Jump to content

FapaSmerf.

Moderator
 • Content Count

  955
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1859 Świetny Gość!

About FapaSmerf.

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 09/03/1999

Komunikatory

 • Steam
  Ultimer

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wrocław

Recent Profile Visitors

30500 profile views
 1. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: Jinno Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: https://panel.pylife.pl/organizacje/5565 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowymTeamSpeaku'3.
 2. Pasek (https://panel.pylife.pl/): Serial: 3C48B51E36848F5E72F384B14F968634 Imię: Kamil Wiek: 20 O sobie: Mam na imię Kamil i mam 20 lat. Jestem przeciętnym chłopakiem. Mam blond włosy i niebieskie oczy. Zazwyczaj mało się odzywam. Lubię rysować, pisać, podróżować. Sądzę, że mam w sobie dużo empatii. Mieszkam w małym miasteczku obok Jeleniej Góry. Lubię sport. W wolnym czasie lubię pograć w MTA. Staram się być kulturalny oraz opanowany. Twój staż na serwerze: 6 lat, 4100h Dlaczego SMSA: Jest to moja ulubiona frakcja. Byłem w niej już raz lecz nie mogłem do niej wrócić ponieważ zbyt dawno temu odszedłem. Dlatego piszę teraz podanie Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA(na forum): Tak Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary): Na początku swojej gry tak, lecz od około 4-5lat czysto Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze? Nie Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany: Jestem osobą która szybko się uczy, nie szukam problemów. Swoje obowiązki będę wykonywał sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Jak już wspominałem byłem członkiem tej frakcji i bardzo mi zależy na kolejnej szansie której obiecuję nie zmarnować. Gram na tym serwerze od jego początku i myślę że potrafię dogadać się z osobami z frakcji, zwykłymi graczami jak i z administracją. Potrafię pracować w grupie.
 3. No to lecim na Lubin :D

  Zagłębie ❤️

 4. Teraz czas pobytu w więzieniu umili Wam radio K69, możecie też porzucać piłką do kosza a jeśli odsiadujecie z kimś, to możecie stoczyć pojedynek na ringu. Dodatkowe boiska na których można porzucać sobie piłką do kosza znajdują się w Los Santos, w okolicach Grove Street.
 5. Stówa GAR BA TY ❤️

  1. SeKu.

   SeKu.

   DZIENA BLONDASEK ❤️ 

 6. Dlaczego skłamałeś pisząc że nie widzisz strzałek na Emeraldzie? Poprosiłem admina aby zrobił ci ss ekranu gry i doskonale je widziałeś.
 7. Pije i pale za twoje zdrowie.

  1. FapaSmerf.

   FapaSmerf.

   Zdrówko ❤️

 8. Wszystkiego najlepszego! Żeby spełniły Ci się wszystkie marzenia no i wiesz, czerwony kolorek na serwerze hehe

  1. FapaSmerf.

   FapaSmerf.

   Niech się spełni, dziękuje ❤️

 9. Wszystkiego najlepszego, oby była stówka!

  1. FapaSmerf.

   FapaSmerf.

   Dzięki mordo ❤️

 10. Kamilku Kochany . Zdrowie szczęścia abyś dostał tego admina którego tak pragniesz i wgl . Sto Lat :D❤️ 

  1. FapaSmerf.

   FapaSmerf.

   Dziękuję Kubuś ❤️

 11. Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci dziewczyna nago tańczy!

  1. FapaSmerf.

   FapaSmerf.

   Dziękuje ❤️

×
×
 • Create New...