Skocz do zawartości

|AMC|Monster*wos

Gold
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

50 Świetny Gość!

2 obserwujących

O |AMC|Monster*wos

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 30.06.2003

Komunikatory

 • Skype
  widzew545

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łęczyca

Ostatnie wizyty

698 wyświetleń profilu
 1. |K69-News| Przegląd pojazdu - Buffalo

  Noo powiem tak, Skipper to generalnie dobre artykuły robi ! Także sub i dzwoneczek Pjonteczka
 2. Imie: Krystian Wiek: 14 Pasek gracza: Staż na serwerze: 3 lata ~~ 1603h Serial: 05F4BDCEAE7034B98C78C2D7AD15A492 Czy zdarzało ci się utrudniać pracę serwera (odwalanie, przeszkadzanie administracji, frakcjom lub graczom, itd)?: Nie Czy byłeś kiedyś karany na serwerze? (Podaj swoje kary): Otrzymałem kary w postaci: Ban, Prawo Jazdy, Licencja Lotnicza, Mute. Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: Tak Czy potrafisz grać w zespole?: Tak Czy masz problemy z podporządkowaniem się rozkazom przełożonych?: Nie Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak Czy pracujesz aktualnie w urzędowej SM?: Nie Czy posiadasz Mumble?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak Coś o sobie: Mam na imię Krystian, mam 14 lat, pochodzę z Województwa Łódzkiego. Interesuję się przede wszystkim tworzeniem filmów na YouTube, oraz grami komputerowymi. Aktualnie moim głównym hobby jest YouTube i staram się temu poswięcić dużo czasu. Jestem osobą kreatywną, zawsze kończę to co zacząłem. Na co dzień jestem bardzo spokojnym chłopakiem, który lubi nowe wyzwania, jestem cierpliwy, wyrozumiały jak i pracowity. Gdy ktoś jest w porządku wobec mnie to ja wobec niego również, ponieważ moim zdaniem szacunek dla drugiego człowieka to podstawa. Również jestem osobą humorystyczną i lubię sobie pożartować ale oczywiście wszystko z umiarem, jakże dobrze bawić się ze znajomymi. Szybko nawiązuje nowe znajomości i bardzo dobrze dogaduję się w grupie. Jestem osobą która szybko się uczy, oraz przystosowuje się do sytuacji, jestem osobą która stara się nie robić problemów, aby każdy miał o mnie jak najlepsze zdanie. Czemu zasługujesz na to stanowisko?: Jest to dość trudne pytanie, lecz może zacznę od tego, sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia. Moim głównym atutem jest dążenie do celu, gdy postawię sobie cel to daję z siebie wszystko aby go zrealizować. Jestem sumienny i bezzwłocznie wykonuję powierzone mi obowiązki. Zasady panujące na serwerze a także na forum nie są mi obce.
 3. Błąd z Powiadomieniami

  Thx <3
 4. Błąd z Powiadomieniami

  Witam mam taki problem, otusz kiedy chcę wyswietlic powiadomienia to cały czas mi się ładuje - https://imgur.com/lHw18AD natomiast kiedy klikam Wyswietl Wszystkie pojawia się takie cos - https://imgur.com/a/b8xmd Prosze o pomoc.
 5. Ulubiony klub

  Real Madryt ! <3
 6. Chryzantemy Złociste na PYLU !!! :D

  Wiem :C
 7. Chryzantemy Złociste na PYLU !!! :D

  Jak to on też to nagrał ?
 8. Nieaktualne

  -----------
 9. Wyniki Karaoke 2018

  A więc jednak! Wygrał Rajko co ma małe jajko!
 10. Rekrutacja do organizacji Carnivals

  Piękna Sprawa! Powodzenia!
 11. Nocne wypady ^.^

  Fajne Fajne
 12. Skarga na SoundWave_Official*wos

  Data i godzina zdarzenia: 30.03.2018 ~~ 21:05 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: Zbędny Opis: Gracz przed odejsciem z organizacij obraził ją. Co widać na ss. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/Qkoug Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute 7 dni
 13. Dzikie Stunty FCR-900 ! #Pylife [REUPLOAD]

  Ale będzie dziś zrobiony inną FCR
×