnej pomyłki tutaj nie ma, licencja została poprawnie nałożona tylko widzę, że na inny nick - Hueee . Zamykam.
 11. Napisz tutaj co powinieneś jeszcze zrobić zgodnie z regulaminem lotniczym.
×
×
 • Create New...