Skocz do zawartości

.::Wirex::.

Premium
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 CJ

O .::Wirex::.

 • Tytuł
  Frank Tenpenny

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

201 wyświetleń profilu
 1. .::Wirex::.

  LOCK!

  DO ZAMKNIECIA !
 2. .::Wirex::.

  LOCK!

  Data i godzina zdarzenia:12.11.2018.Godzina około 20:05 Nick/pasek: .::Wirex::. Nick/pasek oskarżonej osoby:Zieon. Mój serial:70460AA7F72DC63932EB79E4EDA144E3 Opis:Więc tak,Chciałem kupić od gracza tampe z przebiegiem około 1200km,Mówiłem graczu że mam 15400euro.Najpierw dawał 16k 15500,aż w końcu dał 15400. Nie spojrzałem na id tampy bo nie interesują mnie takie rzeczy zbytnio ale mój błąd.Kupiłem tampe za 15400 inną niż na giełdzie jest w screenach wszystko. Miałem mieć przeb około 1200km.A mam prawie 1400km oraz wyciągnałem z przecho to jest w stanie krytycznym cała rozwalona inny kolor i z innym id. Jeszcze pod koniec się uśmiał i pojechał sobie majac mnie w ,,dupie''.Nie jeździłem nią widać po przebiegu na screenie z kupna i z licznika. Proszę o srogie ukaranie gracza oraz odszkodowanie dla mnie z jego strony.(Jeżeli to możliwe) Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/M6SuJRX
 3. .::Wirex::.

  <.::Wirex::.> zbanowany przez <MegaMasterPL>

  Yhym,mineły 2 dni i sprawa nie zakończona..
 4. .::Wirex::.

  <.::Wirex::.> zbanowany przez <MegaMasterPL>

  Sprawdza to wgl ktoś ?!!!
 5. .::Wirex::.

  <.::Wirex::.> zbanowany przez <MegaMasterPL>

  Obiecuje,tak jak napisałem w głownym poście.
 6. .::Wirex::.

  <.::Wirex::.> zbanowany przez <MegaMasterPL>

  Nie No bez kitu mówię jak było przyznaje się do winy w 1OO procentach..
 7. Nick: .::Wirex::. Serial:70460AA7F72DC63932EB79E4EDA144E3 Staż na serwie:3lata. Nick admina: MegaMasterPL Powód zbanowania: Bugowanie AFK na kutrach Krótki opis sytuacji: Poprostu łodź sama sobie pływała a ja poszedłem Się wysikać. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Nie wiem w jaki sposób jest to bugowanie,ponieważ same słowo ,,bug'' mówi nam o robienie czegoś co jest błędem serverowym.Tak byłem Afk na kutrach wsadziłem sobie wkręty w klawisze i poszedłem się wysikać z tego powodu iż miałem już 100% a bardzo mi się chciało i zaciąłem klawisze aby czasami inny gracz mi nie ukradł łodzi w jakiś nieznany sposób.Czuję się odpowiedzialny za to co zrobiłem i obiecuję że więcej tego nie zrobie.Powód czemu chcę unbana,jest prosty,Natomiast lubię sobie pograć i zabić trochę zbędnego mi czasu między pracą.Lubię atmosfere na serverze oraz wszystko co jest na nim.Jeszcze raz przepraszam za to co zrobiłem,i proszę o jak najszybsze umożenie bana.Pozdrawiam Gracz Wirex.
 8. .::Wirex::.

  Skarga na |L-NKK|Stanislaw

  I znowu poniżasz to że robie 3 rzeczy naraz i nie myślę w 100% nad tym co robie.Tak administracja ma logi i będzie tam ,,zamknij pysk'' kto odda stano za 300euro itd . Po drugie nie ucz mnie jak mam pisać skargę bo nie jesteś tutaj górą tylko zwykłym Graczem tak jak wszyscy i nie masz do tego prawa. Po trzecie Nie wypowiadaj się już bo to ty się bardziej wkopujesz i czekamy na werdykt.
 9. .::Wirex::.

  Skarga na |L-NKK|Stanislaw

  Po twoim napisaniu,odrazu pobiegł zwolnić ci mechanika.Jak można napisać z nudów dam za stano 300euro? To tak jak byś napisał,dajcie mi bana bo to i to..Po 3.Nie jestem twoim ,,koleszką'' Bo aby być moim koleszką trzeba na to zapracować Poczekamy na werdykt administracji.Nadal nie wyjąsniłeś sensownie czemu napisałeś ,,Zamknij pizde''.
 10. .::Wirex::.

  Skarga na |L-NKK|Stanislaw

  To że ktoś,prowokuje nie znaczy że, masz go wyzywać.Po drugie, Mechanik ci zwolnił stanowisko abyś, dał mu 300euro a ty wziąłeś stanowisko i nawet mu nie zapłaciłeś, kogo ty chcesz oszukać..
 11. .::Wirex::.

  Skarga na |L-NKK|Stanislaw

  Data i godzina zdarzenia:24.10.2018 godzina 19:36 Nick/pasek: .::Wirex::. Nick/pasek oskarżonej osoby:|L-NKK|Stanislaw Mój serial:70460AA7F72DC63932EB79E4EDA144E3 Opis:Gracz handlował miejscem pracy oraz poniżające słowa. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/LctKt6U Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Za ,,zamknij pysk'' Mute na 2dni.Ponieważ żaden człowiek to nie pies aby miał pysk.I za handel miejscem pracy:ban na 7dni aby sie nauczył.To wszystko z mojej strony miłego wieczoru.
 12. Nick: .::Wirex::. Staż: okolo 3 lata Serial: 70460AA7F72DC63932EB79E4EDA144E3 Nick osoby zawieszającej: RamboPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran tornadem. Opis sytuacji: Bawiłem sie w drifty z Kolegą Stachu_DriftWarriors,Oraz Edkiem i jak wiadomo przy poslizgu nie latwo opanować auta.. Dowody:. Coś od siebie: Nikt nie mial mi za złe że lataliśmy bokiem,Mk1,Mk2,Mk3 ustawilismy na drift więc chyba po to jest? Oczywiście ogarnie się i będę to robił na drogach zamkniętych..
 13. .::Wirex::.

  Sprzedam Bliste Compact. ''Licytacja''

  Ref
 14. .::Wirex::.

  Sprzedam Bliste Compact. ''Licytacja''

  Ref
 15. Model pojazdu:Blista Compact Przebieg:2415 Cena:Zaczynamy od 35k.Minimalne przebicie kwoty 5k Kolor:Bordowy. Felgi:Importy. Kolor Świateł:Zielony za 5k Tuning:Rh1,Importy,Licznik Sportowy. Zdjęcie Pojazdu:https://imgur.com/a/270qF4R
×