Skocz do zawartości

Szalux

Gracz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 CJ

1 obserwujący

O Szalux

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

50 wyświetleń profilu
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: BCE820E49208A2D98B43C63184540854 Staż na serwerze: około 3 lata ( grę rozpocząłem wiosną 2015 roku ). Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: od poniedziałku do piątku - 3/4h w weekend do 6h Imię: Marcin Wiek: 17 lat Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Tak Czy posiadasz Mumble?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak ( jeżeli w grę wchodzą odebrane prawojazdy to 2 razy ) Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień? : Nie Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Pracowałem ok. pół roku na innym serwerze jako Policjant. Praca sama w sobie bardzo mi się podobała, możliwość pracy z innymi ludźmi i dreszczyk emocji to coś co zawsze mnie pociągało. Przy okazji pewne zobowiązania, nowe doświadczenia, które dużo uzcą. Od początku gry kiedy zacząłem troche bardziej "ogarniać" sens i zasady chciałem dostać się do jakiejś frakcji, móc pomagać innym i pilnować pożądku w grze. Coś o sobie: Mam na imię Marcin, mam 17 lat, mieszkam na wsi, na Podkarpaciu. Moim hobby i sposobem na życie jest sport, od około 2.5 roku ćwiczę na siłowni i od niedawna uprawiam kalistenikę. Moją drugą pasją są motocykle, aktualnie zdaję prawo jazdy. Kochan powiew adrenaliny i ostrych wrażeń. Pozatym interesuję się sposobami żywieniowymi i zachowaniami ludzkimi [psychologia]. Bardzo lubię poznawać nowe osoby i kocham pracę z innymi ludźmi. Poza tym jestem pozytywnym czlowiekiem który stawia na optymizm i cieszenie się z każdej chwili życia. Kocham komizm i bardzo cenię szczerość. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Nazywam się Marcin, na chacie zobaczyłem ogłoszenie o rekrutacji do SAPD, czym prędzej wziąłem sie do pisania podania. Moim założeniem jest wrócenie do starych czasów kiedy pełniłem służbę i rozwinię się "zawodowo". Myślę że bardzo pomocne i przydatne a także upoważniające mnie do napisania, że to właśnie ja powinienem dostać się do frakcji jest mój staż około pół roczny na stanowisku policjanta w mta. Pomimo dosyć młodego wieku jestem zdyscyplinowaną osobą, o czym mówi codzienne zobowiązanie jakim są treningi, zawsze jestem gotowy do działania i nie poddaję się. Poza tym przebyłem szkolenie w starym ASA, kurs musztry itp. tak więc nie obce jest dla mnie podporządkowanie się, musztra czy też sumiennośc i pomoc. Chciał bym także zapewnić, że dołożę wszelkich starań aby być jak najlepszym w tej pracy na danym stanowisku. Z wyrazami szacunku Marcin (Szalux).
 2. Nick: Szalux Staż: 9 miesięcy Serial: BCE820E49208A2D98B43C63184540854 Nick osoby zawieszającej: TheDragon. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Jechaliśmy z kolegami robić wypadek i po drodze się taranowaliśmy w trójkę. Nagle straciłem prawo jazdy. Dowody: brak Coś od siebie: W sumie to chodzi o to, że nikomu krzywdy nie robiłem, ponieważ każdy z nas się taranował. Nikomu to nie przeszkadzało więc nie było praktycznie za co go zabrać. Zresztą proszę pytać się tych osób, które taranowałem. Dziękuję i pozdrawiam Szalux.
 3. Witam, chciał bym złożyć skargę na gracza DarkQuest. Gracz zaproponował, iż: Jeśli dam mu 1000 euro da mi prace w mech. Fort carson. Zgodzilem się i pojechaliśmy do miasta Fc, następnie gracz powiedział, że on odejdzie z pracy a ja sb dojde. Niestety nie mialem odpowiedniego poziomu reputacji więc nie było to możliwe, w takim razie poprosilem gracza o oddanie kwoty jakiej mu przekazałem, na co on odpowiedział: "nie" i wyszedł z gry. Serdeczna Administracjo proszę o pomoc! Pozdrawiam Szalux.
×