Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Robson002

Moderator
 • Zawartość

  326
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

145 Świetny Gość!

O Robson002

 • Tytuł
  Luis Lopez

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Konto w grze

 • Frakcja
  Policja
 • Ranga frakcyjna
  Starszy aspirant

Ostatnie wizyty

1327 wyświetleń profilu
 1. W ogóle nie zauważyłem u ciebie lagów, cofania podczas jak jechałeś,przy lotnisku lv pod prąd,a przedtem wjeżdżając z LS do LV pod prąd z skąd ciebie goniłem. Napisz jutro apelację, a jak na razie kara zostanie. Zamykam.
 2. Specjalnie taranowałeś jego i innych uczestników ruchu drogowego, dostałeś ode mnie ostrzeżenie byś ostrożniej jeździł ale tego już nie posłuchałeś. Kara zostaje. Zamykam.
 3. Apeluję o ostrożność podczas jazdy, odwieszę ci prawo jazdy i mam nadzieję, że coś takiego już się nie powtórzy.
 4. Dobrze trzymam za słowo, karę odwieszę. Zamykam.
 5. Kara przedawniła się. Zamykam.
 6. I dlatego najpierw zajechałeś zielonemu radiowozowi drogę i nie dałeś mu jechać dalej prawym pasem? Gdy już cię ominął to staranowałeś go [najprawdopodobniej by rozpocząć pościg]. Napisz jutro apelację [tj. 08.08.18] i wtedy pomyślę nad skróceniem kary, Zamykam.
 7. Robson002

  Wniosek o przywrócenie licencji: |PG|Filipek120 ukarany przez Robson002

  Rozwaliłeś się na autostradzie,a następnie chciałeś popłynąć na lotnisko LS, Masz obowiązek według regulaminu lotnictwa zgłosić rozbicie na atc jak i komendą /report na siebie. Kara zostaje. Zamykam.
 8. O co ty mnie prosisz? Najpierw kozaczysz się bym ci dał dowody, że zabiłeś, przecież ty niewinny... A teraz od tak jak brakuje prawa jazdy to zrobiłeś to? przyznałeś się. Na tę chwilę kara zostaje, napisz [jeżeli będziesz chciał] za 4 dni apelację [09.08.2018]. Zamykam.
 9. Odczekasz karę, a spamowanie mi nic ci nie pomoże. Kara zostaje zamykam.
 10. Dałem ci szanse i jej nie wykorzystałeś, karę odczekasz. Kara zostaje. Zamykam.
 11. Wylądowałeś na plaży tylko po to by kupić dom i następnie chciałeś znowu polecieć. W regulaminie lotniczym jasno jest napisane, że lądowanie poza lotniskiem jest zabronione, a wszelkie rozbicia i tym podobnie zgłaszać na czacie lotniczym jak i komendą /report. Karę odczekasz. Zamykam.
×