Jump to content

Intel*

Player
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About Intel*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/11/1988

Komunikatory

 • Numer GG
  49018649

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pobiedziska
 • Zainteresowania
  Straż Pożarna, Informatyka

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Nie wiedziałem o tym, że można przekazać max 4k, aczkolwiek doskonale wiedziałem o tym, że nie można rozdawać / handlować majątkiem, co rzecz jasna wiąże się z tym, że nie można takiego majątku także przyjmować. Tak więc nie będę ukrywał, ani próbował tutaj się usprawiedliwiać nie znajomością regulaminu, gdyż wiedziałem o tym, że nie powinienem przyjmować tego majątku oraz, że handel jest zakazany. Zbyt pochopnie się zgodziłem, nie zastanowiłem się jakie to może ponieść za sobą konsekwencję i przyjąłem ten majątek, suma niestety zawróciła mi w głowie i całkowicie mnie zaślepiła, pewnie przez te "wizje" czego to sobie nie kupię. Przyznaję, że świadomie, pod wpływem 'impulsu' / 'emocji' złamałem regulamin, przyjmując ten majątek, jak wspomniałem; nie myślałem wtedy o konsekwencjach, bo suma mnie zaślepiła.
 2. Czegoś tutaj nie rozumiem. Czegoś w tych screenach brakuje? Może są fałszywe? Dowody chyba mówią same za siebie... Tym bardziej sama logika, skoro ukradł majątek to chciał się go jak najszybciej pozbyć. To chyba normalne działanie złodzieja, że kradnie coś dla zysku, a nie po to by mieć. Jak ktoś kradnie telewizor to nie po to by go sobie postawić w domu i oglądać, tylko po to by sprzedać i mieć zysk, to chyba logiczne. Na screenach także widoczne jest, że miał zamiar go rozsprzedać innym graczom. Przykro mi, że to ja tutaj jestem uważany za tego złego, gdzie jestem zwykłą przypadkową osobą, którą mógł być ktokolwiek inny. No niestety ja większą ilością dowodów już nie dysponuję, pokazałem wszystko co tylko udało mi się zebrać. Sądziłem, że 5 lat stażu bez żadnych większych kar o czymś świadczy, owszem wszyscy są traktowani równo bez względu na staż, aczkolwiek 5 lat i żadnej większej kary to tak czy siak coś znaczy. Wspomniałem, że nic z gotówki nie wydałem i z pojazdem także nic się nie stało, mimo to bez resetu konta nie ma szans. No niestety, jeśli nie da rady rozwiązać tej sprawy bez utraty moich dóbr, gdzie to już nie chodzi nawet o te 9k tylko o sam pojazd, to podziękuję za grę. Doceniam danie mi tutaj szansy na powrót pod warunkiem resetu konta i dziękuję za tę szansę, aczkolwiek z przyczyn oczywistych po prostu nie mogę się na to zgodzić, nie ja jestem tutaj złodziejem, a jestem tak traktowany. Trudno, nie jestem w stanie nic więcej udowodnić, czy też zrobić by okazać swoją niewinność, skoro obecne dowody to za mało. Na reset konta nie wyrażam zgody. Moją jedyną winą, jest to, że przyjąłem ten majątek, mimo wszystko, że nie wiedziałem, że jest kradziony, to bez względu na to czy był czy nie, nie powinienem go przyjmować i wiem o tym. Jestem w stanie pogodzić się z 11 letnim banem za to. Dalsze przekomarzanie się tutaj nie ma sensu, bo możemy tak bez końca, ja wciąz będę doszukiwał się nowych wyjaśnień, Ty wciąż nie będziesz mógł uwierzyć. Dziękuję za grę i za szansę. W przypadku zgłoszenia sprawy na policję odnośnie tego włamania / kradzieży prosiłbym o poinformowanie / przekazanie poszkodowanemu użytkownikowi, że dysponuję danymi osobowymi (tylko imię i nazwisko z PayPal, bo nigdy na przelew nie wyraziłem zgody.) użytkownika Pazdam (jak wspomniałem, zlecenie przyjąłem już dość dawno, do tego czasu wpłacał zaliczki / 'raty' za wykonanie ów zlecenia.) i mogę je udostępnić na prośbę policji, czy też Wam, bo przecież nie tutaj (RODO). Również jestem za tym, aby ukarać tego osobnika. Co do samej sytuacji, pazdam na swoich serwerach / forach nie ma kodowanych haseł, są one w takiej formie w jakiej je wpiszemy, skąd wiem? Z racji, że wykonywałem te nieszczęsne zlecenie, to miałem dostęp do jego bazy danych i widziałem. Za pewne na każdym swoim serwerze / forum stosuje/stosował takie praktyki. Użytkownik może nie świadomie gdzieś się logował.
