Jump to content

Mazurrr

Player
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Świetny Gość!

1 Follower

About Mazurrr

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday August 12

Komunikatory

 • Numer GG
  53915722

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Daleko <3
 • Zainteresowania
  Motoryzacja; Służby Mundurowe - Pożarnictwo, Medycyna; Informatyka

Recent Profile Visitors

1086 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 5130288F9C5D83F53D401DEA811E52F3Staż na serwerze: 2014 rok.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Zależy od czasu i chęci.Imię: Mam na imię KamilWiek: 17Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: NieCzy posiadasz TeamSpeak3?: TakCzy posiadasz mikrofon?: TakCzy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: TakCzy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak, prawa jazdy, ban, licencjaCzy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Nie.Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Otóż, podobają mi się działania SAPD, które wykonują na co dzień, na serwerze jak i również w prawdziwym życiu. Szanuje chłopaków za trud ze światem przestępczym bądź normalnym. Od najmłodszych lat, fascynowałem się Służbami Mundurowymi. Jestem osobą z dyscyplinowaną, prowadzącą ład i porządek. Coś o sobie (Opisz swój charakter): Zaczynając od imienia to mam na imię Kamil, już mam 17 lat na karku oraz pomyśleć, że nie dawno się było w "pieluchach", a teraz powoli staję się dorosłe życie. Powoli się będzie kończyło szkołę, a następnie praca. Moimi zainteresowaniami są Szkoła Mundurowa, Motoryzacja, Informatyka, nie wiem jak to się "fachowo" nazywa ale operator maszyn budowlanych, tak, operuję już małymi kroczkami. W przyszłości ( za rok najprawdopodobniej ) planuję zrobić kursy operatora jak i wiele innych tego typu kursów. Na co dzień, po ciężkim dniu szkoły, chodzę do pracy. - praca w domu, bądź dorywcza. Wcześniej jak wspominałem, jestem osobą z dyscyplinowaną, prowadzącą ład i porządek, otóż to prawda, lubię również odnosić sukcesy w wszelakich powierzonych mi w obowiązkach, moją pracę wykonuje systematyczne, sumiennie. Jeszcze nie zdarzyła mi się osoba która miała problem owy do wykonanej mej pracy. Myślę, że to by było z tego na tyle. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Mój list motywuje tym, że jestem pracowitą, sumienną osobą, która wykonuje swoją prace od początku do końca. Myślę, również, że jestem osobą odpowiedzialną. Potrafię się, podporządkować komuś, wyższemu(mowa o stopniach itp.) Nie lubię się wywyższać wśród osób które mają dłuższy staż w dziedzinie. Jak i zarazem potrafię pracować w grupie.
 2. Chętny jesteś na sell jak zapodam dobrą offke ?
 3. Mazurrr

  Lampki

  Ajj :(( Dobra dzięki mordo. Zamek. Miłego wam
 4. Mazurrr

  Lampki

  Ale u mnie nie było widać ile te lampki mają % Tylko kolor lampek czyli taki zółty i obok tego nie były procenty.
 5. Mazurrr

  Lampki

  ale ja chcę takie jakie były wcześniej @|GSP|//mentos^
 6. Mazurrr

  Lampki

  Siemka, kupiłem sobie autko Na giełdzie pojazd nie miał procentów ilosci lampek Np. Czerwone - 70 % Bez procentów były Kupiłem pojazd i chwile pojezdzilem i "w pojezdzie przepalaja się zarówki"
 7. O co chodzi z K69.pl do czego to ? XDD

  1. VuZZu*

   VuZZu*

   Na serwerze jest lokalne radio "K69" a K69.pl to strona tego radia,które można słuchać nawet poza serwerem,wysyłać wiadomości do prowadzącego albo pozdrowienia.

 8. nick: DonexX Serial: 096D4620A3711D7F1177D827294CB6E3 Staż na serwie: 30 pare godzin około Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wyjaśnisz na forum Krótki opis sytuacji: Bana dostał dość dawno, nie pamiętam za co to było, powód również nic mi nie mówi, no nie będę tutaj kłamać bo naprawdę nie wiem za co dostałem tego bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: ---------------------------------------- Coś od siebie: Tak, jak napisałem wyżej nie wiem za co dostałem tego bana, nie pamiętam ponieważ było to dość dawno temu, pewnie była to jakaś głupota, no nie wiem nie chce skłamać bo naprawdę nie pamiętam, o ilę się nie mylę powodem był relog podczas pościgu SAPD, ale nie jestem na 100 procent pewien, było to kilka lat temu, chciałem napisać apelację wcześniej niestety nie pamiętam hasła do forum, oraz mail, na który konto było zarejestrowane jest już nie używany i również nie pamiętam hasła, dlatego piszę to za pośrednictwem kolegi, bardzo mi zależy na unbanie, ponieważ chciał bym pograć na Pylu, no a dziś wchodząc zbaczyłem, że mam bana, bardzo przepraszam za to co zrobiłem chociaż sam nie wiem do końca co zrobiłem, wątpie, że również administrator będzie wiedział oco chodzi bo tak jak mówie było to z 2-3 lata temu Proszę o pozytywne rozpatrzenie z poważaniem DonexX #Wstawiam to za kolege# Poniewaz nie ma dostepu do konta, nie pamieta hasła, ani maila.
 9. - Nick na grafice: Kamilo008 - Kolorystyka: rózne kolory - Czcionka ( Jaka ma być na grafice) : Jakas epicka - Rozmiar grafiki: 360x134 - Typ grafiki: (Avatar, Tło, Banner na yt itp : nie wiem co to xD - Co ma być na grafice: https://imgur.com/a/Fa8sSBP P. S. Ma BYC LUXUS ❤️ oraz mam problemy z internetem to mozemy się umówić jak dam rade na płatności
 10. @|FLAMING|sanna*.vin Dobrze, będę oczekiwał.
 11. Twój pasek: Temat pracy: Coś ze skuterkami ❤️ Co ma być na grafice: Skuter/skutery coś sportowego jakby by było Wymiary: taki jak na avek Typ grafiki (sygnatura/avatar/tapeta/inne😞 avatar Inne informacje: Nick aby się pojawił. I ma być coś bombowego <33
 12. Dostałem się do szkoły :DD xDD

  TPS WITA !!! ❤️

  1. Show previous comments  8 more
  2. struffle*app

   struffle*app

   @xMixer. Jakieś 80% serwera xD

  3. xMixer.

   xMixer.

   @struffle*app właśnie zauważyłem XD, ja już prawię kończę technikum a oni dopiero się dostali XD

  4. MichaelQuattro

   MichaelQuattro

   Ja dumny, że już 2 technikum xD

 13. Najlepszego byq 😉 

   

×
×
 • Create New...