Jump to content

BAKRAK333

Player
 • Content Count

  5005
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

BAKRAK333 last won the day on October 1 2016

BAKRAK333 had the most liked content!

Community Reputation

2038 Świetny Gość!

4 Followers

About BAKRAK333

 • Rank
  Tommy Vercetti
 • Birthday December 31

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

 1. @BloodLine_ Tak, nie pamiętam i tak jego pasów
 2. Nick: BAKRAK333Wiek: 18Staż: Ogólnie kilka lat, lecz miałem zerowane kontoNick osoby zawieszającej: Nie mogę odszukaćSerial: 08BE8A63482271088E2B2C017B7C23F2Powód zawieszenia licencji: Kamikadze na SAPDOpis sytuacji: Zrobiłem kamikadze na SAPDDowody: Nie mamCoś od siebie: Przyznaje się do czegoś czego nie zrobiłem, bo było inaczej ale jeśli napiszę prawdę nie otrzymam nawet możliwości apelacji.
 3. Nick: BAKRAK333Wiek: 18Staż: Ogólnie kilka lat, lecz miałem zerowane kontoNick osoby zawieszającej: Nie mogę odszukaćSerial: 08BE8A63482271088E2B2C017B7C23F2Powód zawieszenia licencji: Kamikadze na SAPDOpis sytuacji: Wylądowałem poza lotniskiem na autostradzie, a SAPD akurat jechało kiedy już wylądowałem na autostradzie i niechcący wyjechałem w ich sultana który dość szybko poruszał się po niej.Dowody: Nie mam, przyznaje się że popełniłem błąd lądując poza lotniskiemCoś od siebie: Naprawdę mi przykro, że otrzymałem karę o chciałbym prosić o drugą szansę. Wjechałem w nich naprawdę przypadkiem i nie chciałem. Rozumiem jak to mogło zostać odebrane i bardzo mi przykro. Chciałbym jeszcze raz wszystkich przeprosić i prosić o odwieszenie kary.
 4. Nick: BAKRAK333 Wiek: 18 Staż: Ogólnie kilka lat, lecz miałem zerowane konto Nick osoby zawieszającej: Nie mogę odszukać Serial: 08BE8A63482271088E2B2C017B7C23F2 Powód zawieszenia licencji: Kamikadze na SAPD Opis sytuacji: Wylądowałem poza lotniskiem na autostradzie, a SAPD akurat jechało kiedy już wylądowałem na autostradzie i niechcący wyjechałem w ich sultana który dość szybko poruszał się po niej. Dowody: Nie mam, przyznaje się że popełniłem błąd lądując poza lotniskiem Coś od siebie: Naprawdę mi przykro, że otrzymałem karę o chciałbym prosić o drugą szansę. Wjechałem w nich naprawdę przypadkiem i nie chciałem. Rozumiem jak to mogło zostać odebrane i bardzo mi przykro. Chciałbym jeszcze raz wszystkich przeprosić i prosić o odwieszenie kary.
 5. Nick: BAKRAK333 Serial: 6D2BFEA025AC6E18A3D6D0C87AEED644 Staż na serwerze: Miałem reset na koncie Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Otrzymanie gotówki od AquA_GLea Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za przelewanie gotówki między własnymi kontami komputer - laptop Dowody: Raczej zbędne Link do poprzedniego podania: Nie było Coś od siebie: Proszę o unbana serialu [miałem 2 konto ale nieważne i tak nie znam pasów]. Czasami wchodzę pograć i chciałbym mieć taką możliwość. Dodam, że konto było zerowane z tej samej sprawy więc wszystko zarobione na koncie BAKRAK333 jest już po resecie.
 6. Można jakieś aktualne zdjęcie? Stare mi już nie wystarcza.

  1. Show previous comments  3 more
  2. |SMSA|Kasy|YT|
  3. BAKRAK333

   BAKRAK333

   Aaa sprawy prywatne ❤️ 

   A potem się zobaczy :) 

  4. JANPATII

   JANPATII

   kasy za pozno, jurz zajeta

 7. Na szczęście wszystko zdążyłeś wynieść @|ASMSA|Mastering xD

 8. Chodzi o same zawody, a nie o jakieś akademie
 9. Bolesny a ty ile dostałeś punktów ostrzeżeń za bezsensowne wypowiedzi (https://imgur.com/a/LhGgAx5) bo skoro mój post nic nie wnosi to twój również. Niestety przykro mi.