 3. Jakie "zlecenia za 1kk od nieznajomego gracza"? Wykonuję takie zlecenia prywatne i to od dawna, a ta sytuacja to zwyczajny przypadek. Materiał dowodowy chyba mówi sam za siebie... Z tej nieszczęsnej gotówki nie wydałem kompletnie nic, z pojazdem także nic się nie stało, tak więc prosiłbym o zabranie tylko tego, gdyż pojazd sandking oraz 9k należało do mnie i jest uczciwie zarobione. Niestety nie mogę się przyznać do współudziału, bo to Pazdam okradł, a nie ja, ja byłem losową przypadkową osobą (na screenach widać, że miał w planach to rozsprzedać po innych graczach). Do handlu tym bardziej się nie mogę przyznać, bo ja niczym nie handlowałem. Proszę o ponowne przeanalizowanie dowodów, bo jak na razie to wszystko tutaj wychodzi przeciwko mnie, gdzie akurat jestem kozłem ofiarnym, którym mógł być jakikolwiek inny gracz, któremu sprzedałby tę gotówkę. Jestem w stanie udowodnić, że takowe zlecenia wykonuję od dawna, nie tylko Pazdam był moim klientem, a także to, że zlecenie od Pazdama otrzymałem już dawno temu, gdzie nie było mowy o żadnym majątku, tylko o realnej zapłacie. Nie interesuje Was to, ale na pewno nie dam sobie wmówić, że "Nie wierzę w takie bzdury, że nagle dostałeś zlecenia za 1kk od nieznajomego gracza". Użytkownika Pazdam znam jedynie ze zlecenia, nigdy wcześniej nie miałem z nim nic wspólnego i proszę mnie tutaj z nim nie pakować w jego problemy, bo chyba nie uważasz, że byłbym takim ... by przyjąć majątek, wiedząc o tym, że jest kradziony (mimo iż screeny są po mojej stronie) i jeszcze składać apelacje. Proszę raz jeszcze o ponowną analizę tematu i dowodów oraz przemyślaną odpowiedź. Żałuję tego, że w ogóle przyjąłem ten majątek, bo do tego się przyznaje, ale nie do kradzieży czy handlu.
