Jump to content

Brzuni*

Player
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Świetny Gość!

2 Followers

About Brzuni*

 • Rank
  Frank Tenpenny

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1040 profile views
 1. Nick: Wiek: 22 Serial: EFDD69DDA79418A838BA190423A127A3 Staż: 1kh Powód zmutowania : Obraza Krótki opis sytuacji: Stwierdziłem, żeby gracz się zabił. Dowody: Ni mo. Link do poprzedniego podania: Ni mo. Coś od siebie: Zdaje sobie sprawę, że nie powinienem tak pisać do gracza ( przeprosiłem go za to ). To pierwsza tego typu ( generalnie, kar nie dostaje ) kara, więc prosiłbym o wyrozumiałość. Nie powtórzy to się w przyszłości.
 2. Hah, w takim razie zwracam honor, choć z mojej perspektywy komunikat się wyświetlił dopiero gdy byłem grubo za barierkami ( nie wnikam z czego to wynika, synchro (*) ). Co nie zmienia faktu, że skarga czegoś innego dotyczy. Ze swojej strony przeprosiłem, decyzje pozostawiam administratorowi. Przynajmniej pisząc skargę za obrazę, miej czyste sumienie i sam tego nie rób.
 3. Po pierwsze - zapoznaj się z regulaminem suszenia: Podjechałem do Ciebie z wiadomych względów - nieregulaminowe suszenie mnie, na zupełnie innej drodze ( Garcia SF ). I zrobiłeś to nie raz ( na mnie ) bo już kiedyś wzywałem admina do Ciebie by Cie utemperował. Po drugie - [2018-07-21 09:32:30] [Output] : >> |SM|ManiekCienrzarufka(82): Od tej chwili nagrywam tam każdy przejazd. Wysusz mnie niezgodnie z regulaminem [2018-07-21 09:32:39] [Output] : << |SM|ManiekCienrzarufka(82): pajacu Skoro sam mnie obrażasz w/w sposób ( jakiekolwiek by to obrażenie nie było, to dalej ubliżenie drugiej osobie ) to nie rozumiem po co ta skarga. Jak Cie to tak bardzo uraziło to przepraszam. Z mojej strony to tyle, czas ogarnąć regulamin suszenia.
 4. Śmierć spamerom -,-

  https://imgur.com/a/iLCnVR3

  1. Barcioo

   Barcioo

   teraz to nie ja xd 

 5. Brzuni*

  Sprzedam Merita

  Model pojazdu: Merit Przebieg: 1.8k Cena: CW:90 | MP: 2k | KT: 150 do nego! Kolor: Ładny Kolor świateł: Nosek Rudolfa 35% ( unikaty ) Tuning: RH1, Megi, licznik sportowy, lampy Zdjęcie pojazdu:
 6. Cytując: muszę to ogarniać ( wsadzając do przecho ) - no nie dostarczam, ale system rozdawania paczek działa tak, że mimo wszystko je do mnie daje ( ten sam sort, bądź niemalże identyczny ) - te dwa powyższe screeny są jeden po drugim wykonane ( pierwszy sort do PC zrobiłem ( listy Veina ) gdyż miałem nadzieje, że nie będzie dalszych akcji takowych ). Problem jest cały czas generalnie ( potrafi dać taki sort gdzie 18 na 25 paczek to listy )
 7. Brak zwrotu gotówki na konto. Gracz otrzymał dodatkowo bana: Więc mam nadzieje, że będzie wyegzekwowany zwrot gotówki w apelacji.
 8. Nick: Serial: EFDD69DDA79418A838BA190423A127A3 Opis sytuacji: Generalnie to zacznę od tego, iż sortowanie tych paczek to jakaś awaria ( dość często mi się zdaża ich dostaje do jednej osoby x paczek ). Nie ukrywam, że jest to dosyć męczące bo po 3-4 razy muszę to ogarniać ( wsadzając do przecho ) bądź rozwozić, a też nie chce się naciąć i otrzymać za to bana. @AFX Jakieś plany są by rozwiązać ten "problem" Screenshoty:
 9. Brzuni*

  Drugi poziom pracy kuriera

  *Po przepracowaniu ponad miesiąca na kurierze* *Usprawnienia* 1. Usprawnienie systemu dawania Nam kurierom listów ( parę razy miałem już tak, że po 15 listów do jednej osoby otrzymywałem ). Co trochę przeszkadza zwłaszcza jak się chce maksymalizować zarobki na godzinę. 2. Możliwość zmiany ( chociażby w ustawieniach ) klawisza funkcyjnego "K", który otwiera panel kuriera ( tyczy się to również taxometra ) 3. Dodatkowy licznik ( to w przypadku 2 poziomu i wyżej ( ewentualnego, wyższego poziomu ), który by Nam pokazywał ile pozostało do rozwiezienia paczek by utrzymać konkretny poziom ( w przypadku 2 poziomu: 1000 paczek i by zmniejszała się ta ilość, aż by spadło do zera co by oznaczało, iż na ten aktualny miesiąc próg minimalny paczek został osiągnięty ) - ułatwiło by to podliczanie paczek, bo czasem to się idzie zgubić. 4. Paczki priorytetowe - przesyłki, które by były znacznie lepiej płatne, mała ilość ich ( raz na 2-3 kursy ) *Co do 3 poziomu* 1. Dodatkowe sortownie to zbędna rzecz - zauważyłem, że mało kto w ogóle używa ich ( no ewentualnie prawy górny róg mapy ( LV Creek itp. )), żeby w każdej stronie świata San Andreas była ta sortownie + główna na Red County. 2. Możliwość zapakowania 30-35 paczek do Vana. 3. 5000 paczek by zdobyć ten 3 poziom ( trochę trzeba się najeździć ) 4. Adekwatne zarobki do tego progu ilości paczek. 5. Element, który by ułatwiał rozwożenie paczek ( dostępny np. od tego 3 poziomu ), a mianowicie: widzimy, wszystkie niebieskie blipy w danej części mapy ( zaznaczamy punkt - SF Doherty ) i pojawiają Nam się wszystkie punkty w SF, które mamy objeździć ( nie musimy ciągle wchodzić do pojazdu, wybierać kolejnej to przesyłki + w momencie gdy mamy w jednym miejscu X paczek ułatwiłoby to pracę ) i tak dalej. Zaznaczamy punkt LV Blackfield i pojawiają się wszystkie punkty w Las Venturas.
×
×
 • Create New...