Jump to content

zinek432

Player
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Świetny Gość!

1 Follower

About zinek432

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 03/19/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Druga strona
 • Zainteresowania
  432

Recent Profile Visitors

2471 profile views
 1. zinek432

  Pierwsze referendum

  A róbcie co chcecie, idę zapalić. Tak btw id aut szybko rośnie, więc trzeba coś rzeczywiście zrobić, bo jak zabraknie miejsca na rejestracji to kiepsko będzie. I wtedy będzie płacz.
 2. zinek432

  Pierwsze referendum

  Więc to o to poszedł ten strajk?
 3. Dobrze, tak zrobię. Do zamknięcia.
 4. Tak, posiadam Jestera. Ale nie dam nikomu za podatek auta, za bardzo się boję o nie.
 5. Witam. Przychodzę tutaj, ponieważ nie jestem pewien czy mam ściganta. Wszystkie wymogi mam spełnione - czas wymagany na 1/4, na torze LV, mandaty, sportowe auto i reputacja ujemna. Kiedyś miałem ściganta, i nic nie zmieniałem, ani auta, ani nie nabijałem repki na plus, wręcz przeciwnie. Nabijam jeszcze bardziej na minus. I nie przypominam sobie, żebym dostał jakąś cutscenkę z gosciem w aucie. A na panelu mi nie pisze ze mam
 6. To jest bug, mnie również to irytuje 😕 Ale wystarczy kilka razy chować i wyjmować pojazd z przechowalni i za którymś razem ci się pojawią (próbowałem reconnect, ale chyba wtedy zbytnio nie polecam, więc jak coś to uprzedzam, że to strata czasu relogać) Jeżeli w ogóle nie chcesz się z tym męczyć to nie chowaj auta do przechowalni, tak ja robię teraz. Pozdrawiam
 7. Trzymaj, znalazłem na swoim komputerze i wrzuciłem na zippyshare. Pozdrawiam https://www27.zippyshare.com/v/EXR5WAtG/file.html
 8. Niestety nie odzyskasz tych pieniędzy. Z tego co mi wiadomo to wiele wyższe kwoty są zwracalne. Jeśli ktoś np. oszukałby cię na samochód, mam na myśli to, że powiedziałby, że nie ma PJ, a ma to Ci zwróciliby, jeśli gracz nie wyraziłby chęci.
 9. Myślałem, że to ty, bo tylko jedno auto czarne jeździło w strefie DM
 10. Gdybyś tego nie robił, to bym też tego nie robił, a na początku napisałem, że myślałem że to ty czy coś takiego
 11. Człowieku, tam była wojna gangów, my się barykadowaliśmy. Btw tam był dm. A pmoff wziąłem, bo nie miałem czasu na pisanie z tobą, bo przejmowaliśmy tereny. Nie widziałem kogoś takiego, żeby jeszcze prosił o 7d, ostro ciśniesz po ludziach. Czerpiesz z tego satysfakcję czy co? A może źle myśłałem, może to jednak zacząłeś rozjeżdzać nas, a teraz spine robisz?
 12. Przyznaję, że nie takie wyskakiwanie z pojazdu nie powinno wystąpić z mojej strony. Btw byłem zmuszony do tego samego, myślałem że ten gracz robił to samo. Widocznie sie pomylilem. No i przepraszam.
 13. Chcę dodać, że mogę poczekać dłużej na zwrot pieniędzy. Znam się z ową osobą już długo i wiem, że ma obowiązki - szkolenia itd. To na niego za dużo. Jeśli jest możliwość to proszę mu odpuścić tę sprawę z pieniędzmi. Chłop nie ma czasu i tyle, a poza tym szkoda mi go.
 14. Jeśli jest potrzebna jakakolwiek moja wypowiedź to tak - zgadzam się na ub.
×
×
 • Create New...