 4. Nick: Intel* Serial: 3BB0FADA7002F0D95F51C1F2B1114DB4 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: pryjecie za podatek poajzdu wartego 400k + 600k kradzionych pieniedzy w gotowce od |YT|Pazdam - https://pylife.pl/forums/topic/3 Krótki opis sytuacji: Na początku zaznaczam, iż nie mam nic wspólnego z graczem |YT|Pazdam, był to jednorazowy 'kontakt'. Generalnie, owa osoba zgłosiła się do mnie o zrobienie panelu gracza pod forum. Przyjąłem zlecenie, aczkolwiek zaczął się wymigiwać, gdy poruszyłem temat płatności, zawsze przyjmuję realną gotówkę nigdy wirtualnej. Zaproponował te nieszczęsne 600k i pojazd cheeath (chyba tak się to pisze). No niestety, w drodze wyjątku zgodziłem się. Nie miałem pojęcia o tym, że to kradziony majątek, Pazdam okłamał mnie, że to jego własny, na który zapracował. Przyjąłem to nie wiedząc, że to kradzione. Screeny niżej, na niektórych screenach widać jak ów gracz pisze, że będzie chciał sprzedać majątek i, że włamał się na konto jakiegoś moderatora. Dowody: https://imgur.com/a/jmGhjeG (w linku jest cały album) Swój nick i wulgaryzmy Pazdama pozwoliłem sobie zamazać. Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: 5 lat stażu, godzin może mało bo i czasu mało. Przez te 5 lat nigdy nie miałem żadnej kary poza kilkoma prawkami. Nie w głowie mi żadne oszustwa ani inne tego typu rzeczy, zawsze byłem i jestem uczciwym graczem, miałem okazję raz być także we frakcji. Nigdy z żadnymi włamaniami ani kradzieżami nie miałem nic wspólnego. Nigdy więcej nie przyjmę żadnego majątku od nikogo, gdyż ta sytuacja to nauczka dla mnie by zawsze być ostrożnym. Był to wyjątek, jednorazowy wybryk, nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Proszę w najgorszym wypadku chociaż o skrócenie kary. Nie twierdzę, że jestem nie winny, bo nie można handlować majątkiem a mimo to przyjąłem majątek od w/w gracza, ale nie miałem pojęcia, że jest kradziony. Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji, oraz zapewniam, że nigdy więcej nie przyjmę żadnego majątku, bez względu na to czy kradziony czy nie. Przepraszam za złamanie regulaminu pod tym kątem.
 5. Data i godzina zdarzenia: 24.11.2018 ok. 19:20 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/50746#Intel][img=https://panel.pylife.pl/i/50746.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/417412#Szlesiu][img=https://panel.pylife.pl/i/417412.pasek1.png][/url] Mój serial: 3BB0FADA7002F0D95F51C1F2B1114DB4 Opis: Jechałem sweeperem z lv w stronę mostu do sf (giant bridge), w pewnym momencie na moście (jeszcze na autostradzie) gracz Szlesiu zaczął próbować mnie staranować do wody. Skutecznie udawało mi się go ominąć, zatrzymałem się na chwilę i napisałem raporta, niestety bez skutecznie. Ruszyłem dalej, na następnym moście również nadjechał i zaczął mnie taranować. Gdy odjechał kawałek dalej, inny gracz staranował mnie i wpadłem w taki 'dół' obok wody. Wyjeżdzałem z niego to wtedy gracz Szlesiu wjechał w ten 'dół' i staranował mnie do wody. Po czym zaoferował mi, że odwiezie mnie do sf po nowego. Jednak, no czy ja prosiłem o to? - Utrudniał mi grę i zarazem prace. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/poSQfdJ Na 1 screenie gracz ciągle próbuje mnie staranować, na drugim już to zrobił, po czym się wycofał na drogę. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: W tym przypadku myślę, że dobrą karą byłoby zabranie prawa jazdy na jakiś okres. EDIT: Gracz poinformowany o skardze.
