Skocz do zawartości

MrOwca*

Gracz
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Dobra

2 obserwujących

O MrOwca*

 • Tytuł
  CJ

Komunikatory

 • Numer GG
  I
 • Skype
  K
 • Strona WWW
  http://Z

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Witam , Moją pasją jest Motoryzacja ,a szczególnie Motocykle <3. Sam posiadam motocykl i jeżdżę nim codziennie :)

Ostatnie wizyty

346 wyświetleń profilu
 1. MrOwca*

  Skarga na Tajfun0.7

  Data i godzina zdarzenia:06.12.2018 17:30 Nick/pasek: MrOwca Nick/pasek oskarżonej osoby: Tajfun0.7 [url=https://panel.pylife.pl/gracz/425161#Tajfun0-7][img=https://panel.pylife.pl/i/425161.pasek1.png][/url] Mój serial: 32C0FA5978FFC6AD72A2F1158B5EEF62 Opis:Wyjąłem pojazd (Buritto) z przechowywalni uruchomiłem silnik nie minęły 3 sekundy i zostałem staranowany przez gracza Tajfun0.7 Holownikiem. Gracz od razu po wydarzeniu uciekł z serwera. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/eeEET2T Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Prosiłbym bardziej o zbanowanie gracza, niż zabranie mu prawa jazdy. Ponieważ zrobił to specjalnie czekając, aż ktoś wyjmie auto z przechowywalni i go staranuje.Dlatego wolę aby dostał bana, ponieważ lepiej będzie jak takich graczy jak on będzie mniej na tym serwerze.
 2. Nowa Edycja  PyLife 

 3. MrOwca*

  Licytacja Bliźniaków bulletów 29k id

  Za bulleta z przeb 89k dam 250k
 4. Model pojazdu:Bullet lub Cheetah Przebieg:Obojętnie Cena:do 350k Felgi:Obojętnie
 5. MrOwca*

  Jestery w plenerze.

  Super wyszło 11/10
 6. InToo, Obiecuję, że więcej już tak nie będę robił.
 7. Nick: MrOwca* Staż: 902h 34m. Serial: 32C0FA5978FFC6AD72A2F1158B5EEF62 Nick osoby zawieszającej: InToo Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd, ucieczka przed SAPD/ASAPD taran + ogaraniczniki podczas poscigu Opis sytuacji: Więc na wstępie napiszę tak. InToo nikogo nie taranowałem, SAPD nie taranowałem, Graczy nie taranowałem, nikomu gry nie utrudniałem to była zwykła ucieczka jak inne.Miałem potrzebę, aby zrobić pościg no i udało mi się SAPD zaczęło mnie gonić.Pierwszy raz im uciekłem, drugi też.Dopiero za trzecim użyli impulsu i mnie zatrzymali.Podczas pościgu tylko uciekałem, nikogo nie taranowałem i nie utrudniałem gry.Po złapaniu mnie myślałem, że więzienie i dowidzenia, a tutaj InToo zwraca się do mnie, że prawko na 7dni.Byłem w Szoku prawko na 7dni? za co Za taran? Nie taranowałem, za utrudnianie komuś gry? Nie utrudniałem, Za Stunty, nie stuntowałem, Za Taran Sapd?, Też nie taranowałem, Więc za co mam odbywać karę, aż 7dni.Dodam za pierwszym i drugim razem nie używałem Ogranicznika to nawet SAPD który mnie gonił (Nie pamiętam nicku) Może potwierdzić było zero ograniczników, Dopiero gdy zobaczyłem za sobą Sultana który przy prawie każdym zakręcie używał ogranicznika, uznałem, że też użyje ogranicznika. Dowody: https://imgur.com/a/IypdZ51 Nie wiem czy można uznać to jako dowód, Jednak widzę po rozmowie z TrondoZPL, że nie dał by mi tej kary jeżeli by on był na tym miejscu, Jeżeli bym naprawdę taranował i psuł grę innym zapewne by napisał "Człowieku nie mamy o czym gadać Taranujesz inncyh i utrudniasz im grę.." Jednak TrondoZPL napisał, że to nie on mnie karał.Też zauważyłem, że TrodnoZPL nie spodobała się kara InToo ponieważ pod koniec dał nie za ciekawą minkę ;/.Z której wyniosę wniosek "Nie słusznie" Coś od siebie: Powiem tak trochę mnie zniechęciły pościgi, ponieważ można dostać prawko za nic ;/.InToo bardzo bym cię prosił ponieważ, to był tylko pościg, a nie Taran i utrudnianie sobie gry Droga Administracjo proszę nie pisać, "Masz podobne kary, więc czemu mamy odwieszać ci prawo jazdy, skoro nic sobie z tego nie robisz" Droga Administracjo Tamto było coś innego kiedy Lechu. mnie ukarał Wtedy były Taran i Stunty. Jedank tutaj nie miało miejsce ani taran, ani utrudnianie komuś gry to był zwykły pościg.Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie apelacji, ponieważ wiem, że jestem nie winny i nie słusznie dostałem 7dni prawa jazdy.Pozdrawiam
 8. MrOwca*

