Jump to content

NiKe*

Player
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

2 Followers

About NiKe*

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Localization
  Am

Recent Profile Visitors

1406 profile views
 1. Nick: NiKe* Serial:C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Co byś chciał aby zostało sprawdzone na twoim koncie?: (przelewy/kary/logowania/pojazdy) Proszę o sprawdzenie id moich pierwszych 10 aut jakie posiadałem na tym koncie.
 2. Ładny patriocik na profiluwie

  1. JanCiastusDrugi.

   JanCiastusDrugi.

   Ciekawe kto robił :3

 3. Piękne profilowe Nike 

 4. Nick: NiKe* Staż: 5 lat Serial: C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Wyjeżdżałem z dolnego mechanika i wjechał we mnie gracz waxy napisałem mu aby zapłacił za szkody lecz on bez reakcji pojechał w stronę mechanika napisałem na niego raport za jazdę pod prąd i pojechałem za nim aby naprawić mojego premiera gdy stałem w kolejce ten sam gracz wjechał we mnie więc napisałem kolejny raport czekałem na jakąś reakcję ze strony administracji lecz nic się nie działo więc wjechałem na wstecznym w niego z myślą że przestanie mnie taranować w tym momencie straciłem prawo jazdy Dowody: Mam tylko nagranie tego jak waxy wjechał we mnie gdy wyjeżdżałem z mechanika. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za tą sytuację mogłem nie reagować tak szybko i poczekać na jakiegoś administratora
 5. Nick: NiKe* Wiek: 17 Staż: Gracz od 5 lat. Łączny czas gry: 2341h 43m. Nick osoby zawieszającej: Michal5505.vak Serial: C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Powód zawieszenia licencji: Taranowanie Egzaminu H1 Opis sytuacji: Wylądowałem cropem w sf aby uzupełnić zbiornik. Podczas startowania podobno uderzyłem w zdającego egzamin gracza. Dowody: Mam film lecz nie pokazuje on momentu startowania tylko chwilę po starcie gdy pisałem do Michala5505.vak że wbiegł mi pod skrzydło gdy ja próbowałem wyminąć h1. Coś od siebie: Gdy startowałem z lotniska w sf i zauważyłem sparrowa chciałem go ominąć przez do uderzyłem skrzydłem w Michala5505.vak zdaje mi się że nie uderzyłem w ten helikopter. Jeżeli jednak przerwałem mu egzamin to przepraszam bo nie było to celowe.
 6. Jak będziesz na serwerze to przeleję ci te 250e
 7. Napisać nic nie napisałem a mogłem masz rację ale cię nie widziałem ponieważ miałem zbugowany rendering pojazdów dlatego podjechałem pod przebieralnię bo chciałem zrobić rc
 8. Nie było to celowe po prostu skręcałem pod przebieralnię i cię nie widziałem
 9. Nick: NiKe* Staż: 5 lat Serial: C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Nick osoby zawieszającej: |JRG-1|KoNiK123* Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda po torach Opis sytuacji: Jechałem w stronę sf po torach, ponieważ kolega napisał mi że chce być pociągiem. Dowody: << *ZozolToCej*(163): ale torami << *ZozolToCej*(163): bo pociongiem jestesmy Coś od siebie: Zrozumiałem że źle zrobiłem.
 10. Nick: NiKePL Staż: 5 lat Serial: C5464FEB8D7600F22F80E00A097C10A2 Nick osoby zawieszającej: FrostDean Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na teren akcji służb Opis sytuacji: Jechałem z lv do sf wjechałem na Garver Bridge (na którym od strony lv nie było barierek a stał tam tylko na poboczu radiowóz ASAPD) po przejechaniu całego mostu na jego końcu od strony sf były już rozstawione barierki i na teren akcji rp wjeżdżał ambulans. Zabrano mi prawo jazdy po czym próbowałem wytłumaczyć że od strony lv nie było barierek lecz zostałem wyrzucony z serwera za wkroczenie na teren akcji służb. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Myślę że nie jest to moja wina że wjechałem na ten most podczas akcji rp ponieważ most od strony lv nie był zabezpieczony był to prawdopodobnie początek tej akcji bo ambulans dopiero dojeżdżał na most i możliwe że osoba która zabezpieczała most z tamtej strony jeszcze nie rozstawiła barierek lub chciał je poprawić bo np je krzywo postawił.
 11. wcześniej malowałem felgi w sultanie którego dodałem na organizację i normalnie pomalowało.
 12. auto było dodane na gang
 13. Nick: NiKePL A więc było tak chciałem zmienić kolor felg z czerwonego na czarny przelałem koledze 5k i gdy on zmienił kolor felg otrzymał informację "ⓘ Modyfikowany pojazd musi należeć do Ciebie, albo do Twojej organizacji." a z jego konta znikło moje 5k a felgi zostały czerwone.
×
×
 • Create New...