Skocz do zawartości

Dachor

Gold
 • Zawartość

  670
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

273 Świetny Gość!

4 obserwujących

O Dachor

 • Tytuł
  Lance Vance
 • Urodziny 25.05.2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Zainteresowania
  Motoryzacja , rolnictwo , informatyka.

Ostatnie wizyty

2058 wyświetleń profilu
 1. Dachor

  [KONKURS] 20k - konkurs u .karrez'a.

  Na luzie to zgarniam
 2. @AFX pj zniknął, dziękuję za interwencję i upominek
 3. Dachor

  Blade i Voodoo.

  No super wozy 😀
 4. Dachor

  Sanchez from Scratch

  Mega montaż 👌
 5. Dachor

  Pożegnanie ~ Josh

  Żegnaj, powodzenia
 6. Dachor

  Nowe nabytki - remington i savanna

  Już wpadło tornado 😂 Tym razem na atrapie, mk1, hydrze i visu 😂
 7. Dachor

  Sesja Pana JapanBoya

  Super foty, ale jak dla mnie auta za bardzo się błyszczą bujaj svirus
 8. @AFX Pojazd w przechowywalni. Jego id to 113039.
 9. Poprzedni wniosek: https://pylife.pl/forums/topic/307872-wniosek-o-odwieszenie-prawa-jazdy-dachor-ukarany-przez-matu/ Nick: Dachor Staż: 3 lata Serial: 746BC8CF1DC281479D258A133FF3B9B2 Nick osoby zawieszającej: @Matu Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: Jechałem od strony Blueberry v maxem, gdy nagle z mostu (od FC) driftem prosto przed maske wyjechał mi comet gracza FKEY. Nie wyhamowałem, bo nie miałem ręki na myszce żeby włączyć ogranicznik, poza tym to były setne sekundy, gdy wyjechał mi PROSTO PRZED MASKE. Nie widziałem nawet, że jedzie tym mostem. W momencie, gdy byłem kawałek przed wyjazdem z mostu FKEY wyjechał mi PROSTO PRZED MASKE!!! TO NIE BYŁ CELOWY TARAN Dowody: - Coś od siebie: Nie staranowałem celowo gracza, tylko on wyjechał mi przed maske, on włączając się do ruchu powinien sprawdzić, czy ktoś nie jedzie od strony prawej. Prawo jazdy zostało mi odebrane bezpodstawnie, powinieneś bardziej zastanowić się, komu w tym momencie zabrać prawo jazdy. Pomijam już resztę, którą tam napisałem. Jak ktoś chce to może zajrzeć do poprzedniej apelacji. Skomentuje to, co napisałeś: Mapkę zabrałem z edytora map. To było identycznie to samo miejsce, gdzie odegrała się cała ta sytuacja. Dużo dalej za mostem? Tak się składa, że mam ss'y po tym, jak zabrałeś mi prawo jazdy. https://imgur.com/a/TkXv1u0 Jeśli chcesz, to zobacz wszystkie zdjęcia, ja skomentuję te kluczowe: Już na tym zdjęciu widać, gdzie sytuacja miała miejsce (trochę bliżej mostu to było, bo po zderzeniu kawałek odjechaliśmy do przodu). Ja uderzyłem w niego, tak? Zgadza się, lecz jakbym staranował go z premedytacją to miałby rozwalony tył pojazdu - no wkońcu według ciebie "to było dużo dalej za mostem". Rozwalony w comecie FKEY'a został jednak przód - to znaczy, że uderzony został w przednią część pojazdu. No ciekawe Na tym oto zdjęciu widać jeszcze dokładniej miejsce zdarzenia: Faktycznie "dużo dalej za mostem". Nawet jeśli cała sytuacja była przypadkiem - a była - to nie dałeś mi nawet czasu na pokrycie szkód. Odrazu zabrałeś mi prawo jazdy. W tych logach widać dokładnie godzinę zdarzenia. Widać też, że byłem bardzo zaskoczony twoim postępowaniem od samego początku. Z góry przepraszam za przekleństwa z chatu organizacyjnego w logach i na ss, jednak chciałem, aby dowody były w 100% wiarygodne.
 10. Dachor

