Jump to content

PatrykosOfficial

Player
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Świetny Gość!

4 Followers

About PatrykosOfficial

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 03/21/2002

Komunikatory

 • Numer GG
  BRAK!
 • Skype
  thepatrykos
 • Website URL
  http://BRAK!

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Radom
 • Zainteresowania
  Sport, Muzyka, Informatyka.

Recent Profile Visitors

3559 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: W jakim programie wykonujesz grafikę?: Adobe Photoshop Od jak dawna wykonujesz grafikę?: Bez kłamania to z jakiś rok albo dwa. Oceń swoje umiejętności graficzne w skali 1-10: Myślę, że najlepszą opcją będzie takie 7/10. Przykładowa grafika twojego autorstwa: Dlaczego akurat to stanowisko?: Ponieważ chciałbym spróbować swoich sił i nauczyć się czegoś nowego w dziale graficznym. Myślę, że jest to dla mnie idealna szansa na nauczenie się wiele rzeczy jakich jeszcze nie wiem, bądź chcę się bardziej douczyć. Uwielbiam się uczyć coraz to dla mnie nowych rzeczy, gdyż to ułatwi mi poruszanie się w życiu codziennym jak i serwerowym. Jest to też bardzo fajny sposób na zintegrowanie się z innymi ludźmi oraz nawiązanie nowych relacji.
 2. Twoje Imię: Mam na imię Patryk. Twój Wiek: Jestem z rocznika 2002, więc na tę chwilę mam 17 lat. Pasek z serwera (panel.pylife.pl): Serial: 2856CFFA4728BF4E25629BCEC505E391 Od jak dawna grasz na PYLife: Na PYLife gram już od ponad dobrych 4 lat, a konkretniej to gram od 26 sierpnia 2015 roku i mam przegrane na chwilę obecną 894 godziny. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Aeroklubu?: Tak, zapoznałem się z regulaminem i jestem gotów go przestrzegać. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? (Bany,licencje): Niestety, ale byłem z resztą jak większość graczy na PYLife, a były to między innymi 1x mute, 2x licka, 2x prawko. Naprawdę żałuję tych moich postępowań, ale już nie cofnę co zrobiłem źle. Mam już nauczkę na resztę swojej gry na serwerze. Czy twoj komputer wytrzyma obciążenie eventu?: Tak na spokojnie wytrzyma obciążenie eventu, gdyż mam laptop gamingowy. Coś o sobie, dlaczego właśnie ty?: Więc tak mam na imię Patryk, aktualnie mam 17 lat i pochodzę z woj.Mazowieckiego, a konkretniej z Radomia. Byłem już kiedyś w Akademii Sky Falcon's tylko po prostu nie zdałem egzaminu. Na codzień jestem miłym, spokojnym oraz uczciwym chłopaczkiem o ciemnym blond włosach. Uwielbiam pomagać innym w potrzebie, a jak będzie trzeba to mogę użyć rękoczynu itp. Myślę, że danie mi drugiej szansy spowoduje też na nowo ulepszenie kontaktu nowych graczy ze mną plus integrację pomiędzy nami. Chciałbym spróbować jeszcze raz swoich sił w przestworzach, a także nauczyć się czegoś nowego i przekazać coś nowego innym co nie umieli, a ja umiem . Dlaczego Sky Falcons: Dlaczego ja?? Hmm? Ponieważ chciałbym się pokazać z dobrej strony nowym graczom oraz chciałbym potrenować coś czego nie umiem. Z chęcią podejmuję się nowych to co raz trudniejszych rzeczy. Byłem już dużej ilości grup na serwerze i wiem co i jak. Pamiętam jak dostałem się do pierwszej grupy właśnie którą była Sky Falcon's lecz jej nie zdałem. Chciałbym teraz ją zdać i spróbować swoich sił na nowo. Czy grałeś w inne gry związane stricte z lotnictwem, jeżeli tak, to jakie ?: Tak od czasu do czasu pogrywam sobie w DCS World Steam Edition, a tak to poza tą grą to nic. Jak oceniasz swoje umiejętności za sterami statków powietrznych w skali od (1-10): Myślę, że dobrym strzałem tutaj będzie 8/10, ponieważ też nie umiem niektórych rzeczy. Wspominam w podaniu o Hydrze, aby zwiększyć swoje szanse.
 3. Witam tak jak wyżej możecie zobaczyć robię grafiki na zamówienie, gdyż mam dużo czasu, a nie chce się nudzić. Grafiką zajmuję się od 3 miesięcy, więc dla tych którzy się grafiką zajmują od roku czy dwóch lat może to być słabe, a dla tych którzy w ogóle nie łapią z grafiką co chodzi itp to będzie ładne albo wręcz zarąbiste. Więc mój cennik wygląda następująco: Avatar - 800 euro Banner - 1000 euro Paski dla frakcji/organizacji - 1500 euro Logotyp dla organizacji - 1700 euro Wzór podania zamówienia wygląda następująco: Nick: Typ grafiki: Na kiedy ma być grafika zrobiona: Rozmiar grafiki ( rozdzielczość ) : Dodatki do grafiki ( link do dodatku ) : Jaki ma być napis na grafice: Moje przykładowe prace graficzne:
 4. Kto chce, aby dodali nową pracę dawajcie reakcje. Oraz propozycje jakie pracy, aby się znalazły.

 5. Model pojazdu: Esperanto Przebieg: 39838km Cena: 27000 Euro ( możliwa negocjacja ) Kolor: Czarny Felgi: Klasyczne Kolor Świateł: Domyślny Tuning: Brak Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/PHh23ta
 6. Nowy avatar to i nowy ja 

  1. |SAPD|A-TK69|Byialy*lt

   |SAPD|A-TK69|Byialy*lt

   Piękny ten nowy awatar 👍

   Ujęcie z FAME MMA 4? 😂😂

 7. Zapraszam do zamówień graficznych 

   

 8. ! Więc witam wszystkich czytających ten post jako iż są wakacje mam dużo wolnego czasu, więc mogę zacząć robić grafiki na zamówienie. ! Więc tak cennik przedstawia się następująco: - AVATAR = 300 euro - BANNER = 500 euro - OVERLAY = 700 euro Moje przykładowe prace:
×
×
 • Create New...