Jump to content

|SMSA|Sanger

Player
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

158 Świetny Gość!

About |SMSA|Sanger

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday June 8

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  San Andreas

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Starszy Strażnik

Recent Profile Visitors

 1. Dodam jeszcze może tylko, że spoglądając na Twój profil w panelu ((http://panel.pylife.pl/gracz/433339)) możesz rzeczywiście pochwalić się pokaźną kolekcją mandatów, w głównej mierze za podobne przewinienia.
 2. Trochę tych wątków się tutaj pojawia, więc zaczniemy od początku. Przy mojej skardze również posłużę się SSami, które wykonałem podczas akcji i logami. Po pierwsze, po wyproszeniu przez nas Ciebie za barierkę przy przechowalni (za natrętne wskakiwanie na obszar barierek, które otaczały suszącego mnie oraz inną urzędowkę) rzeczywiście się posłuchałeś, co nie zmienia faktu, że rzucałeś do nas tekstami "krawężniku, łysy" ((https://imgur.com/a/LsSMrM1)). Dodatkowo, kiedy obok Ciebie stanął funkcjonariusz WDPG, poproszony przez Ciebie o rozwinięcie tego skrótu po udzieleniu odpowiedzi został uraczony przez Ciebie tekstem "aaa, złodzieje" ((https://imgur.com/a/RdUQNAD)). Za te rzeczy właśnie zostałeś ukarany mandatem za obrazę funkcjonariuszów. Po drugie, to, że za pierwszym razem posłuchałeś się nas i, z pewnymi jednak trudnościami, przeszedłeś za barierkę nie oznacza, że za drugim razem to zrobiłeś. Sam z resztą wspomniałeś w swojej skardze o tym, że nie miałeś zamiaru, po zakuciu Cię w kajdanki, przeskoczyć poza barierkę. Za to zostałeś ukarany mandatem za niestosowanie się do poleceń funkcjonariusza. Po trzecie, skarżysz się na 0RP z mojej strony, etc. kiedy Twój przypadek wyraźnie nie był skierowany w stronę odgrywania RolePlay. Dobrze byłoby gdybyś w ogóle w pewnym momencie prosił mnie lub funkcjonariusza Krzychu00 o wylegitymowanie się, ale tego nie zrobiłeś, co w moim ujęciu odbiera Ci możliwość żalenia się o brak wylegitymowania z naszej strony. Po czwarte, dałem Ci dwie możliwości, żebyś samemu wyskoczył za barierkę (o co Cię prosiłem) odkuwając Cię przy tym z kajdanek, co nie znaczyło w żadnym stopniu o tym, że miałeś w tamtej chwili uprawnienie do wyjścia z gry - cały czas przeprowadzałem zatrzymanie. Tak naprawdę nie wiem dlaczego nawet wspomniałeś o Twojej mniemanej możliwości zrobienia tego w skardze, bo nie świadczy to o niczym. Po piąte, co utwierdziło mnie finalnie w tym, że widzisz co chcesz. Na moment przed wejściem do radiowozu wytłumaczyłem Ci dogłębnie i zrozumiale dlaczego zostałeś zatrzymany ((https://pastebin.com/gLe6EZEB)), lecz na próżno, ponieważ kolokwialnie mówiąc zlałeś mnie i dalej brnąłeś w swoje ((https://imgur.com/a/CKOwBHB)). Podsumowując, w skardze opisałeś tylko półprawdę, pojawia się w niej wiele niedopowiedzień na podstawie których, według mnie, nie można uzyskać rzetelnego wniosku. Widzisz to co chcesz, natomiast wszystkie Twoje prośby wobec mnie (podanie powodu zatrzymania i wysłanie SSa z obrazą) zostały spełnione. Na tym skończę swoją wypowiedź i jednocześnie dyskusję na ten temat. Spokojnego dnia.
 3. Materiał fajny, krótki (na terenie więzień jest zakaz noszenia broni palnej, nikt jej tam nie nosi 😶)
 4. Coś się kończy, coś zaczyna...

 5. pustki na pagonach :< @wujo_Capik @|samc|blondyna*
 6. Zapraszam do oceny audycji!

  Link w kom

 7. 1. Najlepszy moderator serwera: @MichaU* 2. Najlepszy junior moderator serwera: @Szakal_ 3. Najlepszy administrator serwera: @Johntsy 4. Najlepszy eventowiec miesiąca: 5. Najbardziej pomocna osoba: 6. Najbardziej zapracowana osoba: 7. Najzabawniejsza osoba forum/serwera: 8. Najlepszy użytkownik komunikatora głosowego TeamSpeak3/Mumble: 9. Największy No-Life miesiąca: 10. Najlepsza organizacja: 11. Najlepiej działająca frakcja: San Andreas Medical Center 12. Najlepszy pracownik frakcji: 13. Najlepsza grupa miesiąca: 14. Najlepszy redaktor miesiąca: 15. Najlepszy prezenter miesiąca: 16. Najlepsza aktualizacja:
 8. Polska mistrzem świata drugi raz z rzędu!

 9. 1. Nazwa organizacji/gangu: Blood Guild 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/5637 3. Logotypy: 128x128 http://imgur.com/mdYqCGO 64x64 http://imgur.com/Fzz2IYW 32x32 http://imgur.com/2kDRO0N
×
×
 • Create New...