  1. Show previous comments  23 more
  2. BAKRAK333

   BAKRAK333

   Panie DeadPool jestem graczem który domaga się sprawiedliwości na serwerze, a nie faworyzacji jakiej dokonujecie.

   Panie Domelek moderator działu jest od pomocy dział jest dostępny także do graczy by pomagali więc to robię jeśli mój post nic nie wnosi post Bolesnego również więc teraz ja mogę oznaczać wszędzie RCON zgodnie z tym co napisaliście. Logiczne, że RCON może pomóc bo może pomóc w każdym z tych działów no i do tego dochodzi opcja edytowania tematu. Więc zastanów się co piszesz bo od tego macie te opcje.

   Panie OjczeWasz no właśnie byłem i wiem, że bezsensowne wypowiedzi są karalne więc skoro są 2 takie wypowiedzi to są nadawane 2 kary Maga również nie umie wyjaśnić dlaczego nie nadała tej kary i czy ja też teraz mogę tak oznaczać RCON. W którym momencie mnie porównujesz do tamtej osoby? Ja napisałem prawdę gracze również sądzą, że skoro mój post nie wnosi nic do sprawy to post Bolesnego również dlatego albo daje się kary wszystkim równo albo nikomu/wcale gdyby nie to, że ma range już dawno dostałby karę. 

   Nie oszukujmy się wolę żeby gracze widzieli jaka jest prawda. Skargę napisałem ale nic z niej nie będzie bo jest na RCON. Zostanie po cichu zamknięta lub będzie stała miesiącami. Nikt nie przyzna racji graczowi bo przyznałby również wtedy, że Maga popełniła błąd do którego nie chce się przyznać.

  3. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Co się tu zaś dzieję. KNX (ja) pytam. :(

    

  4. |GSP|NT|Wexter

   |GSP|NT|Wexter

   A kto ma moderatora w apelacjach od kar? Bo jedna już czeka ponad 5 miesięcy .

    

 10. xD Myszer sam nie umie pisać? lol wystartuje kiedyś zużel?
 11. Od kiedy określenie "bezmózg" jest obrazą w określeniu wyzwiskiem (nieodpowiednim językiem): https://sjp.pl/bezmózgi  polecam również: https://synonim.net/synonim/bezmózgi oraz https://synonim.net/synonim/niemądry (Linki wklejone w celach edukacyjnych)

  1. Show previous comments  16 more
  2. BAKRAK333

   BAKRAK333

   Napisałem już wszystko, nic więcej nie potrzebuję wiedzieć Pani @Maga. Więc żeby nie było dalszej zbędnej wymiany zdań proszę jeśli masz taką możliwość o zamknięcie aktualizacji statusu. 

  3. Imperius

   Imperius

   Czasami sie mati3112 zastanawiam bo niby takiś mądry a takiś głupi zarazem 

  4. xMixer.

   xMixer.

   Pozdrawiam No To Pojechali.

 12. BAKRAK333

  @LOCK

  Kiedy ostatni raz posiadałeś licencje n2 i l2? 11.06.2017 miałeś zerowanie konta - Tutaj jest temat z 02.07.2018 o utracie licencji - Tutaj jest ss z zdanych starych egzaminów - https://imgur.com/a/qrGiM8N Myślę, że posiadałeś te licencje lecz zostały one usunięte z powodu zerowania konta. Dziwnym trapem nie wszystkie mogły zostać usunięte. Musiał być tego jakiś powód, błąd lub sama pomyłka przy zerowaniu.
 13. BAKRAK333

  konta

  Administracja nie podaje i nie resetuje haseł graczy. Jeśli nie jesteś w stanie sam tego zrobić będziesz musiał zacząć przygodę na nowo. Administracja może pomóc ci podając fragment e-maila na które zostało założone konto lecz nic poza tym.
 14. Każde logi zapisywane są w oddzielnym pliku więc mógłbyś podać administracji choćby przybliżoną datę kiedy to się mogło stać by osoba sprawdzająca nie musiała pobierać dziesiątków plików i wyszukiwać w każdym z nich ID pojazdu.
 15. BAKRAK333

  @LOCK

  Administracja nie będzie posiadała takich informacji u siebie skoro u ciebie one "zniknęły" lecz powinieneś mieć w logach informacje o zdaniu egzaminu. Jeśli nie posiadasz ss lub logów musisz zaczekać na wypowiedź RCON czy informacja o zdaniu egzaminu zapisuje się w logach choćby konsoli na serverprocject.pl
×
×
 • Create New...