Skocz do zawartości

Domelek*

Moderator
 • Zawartość

  1331
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Domelek* w Rankingu w dniu 25 Sierpień

Domelek* posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

2321 Świetny Gość!

O Domelek*

 • Tytuł
  Trevor Philips
 • Urodziny 14.12.2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Los Angeles ♥

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Miejska LS
 • Ranga frakcyjna
  Strażnik

Ostatnie wizyty

12697 wyświetleń profilu
 1. Domelek*

  Ogłoszenia Moto Clubu

  15.11.2018r. - Adept @|SAMC|Taishi. zostaje wydalony z grupy z powodu karygodnego zachowania wobec członków grupy oraz administracji RCON jednocześnie za swoje zachowanie zostaje umieszczony na czarnej liście grup.
 2. Kare odwieszam lecz nastepne spamowanie w celu sprawdzenia apelacji bedzie skutkowalo automatycznym odrzuceniem apelacji.
 3. Kare odwieszam. Nastepna kara bedzie skutkowala tym ze odczekasz w calosci.
 4. Domelek*

  Skramb zbanowany przez Maga

  Prześledziłem sobie jeszcze raz dokładnie ss'y, które podesłała Maga w odpowiedzi. Niestety padło tam za dużo wyzwisk za które gracze najczęściej nie otrzymują unbana na serwerze. Z tego co widziałem to jedna z osób dobrze wam napisała, po tym prawku dla jednego z SAPD zaczęliście się mnie czepiać, prowokować na każdym kroku. Nie widzieliście ani grama winy w swoim zachowaniu tylko zawsze zauważaliście to u innej osoby a sobie nie mieliście nic do zarzucenia. Zarzuciłeś mi faworyzację jednego z graczy nie mając na to dowodów (fix grupowego pojazdu będąc technikiem grupy był jak najbardziej "legalny"). Nie przejąłem się zbyt słowami, które kierowałeś bezpośrednio w moją stronę lecz tymi słowami gdzie obrażałeś mi jednego z rodziców. Życzenie śmierci innej osobie jest to duża przesada i takie słownictwo nie powinno się pojawić w Twojej wypowiedzi, nie ważne czy było to spowodowane emocjami czy też nie po prostu nie powinieneś o takich rzeczach nawet myśleć a tym bardziej kierować takowych słów w kogoś stronę bo uwierz ale to dla tej osoby jest nieco bolesne. Na dzień dzisiejszy nie zostaniesz odbanowany, z powodu iż gracze za mniejsze przewinienia muszą się starać o unbana a u Ciebie jak sam zauważyłeś za bardzo przesadziłeś. Napisz kolejną apelację za miesiąc wtedy pomyślę co z Tobą zrobić. Temat zamykam.
 5. Zauważ, że dm był celowy. Kare odwieszam lecz nastepnym razem kara zostanie.
 6. Domelek*

  ExTayor zbanowany na forum przez Domelek

  Nie rozumiem waszego zachowania. Wiem, że macie mi jakieś rzeczy za złe, czepiacie się mnie o wszystko jednak na każdym kroku to wy próbujecie mnie sprowokować i się potem dziwicie, że dostajecie kary za np. wyzwiska, prowokacje etc. Ban zostanie zdjęty lecz następny ban liczy się z banem na stałe.
 7. Nie wjechałeś tylko we mnie tylko wjechałeś również w grupkę stojących graczy. Kara zostaje.
 8. Domelek*

  Prośba o zwrot prawo jazdy

  Brak wzoru, zamykam.
 9. Domelek*

  ExTayor zbanowany na forum przez Domelek

  Jak się wytłumaczysz z tego, że zawsze jak spotkasz mnie na serwerze piszesz w skrócie nick, który miałeś wtedy ustawiony?
 10. Domelek*

  :(

  Nie poprawna nazwa tematu. Lock
 11. Domelek*

  SKRAPI UKARANY PRZEZ Domelek

  To co w poprzednich apelacjach
 12. Domelek*

  Skramb zbanowany przez Maga

  Nie oczekuj ode mnie tego, abym teraz naglę Cię wielce lubił itp. Powiem tak, jeżeli otrzymasz UB na pewno nie będzie żadnych zaczepek z mojej strony w Twoją i mam nadzieję, że tak samo by było z twojej strony. Nie będzie na pewno czegoś takiego jak "uwalanie na siłę" bo nie o to w tym chodzi. Chodzi mi tylko o to abyś zrozumiał co zrobiłeś źle bo zaraz po nadaniu na Ciebie kary tego nie rozumiałeś. Nie miałeś wtedy żadnych wyrzutów tylko miałeś to gdzieś, że piszesz do jakiejś osoby, żeby "zdechł" mu stary.
 13. Domelek*

  Skramb zbanowany przez Maga

  W mojej wypowiedzi nie ma zaczepki w Twoją stronę tylko napisałem to co myślę, Nie miało Cię urazić w żaden sposób to, że masz iść do specjalisty aby ci pomógł tylko chodzi o to, żebyś w taki sam sposób nie traktował innych osób. Wyzwiska po rodzicach nie są przyjemną sprawą. Jeżeli nie panujesz nad emocjami to właśnie od tego mamy specjalistów i chodziło o całkiem co innego ale źle zrozumiałeś i odebrałeś to jako zaczepkę to już nie moja wina. Tak jak wyżej decyzję podejmie Maga.
×