Jump to content

Markowiec

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Markowiec

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Nick: Makoo Serial: 0D29E49D45ABF3E56BA9483AA77442A1 Staż na serwie: 226 h (3 lata) Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nie pamiętam tej sytuacji, to było bardzo dawno temu. Krótki opis sytuacji: Jak wyżej. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak . Coś od siebie: Idzie zima, chciałem pograć z kolegami. Mam nadzieję, że dacie mi drugą szansę.
 2. Nick: Makoo Link do profilu: Nie mogę dostać się na forum. Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 0D29E49D45ABF3E56BA9483AA77442A1 Staż na serwie: 226 godzin (3 lata) Nick admina: AFX Powód zbanowania: To było tak dawno temu, że nie pamiętam. Krótki opis sytuacji: Jak wyżej. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Po chyba roku czasu od nałożenia banicji mam ochotę pograć na serwerze, nie pamiętam o co poszło i za co dostałem bana, proszę o drugą szansę.
 3. Witam, 

  Napisałem wiadomość prywatną.

  Pozdrawiam

 4. Nick: Makoo Link do profilu: http://pylife.pl/user/200-makoo/ Serial: B8E3931C1CEE864FFEDFF55D2E4A4343 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: times Powód zbanowania: Brak kultury Krótki opis sytuacji: Nie pamiętam tej sytuacji, bo działo się to w święta 2k15, zachowałem się się brakiem kultury i za banem na serwerze poleciał ban na forum. Dowody: Brak dowodów, do wszystkiego się przyznaje, bo pamiętam, że nie okazałem się wyrafinowaną kulturą. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Nie grałem sporo czasu, a tak się składa, że mam go teraz w zanadrzu dużo wolnego. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i danie mi możliwości pozrywania paru nocek. (Wniosek wstawiam za kolegę, który ma bana na forum). Pozdrawiam.
 5. Nick: Makoo Serial: B8E3931C1CEE864FFEDFF55D2E4A4343 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: times Powód zbanowania: Brak kultury Krótki opis sytuacji: Nie pamiętam tej sytuacji, bo działo się to w święta 2k15, ale chętnie bym pograł i co by to nie było żałuję... Dowody: Brak dowodów, do wszystkiego się przyznaje, bo pamiętam, że nie okazałem się wyrafinowaną kulturą. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Nie grałem sporo czasu, a tak się składa, że mam go teraz w zanadrzu dużo wolnego. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i danie mi możliwości pozrywania paru nocek, obiecuję brak takich zachowań. (Wniosek wstawiam za kolegę, który ma bana na forum). Pozdrawiam.
 6. Potwierdzam byłem przy tym na giełdzie w sf i aż sam się zdziwiłem, że poszkodowany stracił prawko.. To, że jestem z nim w gangu nie znaczy, że specjalnie go popieram. Administrator nie popisał się myśleniem. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...