Jump to content

Robson002

Moderator
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

260 Świetny Gość!

About Robson002

 • Rank
  Lance Vance

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Game Account

 • Faction
  Policja
 • Faction rank
  Nadkomisarz

Recent Profile Visitors

2628 profile views
 1. Karę skracam, mając nadzieję, że się coś takiego już nie powtórzy. Zamykam.
 2. Mam nadzieję, że się coś takiego już nie powtórzy, karę skracam. Zamykam.
 3. Napisz tutaj co powinieneś zrobić w przypadku lądowania/rozbicia poza lotniskiem.
 4. Celowo napierałeś na barierki, chcąc się przedostać, gdy się przedostałeś jechałeś przed siebie, a nie zawracałeś, karę odczekasz. Zamykam.
 5. Po twojej wypowiedzi jestem niemal na 100% pewny, że nie masz żadnego pojęcia o regulaminie lotniczym. Zapoznaj się z nim, a następnie napisz tutaj co powinieneś zrobić w przypadku lądowania/rozbicia poza lotniskiem.
 6. Polecam zobaczyć regulamin lotnictwa, co możesz zgłaszać na /atc,. Kara jest krótka więc ją odczekasz. Zamykam.
 7. Robiłeś to celowo aby utrudnić grę innym, karę odczekasz w całości. Zamykam.
 8. Postanowiłem dać Ci szansę i skrócę Tobie tę karę, mając nadzieję, że się coś takiego już nie powtórzy. Zamykam.
 9. Tutaj przepraszasz, a na pw oskarżasz o nadużycie rangi, tutaj Ciebie poinformuje, że nie, nie nadużywam rangi, nie wywyższam się - wyegzekwowałem karę dla niej jak i dla Ciebie za to. Twój tekst był po prostu obrzydliwy i prostacki, a żeby nie było że rzucam słowa na wiatr podam niektóre logi,, jest to kompletny brak jakiejkolwiek kultury, jeszcze do tego sądzisz że 12 lat miała ona, to coś jest tutaj nie halo nie sądzisz? 64 Myszok.lcn: co robisz 64 Myszok.lcn: pipke 64 Myszok.lcn: masz ciasno ? Werdykt co do kary podjąłem w poprzedniej apelacji, zamykam.
 10. Nie umiesz cierpliwie czekać na moją odpowiedź tylko mnie odznaczasz? Zamiast nadawania Ci punktów za podbijanie wątku to odczekasz karę w całości. Zamykam.
 11. Taranowałeś więcej niż ten jeden pojazd, a wymówka że ten jeden zatrzymał się na środku jest to marną wymówką gdyż i tak nie masz prawa go staranować, dodatkowo prędkość masz dostosować do warunków, vmax w mieście? nie za bardzo myślę. Co do jazdy pod prąd już nie pamiętasz? Tak słabą pamięć masz czy nie wiesz co to jazda pod prąd? Nie specjalnie jeździłeś na autostradzie pod prąd, wiesz co wyglądało to na coś innego, karę odczekasz w całości. Zamykam.
×
×
 • Create New...