Skocz do zawartości

REDlasVAS*12*

Gracz
 • Zawartość

  5000
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana REDlasVAS*12* w Rankingu w dniu 1 Październik 2016

REDlasVAS*12* posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

2027 Świetny Gość!

3 obserwujących

O REDlasVAS*12*

 • Tytuł
  Tommy Vercetti
 • Urodziny 31 Grudzień

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

9048 wyświetleń profilu
 1. Na szczęście wszystko zdążyłeś wynieść @|ASMSA|Mastering xD

 2. REDlasVAS*12*

  Pytania dotyczące żużla

  Chodzi o same zawody, a nie o jakieś akademie
 3. Bolesny a ty ile dostałeś punktów ostrzeżeń za bezsensowne wypowiedzi (https://imgur.com/a/LhGgAx5) bo skoro mój post nic nie wnosi to twój również. Niestety przykro mi.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
  2. REDlasVAS*12*

   REDlasVAS*12*

   Panie DeadPool jestem graczem który domaga się sprawiedliwości na serwerze, a nie faworyzacji jakiej dokonujecie.

   Panie Domelek moderator działu jest od pomocy dział jest dostępny także do graczy by pomagali więc to robię jeśli mój post nic nie wnosi post Bolesnego również więc teraz ja mogę oznaczać wszędzie RCON zgodnie z tym co napisaliście. Logiczne, że RCON może pomóc bo może pomóc w każdym z tych działów no i do tego dochodzi opcja edytowania tematu. Więc zastanów się co piszesz bo od tego macie te opcje.

   Panie OjczeWasz no właśnie byłem i wiem, że bezsensowne wypowiedzi są karalne więc skoro są 2 takie wypowiedzi to są nadawane 2 kary Maga również nie umie wyjaśnić dlaczego nie nadała tej kary i czy ja też teraz mogę tak oznaczać RCON. W którym momencie mnie porównujesz do tamtej osoby? Ja napisałem prawdę gracze również sądzą, że skoro mój post nie wnosi nic do sprawy to post Bolesnego również dlatego albo daje się kary wszystkim równo albo nikomu/wcale gdyby nie to, że ma range już dawno dostałby karę. 

   Nie oszukujmy się wolę żeby gracze widzieli jaka jest prawda. Skargę napisałem ale nic z niej nie będzie bo jest na RCON. Zostanie po cichu zamknięta lub będzie stała miesiącami. Nikt nie przyzna racji graczowi bo przyznałby również wtedy, że Maga popełniła błąd do którego nie chce się przyznać.

  3. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Co się tu zaś dzieję. KNX (ja) pytam. :(

    

  4. Wexter

   Wexter

   A kto ma moderatora w apelacjach od kar? Bo jedna już czeka ponad 5 miesięcy .

    

 4. REDlasVAS*12*

  Pytania dotyczące żużla

  xD Myszer sam nie umie pisać? lol wystartuje kiedyś zużel?
 5. Od kiedy określenie "bezmózg" jest obrazą w określeniu wyzwiskiem (nieodpowiednim językiem): https://sjp.pl/bezmózgi  polecam również: https://synonim.net/synonim/bezmózgi oraz https://synonim.net/synonim/niemądry (Linki wklejone w celach edukacyjnych)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  16 więcej
  2. REDlasVAS*12*

   REDlasVAS*12*

   Napisałem już wszystko, nic więcej nie potrzebuję wiedzieć Pani @Maga. Więc żeby nie było dalszej zbędnej wymiany zdań proszę jeśli masz taką możliwość o zamknięcie aktualizacji statusu. 

  3. Imperius

   Imperius

   Czasami sie mati3112 zastanawiam bo niby takiś mądry a takiś głupi zarazem 

  4. xMixer.

   xMixer.

   Pozdrawiam No To Pojechali.

 6. REDlasVAS*12*

  @LOCK

  Kiedy ostatni raz posiadałeś licencje n2 i l2? 11.06.2017 miałeś zerowanie konta - Tutaj jest temat z 02.07.2018 o utracie licencji - Tutaj jest ss z zdanych starych egzaminów - https://imgur.com/a/qrGiM8N Myślę, że posiadałeś te licencje lecz zostały one usunięte z powodu zerowania konta. Dziwnym trapem nie wszystkie mogły zostać usunięte. Musiał być tego jakiś powód, błąd lub sama pomyłka przy zerowaniu.
 7. REDlasVAS*12*

  konta

  Administracja nie podaje i nie resetuje haseł graczy. Jeśli nie jesteś w stanie sam tego zrobić będziesz musiał zacząć przygodę na nowo. Administracja może pomóc ci podając fragment e-maila na które zostało założone konto lecz nic poza tym.
 8. REDlasVAS*12*

  Wyjaśnione, można lock.

  Każde logi zapisywane są w oddzielnym pliku więc mógłbyś podać administracji choćby przybliżoną datę kiedy to się mogło stać by osoba sprawdzająca nie musiała pobierać dziesiątków plików i wyszukiwać w każdym z nich ID pojazdu.
 9. REDlasVAS*12*

  @LOCK

  Administracja nie będzie posiadała takich informacji u siebie skoro u ciebie one "zniknęły" lecz powinieneś mieć w logach informacje o zdaniu egzaminu. Jeśli nie posiadasz ss lub logów musisz zaczekać na wypowiedź RCON czy informacja o zdaniu egzaminu zapisuje się w logach choćby konsoli na serverprocject.pl
 10. REDlasVAS*12*

  Gracz Tasmanczyk*exE nie może się zalogować na forum

  Czy chodzi o tego kolegę: Czy kolega posiadał kiedyś już konto na forum? Czy jest możliwe, że posiadał kiedyś konto? Jeśli może niech poda tutaj informacje z komendy /nicki (swój nick lub id)
 11. REDlasVAS*12*

  Prośba o sprawdzenia kto przemalował auto

  Porozmawiaj z administratorami przedstaw sprawę oraz możesz podesłać linka na forum niech spróbują nadać RGB przy pomocy komendy. Czy kolor do taxo był nadany przed PJ?
 12. REDlasVAS*12*

  problem z fpsami

  Sprawdź różne opcje ustawień przez co upewnisz się sam czy jest to wina MTA czy może jednak twojego komputera, aplikacji.
 13. REDlasVAS*12*

  Problem z kontem na forum

  Niech kolega zaloguje się na e-mail i sprawdzi wszystkie wiadomości od platformy pylife/a. Upewni się, że nie ma jakiegoś konta na tym adresie. Jeśli nie będzie nic na tym adresie, a dalej nie będzie mógł utworzyć konta proponuję spróbować założyć jakiś nowy adres i pod nim próbować utworzyć konto na forum.
 14. REDlasVAS*12*

  Dostałęm niesprawiedliwy/bezsensowny mandat

  Opłacone mandaty nigdy nie znikały z rejestru wystawionych mandatów przez frakcję. Pozostawały w logach panelu.
 15. REDlasVAS*12*

  Pytania dotyczące żużla

  Nie potrzebny jest skrypt. Wystarczy dobrze dopracowany handling oraz trochę umiejętności prowadzenia pojazdu.
×