Skocz do zawartości

Domelek

Junior Moderator
 • Zawartość

  656
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Domelek w Rankingu w dniu 2 Marzec

Domelek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

975 Świetny Gość!

O Domelek

 • Tytuł
  Lance Vance
 • Urodziny 14.12.2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kujawsko-Pomorskie

Ostatnie wizyty

7006 wyświetleń profilu
 1. Licytacja Infernusa!

  1.150k po sell
 2. Wniosek o odwieszenie prawa jazdy Arbuzzeq przez domelek

  Kara jest na tyle krótka, że ją odczekasz. Zamykam.
 3. Takie zachowanie nie jest tolerowane u nas na serwerze. Jeżeli masz tylko utrudniać rozgrywkę innym to nie graj. Jeżeli taranowanie sprawia ci radość to idź taranować gdzie indziej nie u nas na serwerze. Karę odczekasz do końca. zamykam.
 4. Postanowiłem, że dam Ci szansę i karę odwieszę. Mam nadzieję, że taka sytuacja więcej razy nie będzie miała miejsca. Kara zostaje ściągnięta. Zamykam.
 5. Wycena Infków Blizniaków

  Infek 19k wymiana za turka wiecej pm jak cos
 6. Konkurs na darmowy hajsik ~SeKu.

  Ranga zmienia smorąg
 7. Ogłoszenia Moto Clubu

  20.05.2018r. - Adept @|SAPD|solo987 odchodzi z grupy na własne życzenie.
 8. Decyzja nie będzie zmieniana. Zamykam.
 9. Taranowałeś tam każdego kogo popadnie. Staranowałeś mnie gdy jechałem z MrKacperolem i zamiast napisać przepraszam czy coś w tym stylu to napisałeś "XD" i sobie odjechałeś. Kara na chwilę obecną zostaje. Kara ma Cię czegoś nauczyć. Napisz kolejną apelacje za nie mniej niż 3 dni. Zamykam.
 10. Taranowałeś graczy na giełdzie. Skoro robiłeś to celowo to nadałem od razu karę a nie ostrzeżenie. Mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy. Karę odwieszam.
 11. Karę odwieszam lecz następnym razem jak chcecie się taranować to jedźcie na strefe DM a nie taranujecie się w centrum San Fierro. Zamykam.
 12. mrokuu_ ukarany przez Domelek

  Karę odwieszam lecz informuję Cię, że jeżeli następna kara zostanie nałożona przeze mnie nie zostanie ona tak szybko odwieszona.
 13. mrokuu_ ukarany przez Domelek

  Po pierwsze jechaliście drogą jednopasmową nie dwu więc jechałeś pod prąd. Specowałem Cię dłuższy okres czasu. Specjalnie zajechałeś karawanowi drogę co doprowadziło do tego, że prawie wepchnąłeś go do wody. Z tego co za obserwowałem nikt w tym momencie w Ciebie nie wjechał. Karę odwieszę, jeżeli w tym temacie obiecasz, że więcej tak nie zrobisz i jak będziesz już jechał w konwoju to będziesz to robił spokojnie.
 14. Spamiłeś mi na PM abym sprawdził apelacje. Po drugie stwarzałeś ogromne zagrożenie na drodze. Karę odczekasz w całości. Zamykam.
×