 6. Nick: marcineg Staż: 4 lata (248h 52m) Serial: 3BB0FADA7002F0D95F51C1F2B1114DB4 Nick osoby zawieszającej: |SAMC|Valdrigar* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie Opis sytuacji: Więc to było tak, gracz o nicku "brianek" odwalał sweeperem. Zaczął mnie taranować i we mnie wjeżdżać, więc postanowiłem odjechać i w momencie gdy chciałem wyjechać to zajechał mi drogę przez co w niego uderzyłem po czym się cofnąłem, no i 4/5 sekund od cofnięcia się straciłem prawo jazdy. Dowody: Nie posiadam, jedynie, że gracz "brianek" został wykopany za odwalanie sweeperem. [2017-12-26 15:55:12] [Output] : Otrzymałeś/aś zakaz prowadzenie pojazdów od |SAMC|Valdrigar* [2017-12-26 15:55:12] [Output] : Powód: Celowe taranowanie [2017-12-26 15:55:12] [Output] : [2017-12-26 15:55:12] [Output] : Jeśli uważasz, że kara jest niesłuszna, bądź też chcesz starac [2017-12-26 15:55:12] [Output] : sie o wczesniejsze skrócenie jej, napisz podanie pod [2017-12-26 15:55:12] [Output] : adresem: http://pylife.pl/ [2017-12-26 15:55:12] [Output] : [2017-12-26 15:55:12] [Output] : Proszenie administracji o rozpatrzenie apelacji, [2017-12-26 15:55:12] [Output] : przedłuża czas odpowiedzi na nią [2017-12-26 15:55:12] [Output] : [2017-12-26 15:55:12] [Output] : [2017-12-26 15:55:12] [Output] : marcineg otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od |SAMC|Valdrigar*, powód: Celowe taranowanie (3 d) [2017-12-26 15:55:12] [Output] : 29 |SM|EW.Kierownik: 7d bez L1 XD [2017-12-26 15:55:13] [Output] : 303 marcineg: ;-; [2017-12-26 15:55:15] [Output] : 29 |SM|EW.Kierownik: hehe [2017-12-26 15:55:16] [Output] : * brianek zamyka zamek w samochodzie. [2017-12-26 15:55:17] [Output] : 97 Skifter: posiedze z wami [2017-12-26 15:55:18] [Output] : [2017-12-26 15:55:18] [Output] : klib99 został/a wykopany/a przez |SAMC|Valdrigar*, powód: odwalanie sweeperem [2017-12-26 15:55:19] [Output] : * Nie posiadasz prawa jazdy, lub zostało ono cofnięte. [2017-12-26 15:55:21] [Output] : 29 |SM|EW.Kierownik: kk [2017-12-26 15:55:23] [Output] : >> Nie to id [2017-12-26 15:55:25] [Output] : 29 |SM|EW.Kierownik: tylko nie przeszkadzaj [2017-12-26 15:55:31] [Output] : [2017-12-26 15:55:34] [Output] : [2017-12-26 15:55:34] [Output] : brianek został/a wykopany/a przez |SAMC|Valdrigar*, powód: Odwalanie sweeperem [2017-12-26 15:55:34] [Output] : 449 Godi722: Jaki cj [2017-12-26 15:55:35] [Output] : [2017-12-26 15:55:36] [Output] : 303 marcineg: kit ze to on mnie staranowal xD Coś od siebie: Piszę tą apelację gdyż uważam, że ukarano mnie nie słusznie bo ja nic nie zrobiłem i nie taranowałem nikogo. Nie mam zamiaru odpowiadać za kogoś wybryki.
 7. Nick: PanPrezesik Staż: 3 lata Serial: 3BB0FADA7002F0D95F51C1F2B1114DB4 Nick osoby zawieszającej: RzecznyWonsz Powód zawieszenia prawa jazdy: Wpychanie się Opis sytuacji: Stałem przed mechanikiem w garcii, za mną nie było nikogo obok mnie był pojazd street view a w warsztacie biały premier, wyjechał to wepchnął się niebieski perennial, pan z niebieskiego perka dostał prawko, ja stałem za nim i czekałem i nagle też dostałem prawko tylko do teraz nie wiem za co bo nie wpychałem się. W warsztacie chciałem zamontować taksometr, wyjechałem do lakierni pan mi pomalował i stanąłem w kolejce. Mam screen z warsztatu gdy dokonuję zapłaty za taksometr widać na nim w/w dwa pojazdy za mną. Dowody: http://imgur.com/a/OM8uL Coś od siebie: Nie mam nic do dodania.
 8. Ja oczekuję na decyzję administracji i zamknięcie przez nich tematu. Ja go usuwał nie będę.
 9. Zazdrościć nie mam czego, chodzi tu o sprawiedliwość. Decyzja administracji co zrobi, w/w logi mogą być sfałszowane także lepiej by administracja obejrzała sobię logi serwera. Cóż nie moja decyzja nie mój serwer, ja tylko chcę sprawiedliwości wobec innych. Ktoś kampi po 3/4 godziny a wejdzie taki stefan z andrzejem co się wymienili np za 30 psc na skype i mu zwalnia a ten sie cieszy, a taki uczciwy gracz dalej stoi i czeka.....
