Jump to content

Remek*

Premium
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

2 Followers

About Remek*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/03/1994

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Amersfoort

Recent Profile Visitors

529 profile views
 1. Witam, chciał bym zakupić sadlera.

 2. 1. Nazwa organizacji/gangu: Ekipa Super Zabawy 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/4101 3. Logotypy 128x128 : http://i.imgur.com/EkjhAir.png 64x64: http://i.imgur.com/2hfE57X.png 32x32: http://i.imgur.com/uk2IjXJ.png
 3. Coś mi się nie zgadza tutaj.... Raz Cię zabiłem z tego co pamiętam :> Znowu coś kręcisz młody :>
 4. Wypowiem się bo jest tutaj mój nick Remek* Widzę, że nieźle kłamiesz. Młody słuchaj. Zabiłem Cię raz dostałem za to kicka, a zabiłem Cię za to ,że poprosiłeś kolegę aby zabił mnie kiedy ty zabierzesz sobie tune. I nie przypominam sobie abym pisał do Ciebie słowo na Wyp******?! Dostałeś bana za CBK bo obraziłeś serwer jak i administrację. Dziękuję. Proszę nie karać mnie punktami ale nie dam się oczerniać .
 5. Jeśli będziesz odezwij się chodzi o burrito :D .

 6. Jeśli będziesz odezwij się chodzi o burrito :)

 7. Lokalizacja: Linden Side Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: http://panel.pylife.pl/domy/988 Cena za dobę: 150$ Cena za nieruchomość: Licytacja od: 1000e Minimalne przebicie:100e Kup teraz:1500e Nazwa nieruchomości: Domek wolnostojący. Opis: Domek z otwartym garażem z dość dużym tarasem oraz podjazdem. Zdjęcia nieruchomości: http://i.imgur.com/sUlghGm.jpg
 8. Nick: Remek.EDZ Serial:748B8AA4F2E611F5E927FDF9356FFD43 Staż na serwie: 4 lata. Nick admina: FrugOo.303 Powód zbanowania: CBK - 90 dni Krótki opis sytuacji: No co tu więcej pisać ... " Remek.EDZ: i co stanął ci k**wa? 118> Remek.EDZ: specjalnie we mnie wleciałeś 118> Remek.EDZ: k**wo /v? 118> Remek.EDZ: j**bane.." Wracam sobie z pracy niestety jest to wieczór i chcąc sobie pograć no nie da rady po prostu wlatują we mnie na L2, już 3 raz z rzędu niestety nigdy nie mogę zobaczyć nicku delikwenta no i teraz w tym akurat dniu mnie poniosło. Wyzwałem gracza i przepraszam. Dowody: Jakie tutaj dowody ? Zawiniłem proste. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciał bym dodać od siebie parę zdań. Jestem osobą spokojną ( do czasu). Po prostu poniosły mnie nerwy w ten akurat dzień, jest to mój pierwszy i mam nadzieję ostatni ban na serwerze gdyż po prostu następnym razem jeśli taka sytuacja się powtórzy to zachowam wszystko dla siebie. Chciał bym przeprosić osobę którą wyzywałem ktokolwiek to jest i admina który mnie zbanował za to, że musiał to zrobić. Proszę o łagodny wymiar kary przysięgam, że już więcej się to nie powtórzy. Zpoważaniem, Remek.
 9. Przepraszam, że się wypowiem, ale znam sytuację bo byłem z fudalem na ts. Mianowicie jeszcze przed tym Fudal był na stanowisku i właśnie przyjechał zioło zapłacił bodajże za zderzak i dostał crasha ... Po próbach przesłania hajsu na konto Ziela okazało się, że zielu chce dalej ten element tune i dlatego Fudal musiał mu to zrobić. Po za tym jak ktoś Ci się naprawde wtryni to napisz /report.
×
×
 • Create New...