Jump to content

Robson002

Moderator
 • Content Count

  619
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

252 Świetny Gość!

About Robson002

 • Rank
  Lance Vance

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Game Account

 • Faction
  Policja
 • Faction rank
  Nadkomisarz

Recent Profile Visitors

2535 profile views
 1. Według mnie mógłbyś otrzymać unbana lecz mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy, na przyszłość jeżeli chce się Tobie spać to wyłącz grę i idź normalnie spać, a nie zostawiasz to losowi czy zaśniesz czy nie. Ostateczny werdykt zaś pozostawiam @~DeadPool~
 2. To jest dalej bugowanie, dopóki jesteś aktywny to nic za to nie będzie lecz w tym przypadku już nie byłeś aktywny, otrzymałeś ode mnie aż 4 ostrzeżenia i nic one nie pomogły. Jeżeli byłeś śpiący, i wiedziałeś, że możesz zasnąć dlaczego nie wyszedłeś z gry? Napisz tutaj mniej więcej o której zasnąłeś? i ile przez ten czas zarobiłeś poprzez konto premium.
 3. Zacząłeś wczoraj grać i dlatego mam Tobie oddać licencję? Zrobiłeś sobie przerwę i wróciłeś, a chcesz mieć wszystko co miałeś? Odczekasz jeszcze 14 dni,, wtedy napisz apelację. Zamykam.
 4. Dobrze, jest wasze potwierdzenie, lecz jeżeli nie umiesz wytrzymać paru godzin i musisz przypomnieć o sobie i o karze to odczekasz ją w całości. Zamykam.
 5. Jeżeli rzeczywiście wjeżdżaliście w siebie dla beki to niech kolega potwierdzi.
 6. Napisz mi co powinieneś zrobić w związku z rozbiciem/lądowaniem poza lotniskiem zgodnie z regulaminem lotniczym.
 7. Zdarzało Tobie taranować Go, celowo czy przypadkowo, nie pochwalam tego dlatego ukarałem. Widzę też, że z mojej strony zaszła pomyłka z czasem kary [miały być godziny] , a zatem karę skracam. Zamykam.
 8. Oczywiście, lecz nie napisałeś jak, nie mam dlatego pewności czy zrobiłbyś to poprawnie. Odsyłam Ciebie do regulaminu lotniczego, abyś wiedział jak powinno wyglądać poinformowanie o takim zdarzeniu, a na ten moment kara zostanie. Zamykam.
 9. Witam, widzę że zaszła tu mała pomyłka, MegaMaster pomylił się co do daty [powinno być do 30.07.2019]. Kara odwieszona.
×
×
 • Create New...