Jump to content

Robson002

Moderator
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

352 Świetny Gość!

About Robson002

 • Rank
  Lance Vance

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Game Account

 • Faction
  Policja
 • Faction rank
  Podinspektor

Recent Profile Visitors

3230 profile views
 1. Nie dostałeś/aś odpowiedzi jeszcze w pierwszej apelacji, a już napisałeś/aś następną. Poczekaj na odpowiedź w pierwszej apelacji i nie pisz więcej niż ta jedna co jest gdyż za spamowanie możesz otrzymać punkty. Zamykam.
 2. Karę skrócę lecz UPOMINAM CIĘ abyś nie spamował o tym następnym razem na pw/serwerze itp. Zamykam.
 3. Kara zostaje. Nic z tej kary nie odczekałeś bo w kilka dni po niej otrzymałeś bana, mam Ci skrócić licke z 2 lat na pół dnia po otrzymaniu ub? Następną apelację od tej kary możesz napisać za min. 6 miesięcy i myślę, że tutaj nie muszę podkreślać, że to ma być gra na serwerze bez odwalania. Zamykam.
 4. Brak zainteresowania się apelacją, zamykam.
 5. Witam, Tak jak napisałem w powodzie, pojazd był ustawiony na ręcznym na stanowisku mechanika za co otrzymałeś karę. Zacznijmy od początku, był raport o zablokowaniu stanowiska mechanika i go wziąłem, jak było napisane tak było w rzeczywistości - zablokowane stanowisko u mechanika doherty przez pojazd burrito id 209698. Odpowiadając po części również na pytanie zadane mi na serwerze - tak sprawdziłem kto jeździł i o to log: 2020.06.08 14:25:17 - UltiMatep(197606) - jest to jedyny log jaki jest i jak widzisz tylko ty jesteś w ostatnich kierowcach nie ma innego. Twierdzisz, że to nie ty, nie przyznajesz się do winy, to ja się pytam kto to zrobił? i proszę o dowody.
 6. Witam, Na początek zapytam się Ciebie ile tam stałeś? Teraz zacznę od początku, wystąpił na Ciebie raport i jak go wziąłem, stałeś niedaleko brzegu ale wystarczająco aby woda Ciebie co jakiś chwilę unosiła. Otrzymałeś ode mnie 3 ostrzeżenia, a między nimi tzw. przerywniki na say.
 7. Na Ciebie jak i na kierowce z premiera były raporty, co prawda ty zajmowałeś się w większości tą drugą połową tzn. blokowaniem lecz to nie umniejsza Ci winy. Dam Tobie szanse i skrócę Ci karę mając nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy. Zamykam.
 8. Brak wzoru i właściwej nazwy tematu. Zamykam.
 9. Brak wzoru i właściwej nazwy tematu. Zamykam.
 10. Staranowałeś nie auto, a auta na i przy stanowisku mechanika, nie było tam nawet mowy o zapłaceniu za szkody bo robiłeś to celowo. Karę odczekasz, zamykam.
 11. Mam nadzieję, ze taka sytuacja już się nie powtórzy, karę skracam. Zamykam.
 12. Z informacji jakich dostałem wchodziliście na teren kilka razy od rana, byliście za to upominani itp. Nagle po dostaniu kary zrobiło się to nudne? Nie robiliście tego przypadkowo lecz z premedytacją, Kara ma czegoś na uczyć więc ją odczekasz, gdyż był to wjazd czy wejście na teren zamknięty. Zamykam.
×
×
 • Create New...