  Nowe nabytki - remington i savanna

  Dziękuję za opinie! Remington dostał rejkę "LOVELY" - a bo mi się taka podoba
 11. Dachor

  Nie mogę wejść na serwer od 2 godzin - Błąd CC23

  Dzisiaj już jest okej, temat do zamknięcia.
 12. Dachor

  Licytacja Uranusa

  @Cichy. - ponoć szukasz
 13. Nie mam aktualnie prawa jazdy. Jutro po szkole (ok. godziny 15:30) poproszę kogoś z administracji o danie pojazdu dp.
 14. Nick: Dachor Staż: 3 lata Serial: 746BC8CF1DC281479D258A133FF3B9B2 Nick osoby zawieszającej: @Matu Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: Jechałem od strony Blueberry v maxem, gdy nagle z mostu (od FC) driftem prosto przed maske wyjechał mi comet gracza FKEY. Nie wyhamowałem, bo nie miałem ręki na myszce żeby włączyć ogranicznik, poza tym to były setne sekundy, gdy wyjechał mi PROSTO PRZED MASKE. Nie widziałem nawet, że jedzie tym mostem. W momencie, gdy byłem kawałek przed wyjazdem z mostu FKEY wyjechał mi PROSTO PRZED MASKE!!! TO NIE BYŁ CELOWY TARAN Dowody: - Coś od siebie: Nie staranowałem celowo gracza, tylko on wyjechał mi przed maske, on włączając się do ruchu powinien sprawdzić, czy ktoś nie jedzie od strony prawej. Prawo jazdy zostało mi odebrane bezpodstawnie, powinieneś bardziej zastanowić się, komu w tym momencie zabrać prawo jazdy. Może lepiej będzie, jak w ten sposób to wyjaśnie: (czerwona linia- FKEY, żółta linia - JA) https://imgur.com/a/eY4tu3P Z tematu kodeksu drogowego NA TYM FORUM:
 15. Witam. 2 godziny temu wiozłem klienta na taxo, gdy nagle ścieło mnie, wyskoczył napis "NETWORK TROUBLE" i wyrzuciło mnie z serwera. Nie mogłem wtedy wejść na żaden serwer mta. Zrestartowałem komputer, router, próbowałem zmieniać zaporę, ale bezskutecznie. Teraz zreinstalowałem mta, również nic nie pomogło. Na inne serwery wchodzę teraz bez problemu. Co może być przyczyną? Błąd który wyskakuje to CC23, czyli przekroczono limit oczekiwania. Za każdą pomoc dziękuję. Zależy mi na czasie, za 30 minut znikną mi auta z podjazdu Gdy włączę MTA i wejdę w wyszukiwarkę serwerów, to każdy inny serwer jest opisany normalnie, a w miejscu pylife nie pokazuje mi ani jaki jest tryb gry, ani jaki jest ping. AKTUALIZACJA: Udało mi się wejść bezpośrednio z forum, lecz często pojawia się NETWORK TROUBLE. Przed chwilą odświeżałem auta, wszedłem do previona, później do vincenta. Nagle wyskoczył network trouble i cofnęło mnie do previona, lecz razem z vincentem... Kolejny raz auto w aucie. Cała reszta (np. po wejściu do auta silnik sie zapala sam i gaśnie po ok. 2-3s, lub muszę czekać na zapalenie się silnika o wiele dłużej niż zwykle. Też radio ładuje się z opóźnieniem.) Myślę, że jest to wina internetu - tym bardziej, że rano nie było go wogóle, a teraz udowodnił, że coś jest nie tak. Proszę nie zamykać tego tematu, jutro dam znać, czy nastąpiła jakaś poprawa.
×