Jump to content

.:FilipeX:.

Player
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

1 Follower

About .:FilipeX:.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/09/1996

Recent Profile Visitors

297 profile views
 1. Nick: Filip Wiek: 13 za miesiąc a dokładnie 12 mam teraz . Staż: Łączny czas gry: 471h 49m. Gracz od 4 lat. Nick osoby zawieszającej: Progressiv. Serial: 04AB113F44F4A23E63D997864452A742 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem . Opis sytuacji: Leciałem Dronem i nagle dostałem zakaz latania na 12godzin . Dowody: Nie mam dowodów ale mówie prawde . Coś od siebie: Mowie samą prawde ... leciałem sobie dronem i nagle dron zniknął upadłem i zginąlem . Progressiv sądzi ze na dodo jakimś było moje id z panelu pylife. A ja leciałem dronem przecież ! Prosze ja naprawde nic nie zrobiłem. Przed wczoraj dostałem bana na 2d albo 1d za lądowanie poza lotniskiem też nw dlaczego ale tutaj nie ten temat do tego ponieważ napisalem tą apelke do tej sytuacji na górze . Prosze ja nic nie zrobiłem. Przepraszam!!
 2. Nick: .:FilipeX:. Staż: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 438h 44m. Serial: 04AB113F44F4A23E63D997864452A742 Nick osoby zawieszającej : Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran , jazda pod prąd . Opis sytuacji: No to tak , powiem prawde , jechałem drogą od fc w strone mostu fabryki i chcialem skręcać na droge w strone lv :/ noi nie niestety nie chciało mi się jehcać jeszcze 150metrów do zjazdu . Więc zachciało mi sie pojechać pod prąd i staranowalem przez to kolegę (Znaczy nie kolege , ale nie wiem jak to ujać) . Wiem że to nie jest żadne wytłumaczenie ale powiedzialem calą prawde . Dowody: Nie mam dowodów :/ Coś od siebie: No to tak , Bardzo przepraszam za tą sytuacje i OBIECUJE że nie będę już jeździł pod prąd i przepraszam jeszcze raz , Wiem że źle zrobiłem licze na zrozumienie :/ Przepraszam....
 3. Cw nie widzisz ? @.SKRAPI.
 4. Model pojazdu: Admiral Przebieg:700km Cena:Cw 36k Kolor:Czarny Felgi: Import Kolor czerwony . Kolor Świateł: Białe Tuning: Felgi , Licznik , Pomalowane Felgi na kolor czerwony ) Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/4ykXTpE <--- Tutaj są zdjęcia pojazdu .
 5. @ref Za mało @Luis Lopez cw 18 k moge sprzedac za 20k ZAMKNIĘTE SPRZEDANA ZA 19200!
 6. Model pojazdu:Tampa Przebieg: 3400 Cena: cw 18k /Sprzedam za 22k ale można nego . Kolor: Czerwony Felgi: Twist Kolor Świateł: Biały Tuning: Licznik , Oponki Zdjęcie Pojazdu: Tutaj Zdj ----> https://imgur.com/a/LJxhrEQ
 7. @|KOMIS|ZIELUNINIO92 Obiecuje i zmniejsze zasób slow na k, j i inne rzeczy i jeszcze raz przepraszam
 8. Nick: Tutaj wpisz twój nick |MUTE|.:FilipeX:. Staż: Łączny czas gry: 386h 21m. Gracz od 4 lat. Serial: 04AB113F44F4A23E63D997864452A742 Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód nałożenia kary: Wejście na stanowisko tune graczowi i zamontowanie taxo . Opis sytuacji: Tak to prawda Poszedłem malować koledze auto i kolega poprosił mnie o zamontowanie taxo . to poszedłem zamontować ale niestety nie mogłem ze wzgledu koloru . Tak to prawda wszedłem na stnaowisko graczowi i za to bardzo przepraszam . Dowody: Nie mam żadnych dowodów . Coś od siebie: No więc tak . Chciałbym żebyście odwieśili mi tę karę , ale nie musicie ponieważ to była moja wina . Jestem świadomy co zrobiłem i bardzo tego żałuje . Od tamtego momentu co wbiłem się temu graczowi na stnaowisko zrozumialem że nie mogę wbijać tak bez pytania ani bez pozwolenia na stanowisko tune . Bardzo przepraszam i prosiłbym o odwieszenie . Bardzo też przepraszam adminów oraz gracza któremu przeszkadzałem na stanie tune . Link do poprzedniej apelacji:
