Jump to content

HayMitch

Player
 • Content Count

  2641
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

980 Świetny Gość!

6 Followers

About HayMitch

 • Rank
  Claude Speed
 • Birthday February 6

Recent Profile Visitors

5647 profile views
 1. Mów do dupy to cie osra... Pozdro V7 ;)

 2. Tygodnik "Gracze Tygodnia" nie jest autorskim pomysłem MegaMastera, więc nie może się zgadzać albo nie zgadzać na jego kontynuację ('odświeżoną wersję') przez kogoś innego. Zmiana nazwy i grafik nie sprawi, że ten artykuł nie będzie plagiatem. To plagiat.
 3. Nie ma w tym żadnej celowości i nie powiązuje tych dwóch sytuacji. Sytuacja z relogiem była przynajmniej śmieszna i o niej zapomniałem. Po prostu jedno nie ma nic do drugiego. A te kajdanki założył mi SM, a nie SAPD
 4. Panie Andrzeju

   

  Dziad

 5. Nick: Haymitch Serial: BD595D2A931240F0AD6A0C9F3FB978F4 Staż na serwie: 5lat 1700h Nick admina: DragonV7 Powód zbanowania: Obrażanie frakcji, organizacja "JP i chuj". Krótki opis sytuacji: Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie wiem co więcej mogę dodać do poprzedniej apelacji. Nie wiem czy ta apelacja po prostu musi być długa, czy ja muszę się płaszczyć i błagać. Od czasu do czasu lubię wejść na serwer i pograć, dlatego proszę o unbana, no drugi raz przecież tego nie zrobię. Jeśli ktoś z frakcji SAPD poczuł się obrażony, to przepraszam. Na dowód, że lubię te frakcje i szanuje wszystkich, którzy w niej są, wrzucam taki screen z panelu. (to też żeby było, że się postarałem )
 6. Nick: Haymitch Serial: BD595D2A931240F0AD6A0C9F3FB978F4 Staż na serwie: 5 lat 1700h Nick admina: DragonV7 Powód zbanowania: Obrażanie frakcji, nazwa organizacji "JP i chuj" Krótki opis sytuacji: Dostałem bana Dowody: Link do poprzedniego podania: Pierwsze Coś od siebie: Zachowałem się jak gówniarz, przepraszam, już nie będę.
 7. Oddaj pączki!! 🔫🔫spacer.png 

 8. Model pojazdu: Walton id 83415 Przebieg: 680km Cena: Licytacja od 40k; MP:2k KT: 70k Felgi: Fabryczne Kolor Świateł: Fabryczne Tuning: Brak Zdjecie: https://imgur.com/a/caHZNtZ
 9. czyscimy skkrzyneczke 

 10. Zachęcam do zapoznania się z nowym artykułem tygodnika 'Gracze Tygodnia', naszym gościem tym razem jest Mejzon! Link w kom :) 

×
×
 • Create New...