Jump to content

Sz0n41

Player
 • Content Count

  4221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Sz0n41 last won the day on June 25 2017

Sz0n41 had the most liked content!

Community Reputation

4735 Świetny Gość!

About Sz0n41

 • Rank
  Tommy Vercetti
 • Birthday 02/22/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  MLO
 • Zainteresowania
  Straż Pożarna i gnębienie Tronda

Recent Profile Visitors

20877 profile views
 1. Nick: Sz0n41 Serial: A6AC3DA9E8233BE21828C0487892DFA2 Staż na serwie: Prawie od powstania Nick admina: zg0n Powód zbanowania: "Szkalowanie administratora, próba zniesławienia, liczne prowokacje, nawiązanie do sławnego tekstu z filmu "szon"" Krótki opis sytuacji: Przez baze. Dowody: Szon nie pochodzi z filmu lecz z: https://pl.wikipedia.org/wiki/SZON, natomiast ostatnie cyfry 41 do podpisania przez Japonię i ZSRR układu o nieagresji. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Głodnemu chleb na myśli Dodatkowo przytoczę słowa AFX'a ze skargi na Grogi.vin "Nie widzę sensu aby banować każdego z automatu za podobny nick, szczególnie jeśli to tylko podobny nick - w przeciwieństwie do sytuacji w której ktoś złośliwie się podszywa, ale to tu najwyraźniej nie miało miejsca." Tak jak wspomniałem wyżej, mój nick tylko nawiązuje do instytucji/wydarzeń. Przecież to jest już tak wyszukane na siłę, że się nie chce wierzyć. Beniu także wstawił powód do którego ja nie byłem przekonany, mimo wszystko AFX to zaakceptował i ja także domagam się zaakceptowania mojego powodu, który jest poparty definicjami z wikipedii oraz datami. Proszę o sprawdzenie przez RCON, mam podejrzenia, że ten gracz/admin nie jest uczciwy wobec mojej osoby i oskarża mnie tworzenie kontrowersji. Noctropolis kiedyś pisał, że mam prawo do rozpatrzenia apelacji przez RCON jeśli sobie tego zażyczę, i tak właśnie się dzieje
 2. Nick: Sz0n41 Serial: A6AC3DA9E8233BE21828C0487892DFA2 Staż na serwie: Prawie od powstania Nick admina: zg0n Powód zbanowania: "Szkalowanie administratora, próba zniesławienia, liczne prowokacje, nawiązanie do sławnego tekstu z filmu "szon"" Krótki opis sytuacji: Przez baze. Dowody: Szon nie pochodzi z filmu lecz z: https://pl.wikipedia.org/wiki/SZON, natomiast ostatnie cyfry 41 do podpisania przez Japonię i ZSRR układu o nieagresji. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Głodnemu chleb na myśli Dodatkowo przytoczę słowa AFX'a ze skargi na Grogi.vin "Nie widzę sensu aby banować każdego z automatu za podobny nick, szczególnie jeśli to tylko podobny nick - w przeciwieństwie do sytuacji w której ktoś złośliwie się podszywa, ale to tu najwyraźniej nie miało miejsca." Tak jak wspomniałem wyżej, mój nick tylko nawiązuje do instytucji/wydarzeń.
 3. W moim przekonaniu możesz śmiało pisać skargę jeśli ktoś ustawi sobie nick Boniu i założę się, że jeśli ktoś by tak zrobił gdybyś był na randze, z miejsca byś zbanował tę osobę. Byłeś Administratorem i doskonale wiesz, że twoje zachowanie nie jest w porządku. Fakt nie poprosiłem o poinformowanie Cię o skardze, za co przepraszam bo to był mój błąd. Tyle ode mnie, skargę przekazuję do dalszego rozpatrzenia przez RCON.
 4. Ze skargi zrobił się duży śmietnik. Napisz ją od nowa i z góry zaznaczam, że nie będę tolerował spamu w skardze. To nie hydepark Panowie.
 5. Oskarżony gracz zostaje ukarany.
 6. Nie rozpatrujemy skarg mając za dowody przypuszczenia.
 7. Oskarżony gracz nie zmienił nicku, w związku z tym zostaje zbanowany. Skargę uważam za rozpatrzoną.
 8. Zobowiązuje gracza do zmienia nicku w ciągu 10 h.
 9. Nie zostaniesz odbanowany ze względu na:
 10. Nie wygląda mi to na laga, dodatkowo nie przeprosiłeś za to gracza i to potwierdza moje przypuszczenia. Zostajesz ukarany odebraniem prawa jazdy na okres 24 godzin.
 11. UB w zamian za 3-tygodniowe mute, które nie podlega apelacji?
 12. Gracz widocznie nas olał i muszę niestety nałożyć na oskarżonego banicję. Temat będziemy drążyć jeżeli oskarżony łaskaw będzie napisać apelację.
 13. Brak zainteresowania autora skargi tematem, zamykam.
 14. Tutaj napisz tą skargę: https://pylife.pl/forums/forum/14-skargi-na-organizacjegangi/
×
×
 • Create New...