 9. Nick: |MUTE|.:FilipeXWiek:14,5Serial: 04AB113F44F4A23E63D997864452A742Staż: Łączny czas gry: 386h 21m. Gracz od 4 lat.Powód zmutowania : Cbk wobec gracza .Krótki opis sytuacji: Powiem samą prawde . Było to tak , wszedłem na stanowisko tune garcia i się zapytałem czy gracz by nie oddał stanowiska i niestety powiedział nie i się bardzo z tego powodu wkurzylem bo kampilem 3godziny na tune :/ Więc wyzwałem go 5razy noi bardzo tego żałuje .Dowody: Nie mam żadnych dowodów .Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałbym bardzo żebyście odmutowali mnię i przysięgam że zmniejsze swój zakres słów na k , p i j . Nie będe pisał jakich . Wiem że na mój wiek jest tak źle wyzywać i jestem tego świadomy co zrobiłem . Dostałem jeszcze kare za wejście na stanowisko napisane jest że zamontowalem część ale nie zamontowalem bo gracz sie nie zgodzil , no ale to nie jest apelacja do tego . Prosiłbym bardzo o odciszenie i przepraszam tamtego gracza którego wyzywałem .
 10. Nick: Tutaj wpisz twój nick |MUTE|.:FilipeX:. Staż: Łączny czas gry: 386h 21m. Gracz od 4 lat. Serial: 04AB113F44F4A23E63D997864452A742 Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|ZIELUNINIO92 Powód nałożenia kary: Wejście na stanowisko tune graczowi i zamontowanie taxo . Opis sytuacji: Tak to prawda Poszedłem malować koledze auto i kolega poprosił mnie o zamontowanie taxo . to poszedłem zamontować ale niestety nie mogłem ze wzgledu koloru . Tak to prawda wszedłem na stnaowisko graczowi i za to bardzo przepraszam . Dowody: Nie mam żadnych dowodów . Coś od siebie: No więc tak . Chciałbym żebyście odwieśili mi tę karę , ale nie musicie ponieważ to była moja wina . Jestem świadomy co zrobiłem i bardzo tego żałuje . Od tamtego momentu co wbiłem się temu graczowi na stnaowisko zrozumialem że nie mogę wbijać tak bez pytania ani bez pozwolenia na stanowisko tune . Bardzo przepraszam i prosiłbym o odwieszenie . Bardzo też przepraszam adminów oraz gracza któremu przeszkadzałem na stanie tune . Link do poprzedniej apelacji: Tutaj wklejasz link do poprzednich apelacji(o ile pisałeś/aś)
 11. Nick: |MUTE|.:FilipeXWiek:14,5Serial: 04AB113F44F4A23E63D997864452A742Staż: Łączny czas gry: 386h 21m. Gracz od 4 lat.Powód zmutowania : Cbk wobec gracza .Krótki opis sytuacji: Powiem samą prawde . Było to tak , wszedłem na stanowisko tune garcia i się zapytałem czy gracz by nie oddał stanowiska i niestety powiedział nie i się bardzo z tego powodu wkurzylem bo kampilem 3godziny na tune :/ Więc wyzwałem go 5razy noi bardzo tego żałuje .Dowody: Nie mam żadnych dowodów .Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie: Chciałbym bardzo żebyście odmutowali mnię i przysięgam że zmniejsze swój zakres słów na k , p i j . Nie będe pisał jakich . Wiem że na mój wiek jest tak źle wyzywać i jestem tego świadomy co zrobiłem . Dostałem jeszcze kare za wejście na stanowisko napisane jest że zamontowalem część ale nie zamontowalem bo gracz sie nie zgodzil , no ale to nie jest apelacja do tego . Prosiłbym bardzo o odciszenie i przepraszam tamtego gracza którego wyzywałem .
×
×
 • Create New...