Skocz do zawartości

Robson002

Moderator
 • Zawartość

  401
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

192 Świetny Gość!

O Robson002

 • Tytuł
  Luis Lopez

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Konto w grze

 • Frakcja
  Policja
 • Ranga frakcyjna
  Komisarz

Ostatnie wizyty

1569 wyświetleń profilu
 1. Ja nie wiem co ty miałeś na myśli wystawiając za tyle auto na giełdzie, na której są najczęściej nowi gracze. Pojechałbyś na giełdę SF i wystawił po normalnej cenie nawet aby zobaczyć, nikt się by nie przyczepił. Co do innych kar, to nie tobie oceniać. Mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy. Odwieszam, zamykam.
 2. Spróbowałeś własnych sił nie dostosowaniem prędkości prawdopodobnie na parkingu lotniska SF. Czy to by było jakąś skazą na dumie zgłosić komendą /raport o zdarzeniu? Poprosić o pomoc lub po prostu poinformować. Jeżeli coś takiego się zdarzy to mam nadzieję, że to już zgłosisz. Karę odwieszam. Zamykam.
 3. Robson002

  Prawa jazdy zabrane przez Robson002

  Na serwerze ci już wyjaśniłem, lecz jak nie pamiętasz to tu też zapodam. Jechał konwój z Los Santos do Las Venturas, gdy już końcówka wjeżdżała na The Mako Span, nie ustąpiłeś pierwszeństwa jadącym prawidłowo w konwoju, lecz wepchnąłeś się taranując przy tym radiowóz, następnie szybko odjechałeś. Niestety nie widziałem na początku twojego nicku bądź id po staranowaniu radiowozu, lecz po chwili od dalszych członków konwoju dostałem taką informację. Powtórzę, powinieneś wtedy ustąpić pierwszeństwa, nie zrobiłeś tego a do tego twoje zachowanie po otrzymaniu kary powoduje to, że karę odczekasz.
 4. Robson002

  Odwołanie kary na prace l1 - Robson002

  Brak zainteresowania apelacją. Zamykam.
 5. W założeniu mogłeś mieć co innego, lecz wyszło jak wyszło. Jakbyś pojechał na giełdę LV i wystawił np. 600k, nikt o cenę by się nie przyczepił, a o stan techniczny pojazdu lecz wybrałeś giełdę LS gdzie najczęściej są tam nowi gracze. Na przyszłość proszę o bardziej przemyślane czynności i mam nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Karę odwieszam. Zamykam.
 6. Robson002

  Wniosek o odwieszenie prawa jazdy koka ukarany przez robson

  Nikomu nie przeszkadzało? Albo ja jestem ślepy albo ty, bo mechanik, którego dm'owałeś i inne tego typu sytuacje to gracze nie byli w ogóle tym zachwyceni. Karę odczekasz.
 7. Robson002

  Odwołanie kary na prace l1 - Robson002

  Napisałem ci wiadomość pm na serwerze, lecz z tego co widzę nie odczytałeś jej. Proszę o podanie loga z wysłania reporta na siebie.
 8. Robson002

  BacoRabanne zbanowany przez Robson002

  Odpowiedź umieszczę jutro, w godzinach po południowych.
 9. Nie chciałbym Ciebie obrazić, lecz albo grając nie widziałeś albo liczyć słabo umiesz ale to jeden raz nie był. On dostał karę za swoje czyny, a ty jednak wykonałeś dodatkowo samosąd Dm'ując go. Napisałem ci już raz w wiadomości pm na serwerze; ja samosądu nie uznaję - jest to zwykłe dm'owanie/taranowanie za co dostałeś, karę którą odczekasz w całości, gdyż nie widzę żadnej skruchy. Zamykam.
 10. Robson002

  Prośba o odciszenie |MUTE|NinjaZsosnowca zmutowany przez Robson002

  Nie toleruje takiego zachowania, karę odczekasz do końca. Zamykam.
 11. Robson002

  Zabrane prawko Przez Robson002

  Dobrze,mam nadzieje, że się to już nie powtórzy. Karę odwieszam. Zamykam.
 12. Robson002

  Zabrane prawko Przez Robson002

  Dostałeś ode mnie jasne polecenie, nie wiem czego nie zrozumiałeś. Na tę chwilę kara zostaję, następną apelację napisz min. 02.12.18, wtedy pomyślę co zrobić. Zamykam.
×