 10. Data i godzina zdarzenia: 22.03.2017 ok 16:35 Nick/pasek: PanPrezesik / Nick/pasek oskarżonej osoby: |ASFSA|EW1223, OSP|B0lek* , Mój serial:3BB0FADA7002F0D95F51C1F2B1114DB4 Opis: Gracz |ASFSA|EW1223 Wymienił się pracą urzędową 'Straż Miejska' w LV z graczem OSP|B0lek (Jakoś tak podobnie) Gracz najprawdopodobniej przekupił drugiego. Krótko mówiąc handel pracą. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: http://imgur.com/a/YO6vK >> |SM|*TheDeyziK*(122): no ile mniej wiecej ;p 261 |ASFSA|EW1223 *do krótkofalówki*: i poznam magie CS4 280 SuperGoku* *do krótkofalówki*: czek az wyjdzie koles << |SM|*TheDeyziK*(122): wbulem i wolne >> |SM|*TheDeyziK*(122): bez zmian xd << |SM|*TheDeyziK*(122): wbilem 261 |ASFSA|EW1223 *do krótkofalówki*: on nie wyjdzie 280 SuperGoku* *do krótkofalówki*: juz 261 |ASFSA|EW1223 *do krótkofalówki*: caly czas sie tu kreci 280 SuperGoku* *do krótkofalówki*: ma 261 |ASFSA|EW1223 *do krótkofalówki*: spoxx Tobiasz250 został/a wykopany/a przez MrKacperol, powód: cbk
 11. Co cie to obchodzi co ja mam na myśli, co?

 12. Nick: MCD|Marcin Staż: 3 lata Serial: 3BB0FADA7002F0D95F51C1F2B1114DB4 Nick osoby zawieszającej: ReD. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie sandkingiem Opis sytuacji: Jechałem sobie autostradą z LV do SF, przy zjeździe z autostrady zostałem staranowany przez niebieskie buffalo (niestety nicku kierowcy nie pamiętam) spadłem z autostrady, cóż pomyślałem, że to przypadek to pojechałem dalej swoją drogą, lecz nie to nie był przypadek niebieskie buffalo drugi raz mnie staranowało po czym zaczęło uciekać powoli gdy zobaczyli, że jadę za nimi to przyśpieszyli do ok 200km/h (jechałem 160 i nie mogłem ich dogonić) gdy już udało mi się do nich dojechać sam ich dwa razy staranowałem po czym odjechałem. Gdy wracałem wyjechałem na doherty przede mną jechał różowy perennial, który nagle się zatrzymał, ponieważ śmieciarka zajechała mu drogę i w niego uderzyłem oczywiście przez przypadek. Kierowca perreniala nie miał do mnie pretensji. Dojechałem do spawnu gdzie chciałem auto oddać do przechowalni ale nie zdążyłem bo moderator odebrał mi prawo jazdy na 4 dni. Zakaz mam do 19.01 Dowody: Niestety brak. Coś od siebie: Bardzo mi głupio za swoje nie odpowiednie zachowanie, wiem powinienem to zgłosić ale cóż 'Polak mądry po szkodzie' przepraszam wszystkich, którym w jakiś sposób zaszkodziłem poprzez to zdarzenie oraz za swoje zachowanie.
 13. Data i godzina zdarzenia: 19:50 22.06.2016 Nick/pasek: MCD|Marcin Nick/pasek oskarżonej osoby:niemirek Mój serial:68FFCC158794C7AF0415BEB132624042 Opis:U mechanika gracz niemirek podał cenę naprawy. Zapłaciłem mu a on wyszedł z serwera. Owszem było to tylko 13 e ale co gdyby było to 200 e? Dlatego piszę te skargę. na screenie widać już jak jestem u innego mechanika. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: http://imgur.com/kODB4Ra Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):zwrot pieniędzy
 14. Napisałem pw do gracza MrMefju lecz nic nie odpowiedział.
×
×
 • Create New...