Jump to content

LouisRossi

Gold
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

608 Świetny Gość!

About LouisRossi

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 08/27/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  ᴅᴇᴀᴅ sᴏᴄɪᴇᴛʏ

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

8255 profile views
 1. Miłego dnia

 2. Polecam sledzic dział organizacje oraz naszego discorda w celu poznania wyników
 3. Jesli aplikuje do sgsp musze ustawiac sobie strazaka na avatar?

 4. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: D09895325037268496FAF53350972C53Staż na serwerze: 5 latIle czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Jest to dość losowe, ponieważ pracuję w godzinach 10-18 natomiast po pracy potrafię poświęcić do nawet 4 godzin wzwyżImię: DamianWiek: 20Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: NieCzy posiadasz TeamSpeak3 i Discorda?[wymagane]: TakCzy posiadasz mikrofon?[wymagane]: TakCzy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak byłem karany, do czego się przyznaję, zostałem ukarany za użycie pojazdu frakcyjnego przeznaczonego dla wyższej rangiCzy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Niestety, nie.Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: NieCzy zapoznałeś się z regulaminem strażaka i jesteś gotów go przestrzegać?: Tak Coś o sobie: Witam, nazywam się Damian i jestem 20 letnim pracownikiem salonu Orange Polska S.A. Jestem osobą dojrzałą oraz wykonującą na 100% wyznaczone dla mnie cele oraz działania, potrafię działać w zespole również indywidualnie. Angażuję się w każdą dziedzinę czynności przeze mnie wykonywanych. Interesuję się własnie m.in telekomunikacją, praca w Orange to coś co sprawia mi przyjemność:) tak samo jest z tym serwerem, granie we frakcji sprawia mi ogromną przyjemność, interesuję się także anime, muzyką oraz piłką ręczną. Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Jedna z wielu przyczyn dołączenia do SGSP to sam fakt iż swoich sił w sgsp próbowałem już 2 razy, natomiast zawsze brakowało mi odwagi do podjęcia działania, tym działaniem jest m.in ukończenie sgsp oraz podejście do egzaminu końcowego, chciałbym udowodnić przede wszystkim sobie, że nie jest to dla mnie coś trudnego i poprzez formę zabawy, edukacji przejść przez cały proces rekrutacyjny. Kolejnym, dość prostym powodem chęci dołączenia jest fakt, iż uwielbiam prowadzić swoją rozgrywkę poprzez uczestnictwo we frakcjach, nie potrafię wytrzymać chwili gdy jestem poza jakąś frakcją, szukam frakcji która utrzyma mnie na stałe, w której nuda to tylko złudzenie. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Na sam koniec chciałbym serdecznie podziękować każdemu kto dotarł do tego momentu moich skromnych wypocin, chciałbym dodać iż zasługuję na stanowisko w.w ze względu na to, iż jestem stałym graczem serwera, znajomość RP mam w małym palcu, poprzez długi staż we frakcji SAMC chociaż z ratownictwa medycznego dam z siebie wszystko haha . Reasumując wszystkie moje cechy i wypowiedzi, jestem osobą skromną, dojrzałą, zawsze dążącą do wykonania przyznanych mi celów oraz osiągnięć, jestem przekonany, że nikogo nie zawiodę, pozdrawiam:) ~LouisRossi.
 5. Bartek, obiad rusza z rekrutacją, zapraszamy.

 6. 1. Nazwa organizacji/gangu: Bartek, obiad! 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/6862 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : https://imgur.com/a/ulV0cpO
 7. Pierwsza oficjalna rekrutacja do organizacji Bartek, obiad! https://discord.gg/TfUWaW Organizację budujemy na owym zaufaniu, nie szukamy ludzi żerujących na czyimś majątku, nie jesteśmy organizacją dla aut, jeżeli jesteś osobą która dochodzi do organizacji dla aut, opuść proszę naszą stronę, nasza organizacja nie jest dla ciebie, natomiast jeśli szukasz zgranej ekipy z którą śmiało możesz nazwać rodziną, zapraszamy do złożenia podania! Oferujemy stałą jak i wartą zaufania ekipę. Co oferujemy? - Świetną atmosferę. - Eventy & Konkursy w organizacji jak i poza nią. - Ogarniętych stałych graczy - Wsparcie - PDW Czego wymagamy? - Posiadanie konta na forum - Respektowanie regulaminu - Szacunek do innych członków - Godne reprezentowanie organizacji Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do organizacji, Zapraszam do kontaktu na priv ts3, forum, mta lub na naszym discordzie do mnie, @|MATEURZ|Twardy. lub do @SpidiPL http://panel.pylife.pl/organizacje/6862 Zarząd Bartek,obiad!:
×
×
 • Create New...