Jump to content

Xarslay

Gold
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About Xarslay

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. Nick: Xarslay Staż: 6 lat Serial: E4B07DF38A1C7A6099DF664B657E2D62 Nick osoby zawieszającej: *31sirK Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Sprawa Prosta: Zauważyłem że Panowie Policjanci łapali groźnego bandytę, a z racji że i tak miałem rozbity pojazd postanowiłem trochę im pomóc. Zacząłem utrudniać ucieczkę przestępcy, ucieszony z satysfakcją że robię coś dobrego. Dowody: Coś od siebie: Widziałem nie raz że przypadkowi gracze pomagali policji i nie było problemu. Miałem dobre intencje. Proszę o skrócenie tej kary.
 2. No to widzisz mogłeś sobie sprawdzić i nie zgodzic sie z moją ceną. Tak z resztą zrobiłeś
 3. Myślę że wręcz nie jest zalecane rozpowiadać cen.
 4. Jaki zwrot pieniędzy jak do niczego nie doszło, zrezygnowałeś z ceny którą zaoferowałem i ogólnie to nie widzę żadnego sensu pisania tej skargi. Mam świadka który może się wypowiedzieć na ten temat bo był przy całym zajściu. Po za tym nie mam obowiązku informować Cie o cenach tuningu więc nie wiem w czym masz problem. Możesz się zgodzić albo nie i tyle w temacie. Jedyne do czego się poczuwam to do napisania "ssij". Nic po za tym. Dziękuje Bardzo !
 5. Byłem świadkiem tego zdarzenia, chłopak normalnie wyszedł z serwera, widziałem wszystko gdyż czekałem na stano Tune w Garci.
 6. Witam, chciałbym potwierdzić słowa Olka, nie wiem co mi wtedy odbiło. Trochę słabo, że mój brat ma teraz bana przez moją głupotę. A chcieliśmy pograć na moim koncie, z resztą już na swoim lapku chyba z miesiąc nie pogram dopóki się go nie naprawi (problem z MTA). Chciałbym prosić o UB na komputerze Olka i przepraszam za całe to zamieszanie.
 7. Nick: Xarslay108 Staż: 4 lata Serial: E4B07DF38A1C7A6099DF664B657E2D62 Nick osoby zawieszającej: RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem pędząc dziko jak rumak, pod prąd chciałem zmienić pas na poprawny, z racji iż miałem szybki samochodzik myślalem że szybko sb przejade i zmienie pas i wgl a tu patrze uwaga.. Rambo mi jedzie z naprzeciwka, oczywiście chciałem zapłacić i przeprosiłem, lecz Rambo nic nie odpisał i dostałem Prawko.. tak to jest, ojca nie ma dziecko jest.. Dowody:Nie mam Coś od siebie: Przepraszam że tak wyszło, moja wina nie lękam się przyznać. Tak to już jest.. Nawet najlepszym się zdarza, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi prawda ? .. :/ Przykro mi jest niezmiernie. Naprawde.. Nie wiem co powiedzieć. Wstyd mi, czuje żal. Przepraszam Pana RambaPL'a.
 8. Data i godzina zdarzenia: ( 2017-12-10 ) Od OK. 00:13 Do OK. 00:34 Nick/pasek: Xarslay108 http://panel.pylife.pl/gracz/40972 Nick/pasek oskarżonej osoby: |SZEF-DCB|yOyu http://panel.pylife.pl/gracz/17779 Mój serial: E4B07DF38A1C7A6099DF664B657E2D62 Opis: Dość niecodzienny przypadek.. Zgłosiłem przestępstwo poprzez ( /report ) gdyż takie zachowanie jest karygodne a mianowicie; Jazda po płycie Lotniska w Los Santos. Gracz dostał zakaz prowadzenia pojazdów, następnie zaczął wypuszczać z siebie serię obraźliwych tekstów, tekscików, powodując u mojej osoby niemałe usterki w psychice. Dowody mówią same za siebie, Zapraszam do Oglądania. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/XTCyl zapasowy link do screenów: https://zapodaj.net/31ccb605eb642.png.html https://zapodaj.net/7c6854a959ca1.jpg.html https://zapodaj.net/100ff30bc129b.png.html https://zapodaj.net/12c395f035b59.jpg.html
 9. Nick: Xarslay108 Staż: 4 latka Serial: E4B07DF38A1C7A6099DF664B657E2D62 Nick osoby zawieszającej: RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: "Taran na giełdzie" - jenda osoba ucierpiała Opis sytuacji: Wjechałem na giełde pojazdem nad którym ciężko zapanować gdyż ponieważ buja go na wszystkie strony, chcąc przeskoczyć autko stojące na środku drugi potrzebowałem się rozpędzić i przez przypadek uderzyłem w jakiegoś pana, chciałem zapłacić po chwili lecz report był szybszy ;/ Dowody: ~~~~~~~~~~~BRAK~~~~~~~~~~ Coś od siebie: Nie pomyślałem, chłopaczek za mną chyba chciał wystawiać ten pojazd gdyż był cały naprawiony. Troszke mi go szkoda, no ale, stało się. Przepraszam jeśli to czytasz
 10. Nick: Xarslay108 Serial: CF56BEFDC0BD5168367B32044F16DAF3 Staż na serwie: Ok. 3 lat z przerwami Nick admina: CzarnY. Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za brzydkie zachowanie, przeklinanie oraz celowo wtargnąłem samochodem na admina potrącając go Krótki opis sytuacji: Jade na giełde SF, na miejscu stoi kilka osób, ktorych przejechalem i niegrzecznie dałem im do zrozumienia aby się przesunęli. Dowody: Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/203489-xarslay108-zbanowany-przez-czarny/?hl=xarslay108 Coś od siebie: Administrator CzarnY. chyba chciał dać mi drugą szanse Powiedział abym napisał za 2 tygodnie, napisałem nawet za 3 Więcej z mojej strony takich krzywych akcji nie będzie. Dziękuje, liczę na odbanowanie, będę w niebo wzięty.
 11. Nick: Xarslay Serial: CF56BEFDC0BD5168367B32044F16DAF3 Staż na serwie: 3 lata, 270 h Nick admina: CzarnY. Powód zbanowania: CBK / Celowy DM Krótki opis sytuacji: Wpadłem pooglądać pojazdy na giełdzie, ale było dużo osób których oczywiście musiałem przejechać :/ Pewna osoba, ostrzegała mnie że mogę stracić prawo jazdy ( nie pamiętam nicku ). Nie uwierzyłem w to i na złość ich przejechałem dodając, iż jest podpalaczem i brzydkim słownictwem nakłaniałem aby się nie odzywał. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Wyszło jak wyszło, grałem sobie z kolegą, jakiś gracz napisał mi a weź ich przejedz bo nie ma miejsca żeby przejechać, uległem ich presji, myślałem że to nic takiego. Teraz żałuje bo oni będą mogli sobie grać a ja przez swoją głupotę dostałem bana, jak zwykle w życiu. Mam nadzieje że uda to się jakoś odkręcić. Przyznaje się, to było trochę chamskie, no może nie tak trochę.
×
×
 • Create New...