Skocz do zawartości

Robson002

Moderator
 • Zawartość

  270
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

130 Świetny Gość!

10 obserwujących

O Robson002

 • Tytuł
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Konto w grze

 • Frakcja
  Policja
 • Ranga frakcyjna
  Aspirant

Ostatnie wizyty

1176 wyświetleń profilu
 1. Sprzedam Perenniala id 253!!

  150k
 2. Skarga na veqneq

  Było tak jak opisał Shacker, gracz staranował go, oczywiście zareagowałem na to po czym gracz obraził frakcję w której jestem. Po tym zacząłem gracza ścigać, lecz on schował pojazd do przechowalni i uciekł za nią po czym się wylogował. Nie miałem jak ukarać gracza po tym jak wyszedł z serwera.
 3. Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: bAndAM*cvs ukarany przez Robson002

  Mam nadzieje, że już nie będziesz taranować, karę ci odwieszam. Zamykam.
 4. Wyniki naboru do SAPD

  Gratuluję!
 5. Taranowałeś, zajeżdżałeś drogę, ogólnie stwarzałeś zagrożenie w ruchu drogowym. Kara zostanie. Zamykam.
 6. Wszystko zostało wyjaśnione w poprzedniej apelacji, jak już napisałem kara ma cię czegoś nauczyć więc ją odczekasz. Spamowanie mi na pm forum ci nic nie pomoże. Zamykam.
 7. Nie wiedziałeś? Byłem u ciebie na g w pojeździe, gdy pierwszy raz tak pojechałeś napisałem ci "nie pod prąd" na sayu. Zawróciłeś się wysadziłeś mnie z pojazdu , staranowałeś i odjechałeś trochę do przodu. Następnie znowu zawróciłeś się i przy mnie pojechałeś pod prąd, kara ma cię czegoś nauczyć więc ją odczekasz. Kara zostaje. Zamykam.
 8. Ja nie jestem w stanie teraz jak i wtedy sprawdzić czy rzeczywiście wylądowałeś prawidłowo, a ktoś zepchnął ci helikopter. Jak ja ci już pisałem wychodziłem z giełdy LS i helikopter znajdował się na jezdni. Kara zostaje. Zamykam.
 9. (LOCK)

  300 k
 10. Czy znasz regulamin lotniczy? Jeżeli nie, to zalecam niezwłocznie się z nim zapoznać. Przedstawię ci jeden punkt z owego regulaminu (6. Lądowanie samolotu/śmigłowca poza lotniskiem jest zabronione. Każde lądowanie/rozbicie się poza lotniskiem należy zgłosić poprzez komendę /raport na swoją osobę i oczekiwać na przyjście kogoś z ekipy.) - miałeś czas na napisanie, lecz tego nie wykonałeś. Przywrócę ci jednak licencję, ponownie apelując o zapoznanie się z regulaminem lotniczym. Zamykam.
 11. Moje działania zostały tutaj poprawnie opisane. Był raport na gracza, że blokuje więc dostał ostrzeżenie. Prawda odjechał po czasie i potem utrudniał wyjazd lecz wyjechałeś - zakończyła tu się moja praca.
 12. Sprzedam Perennial 424 ID (LOCK)

  183k
×