Skocz do zawartości

NiKe*

Premium
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 CJ

2 obserwujących

O NiKe*

 • Tytuł
  CJ

Informacje ogólne

 • Lokalizacja
  Getto

Ostatnie wizyty

927 wyświetleń profilu
 1. Nick: NiKe* Staż: 5 lat Serial: C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Nick osoby zawieszającej: |JRG-1|KoNiK123* Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda po torach Opis sytuacji: Jechałem w stronę sf po torach, ponieważ kolega napisał mi że chce być pociągiem. Dowody: << *ZozolToCej*(163): ale torami << *ZozolToCej*(163): bo pociongiem jestesmy Coś od siebie: Zrozumiałem że źle zrobiłem.
 2. Nick: NiKePL Staż: 5 lat Serial: C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Nick osoby zawieszającej: FrostDean Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na teren akcji służb Opis sytuacji: Jechałem z lv do sf wjechałem na Garver Bridge (na którym od strony lv nie było barierek a stał tam tylko na poboczu radiowóz ASAPD) po przejechaniu całego mostu na jego końcu od strony sf były już rozstawione barierki i na teren akcji rp wjeżdżał ambulans. Zabrano mi prawo jazdy po czym próbowałem wytłumaczyć że od strony lv nie było barierek lecz zostałem wyrzucony z serwera za wkroczenie na teren akcji służb. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Myślę że nie jest to moja wina że wjechałem na ten most podczas akcji rp ponieważ most od strony lv nie był zabezpieczony był to prawdopodobnie początek tej akcji bo ambulans dopiero dojeżdżał na most i możliwe że osoba która zabezpieczała most z tamtej strony jeszcze nie rozstawiła barierek lub chciał je poprawić bo np je krzywo postawił.
 3. NiKe*

  Problem z malowaniem felg

  wcześniej malowałem felgi w sultanie którego dodałem na organizację i normalnie pomalowało.
 4. NiKe*

  Problem z malowaniem felg

  auto było dodane na gang
 5. NiKe*

  Problem z malowaniem felg

  Nick: NiKePL A więc było tak chciałem zmienić kolor felg z czerwonego na czarny przelałem koledze 5k i gdy on zmienił kolor felg otrzymał informację "ⓘ Modyfikowany pojazd musi należeć do Ciebie, albo do Twojej organizacji." a z jego konta znikło moje 5k a felgi zostały czerwone.
 6. NiKe*

  Konkurs o 7 dni premium.

  ◕‿◕
 7. Nick: NiKePL Staż: Gracz od 5 lat. Łączny czas gry: 2091h 18m. Serial: C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Nick osoby zawieszającej: RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Lekko uderzyłem mojego kolegę z gangu (welpika) który stał autem na respie sf. Dowody: brak Coś od siebie: Uderzyłem lekko mojego kolegę dla żartów nie uszkodziłem jego auta a tylko lekko popchnąłem.
 8. NiKe*

  Konkurs o pieniążki Lipiec'18

  Solonez- Napój sporządzany w celu upodlenia współwięźnia lub ukarania niższego w hierarchii więziennej, ew.współwięźnia, za gafę popełnioną w celi. Składniki: woda, sól, różne detergenty i środki dezynfekcyjne.
 9. NiKe*

  Wyniki Konkurs z Okazji Wiosny! By PicoBello*

  Gz
 10. NiKe*

  !Konkurs! Do wygrania trochę SIANKA

  Witam
 11. NiKe*

  Urodzinowo-walentynkowy konkurs.

  Może coś.
 12. NiKe*

  Licytacja [Sabra id 9271]

  Licytacja do zamknięcia
 13. NiKe*

  Licytacja [Sabra id 9271]

  Model pojazdu:Sabra Przebieg: 7k Cena:Licytacja od 40k , MP-1k Kolor:Szary Felgi: Switche Kolor Świateł:Zielone Tuning: brak Zdjęcie Pojazdu:
×