  Skarga na Kjulian

  Data i godzina zdarzenia: 26.11.2018 17:21 Nick/pasek:MrOwca* Nick/pasek oskarżonej osoby:Kjulian Mój serial: 32C0FA5978FFC6AD72A2F1158B5EEF62 Opis:Wyjechałem od mecha garcia, wymusiłem Freewayem, miałem graczowi zapłacić, gdy zatankuje Cropa, ponieważ kierowałem się na Lotnisko SF bo chciałem pracować.Gracz nagle zaczął mnie wyzywać "Strasznie".Chciałem mu napisać, że zaraz przeleje, ale gracz od razu wystartował z takimi tekstami. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/nVtvy2R Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):.Prosiłbym o surowe ukaranie gracza za takie słowa, ponieważ to jest już przesada, gracz dostał takiego bólu, jakbym mu coś zrobił strasznego...
 9. Model pojazdu:Comet lub Sentinel Przebieg:Obojętnie Cena:do 85k Felgi:Obojętnie
 10. Data i godzina zdarzenia: 24.11.2018 15:17 Nick/pasek: MrOwca* Nick/pasek oskarżonej osoby: januszekborzq Mój serial: 32C0FA5978FFC6AD72A2F1158B5EEF62 Opis:Wyjechałem z giełdy lv, jechałem moim pasem, nagle widzę jak gracz w burrito kierował się w moją stronę próbowałem coś zrobić, jednak specjalnie skręcił w moją stronę i uderzył w przód mojego jestera. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/mpSE3Mm Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Oczekiwanie to surowe ukaranie gracza prawem jazdy, ponieważ jechał pod prąd to mało powiedziane, ale specjalnie skręcił w moją stronę, aby doszło do kolizji.
 11. MrOwca*

  Konkurs na kod GOLD!

  Może wygram, a może nie? Kto wie?
 12. MrOwca*

  Takie tam piękne zdjęcia

  Takie życie, niektórym się podoba, a niektórym nie.Jedni wolą BMW drudzy Audi, Jedni wolą silniki wysokoprężne inni wolą wolnossące.
 13. Ja i mój kolega VirtualX*LwG oraz KTM EXC 125, ten 2T dał radę wjechać na tą wysoką górę, łoogiń na tłok!
 14. MrOwca*

  Skarga na Verd

  Data i godzina zdarzenia: 18.11.18 21:13 Nick/pasek: MrOwca* Nick/pasek oskarżonej osoby: Verd Mój serial: 32C0FA5978FFC6AD72A2F1158B5EEF62 Opis:Gracz specjalnie przejechał SM, przez co utrudnił nam pracę, mógł nas również zabić gdybyśmy nie mieli pełnego pasku życia.. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/t3LHGbA Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Oczekiwania to zabranie prawa jazdy, niech Administracja ustali ilość dni.
×