Jump to content

Kotl3toffY

Player
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Świetny Gość!

About Kotl3toffY

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 05/08/1995

Komunikatory

 • Website URL
  Czarny2274@wp.pl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kosmos

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Aplikant

Recent Profile Visitors

437 profile views
 1. Ty dalej nie rozumiesz, że administracja nie odpowiada za to. Twoim głupim obowiązkiem przy wymianie jest zorientować się ile dany pojazd kosztuje. Skarga powinna być zamknięta już I administracja nie powinna zwracać uwagi na twoje następne skargi takiego typu. I zrozum że skarga nic Ci w tej sytuacji nie pomoże.
 2. BloodLine to nie ważne od kogo otrzymał. Dostał ją od gracza, nawet jakby napisał że dostawał offke 350k to tamten gracz ma samodzielny obowiązek dowiedzenia się czy on jest tyle warty. Giełda LV jest zapełniona takimi premierami więc nie wiem w czym problem, żeby mógł sobie sam to sprawdzić. Ta skarga nie ma w sobie żadnego sensu, ponieważ oskarża gracza za swój osobisty błąd.
 3. Za takie coś nie ma kar, A od tego żeby się kogo kolwiek zapytać o cenę różnych aut masz cały serwer, czyli każdego gracza, po drugie dostałeś dopłatę 100k I to Ty się nabrałeś. Gdyby coś z premiera zdemontował wtedy było by co pisać w tej skardze. Według mnie powinno być zamknięte.
 4. Gdzie napisałem że zabrakło, musiałem źle policzyć albo nie zauważyłem I coś pomyliłem. Potem zarobiłem I naprawiłem do końca all. To też mógłbyś tu napisać. Dziękuję dowidzenia.
 5. Nick: CzaarnY*frc Staż: Gracz od 2 lat.Łączny czas gry: 487h 15m. Serial: 82C441FF8DF9CD5A272CDB30A8B5FE62 Nick osoby zawieszającej: Bolesny. Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie. Opis sytuacji: Jechałem, ponieważ się śpieszyłem i uderzyłem w jednego gracza jadąc. Zaczął mnie gonić, lecz dostałem zakaz prowadzenia pojazdów. Był jeden jedyny gracz, którego uderzyłem. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Bardzo żałuję, że uderzyłem w tego gracza. Był to jedyny i ostatni taki przekręt. Przepraszam bardzo.
 6. Kasa już czeka na oddanie @|SMSA|N9LOVEL https://imgur.com/a/6mKSjPd @Szakal_
 7. O I o to chodzi. Dopłace normalnie. Na raty też fajnie. Zawsze mu się codziennie przyda na Co kolwiek I gitara będzie panowie.
 8. Jak najszybciej się da. Napisze do @|SMSA|N9LOVEL I wszystko ugadamy. Albo sprzedam cometa albo zarobie jak najszybciej. Nie mogę obiecać określonego czasu, ponieważ nie wiem czy znowu się komputer nie zepsuje. Dziękuję z góry
 9. Nick: CzaarnY.gs Serial: 82C441FF8DF9CD5A272CDB30A8B5FE62 Staż na serwie: Gracz od 2 lat.Łączny czas gry: 462h 15m. Nick admina: @Szakal_ Powód zbanowania: Brak zwrotu 24,5k za auto Krótki opis sytuacji: Kupiłem samochód marki Comet 2. Winny byłem sprzedawcy 24,5k za pojazd, lecz nie oddałem obiecanych pieniędzy. Dowody: Nie mam. Link do poprzedniego podania: Nie było takowego. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za problemy administracje i gracza @|SMSA|N9LOVEL. Zdarzyła się akcja, o której nawet nie miałem pojęcia. Na początku nie miałem zbytnio czasu by grać i zarabiać, gdy już dostałem bana to całkowicie zepsuł mi się komputer. Chodzi o to że nic nie chciało się otwierać, wszystko się zamykało od razu. Nawet internetu nie mogłem włączyć. Z graczem N9LOVEL pisałem przez telefon. Przeinstalowałem wszystko i zresetowałem komputer i wszystko dobrze działa. Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby. Miłego dnia/wieczoru.
 10. Data i godzina zdarzenia: 23.01.2020r. 00:00 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Przepraszam, lecz paski mi nie działają... Mój serial: D508C8AB97DD59273B61EC6CACC34FA2 Opis: Jedziemy sobie przez autostradę i nagle Pan HOLAMADZIOLA zjeżdża ze swojego pasa i wjeżdża w nas, wywala nas do wody i jest zadowolony, nie wyglądało to na poślizg czy coś tylko na specjalny taran samochodu jadącego z naprzeciwka. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania: Zakaz prowadzenia pojazdów na jakiś 5-7 dni za takie coś, komuś się bardzo śpieszy a taki śmieszek robi sobie żarty...
 11. Model pojazdu: Comet 2 Przebieg: Dowolny Cena: od 100k Felgi: Dowolne
 12. Nick: CzaarnY.gs Staż: Gracz od 2 lat. Łączny czas gry: 382h 38m. Serial: D508C8AB97DD59273B61EC6CACC34FA2 Nick osoby zawieszającej: @|NT|TrondoZPL Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd Bulletem na pas lotniczy. Opis sytuacji: Wjechałem na lotnisko... Raczej wskoczyłem na lotnisko LS. Ogólnie widziałem to w internecie i chciałem sprawdzić czy tak się da. Udało się. Potem próbowałem wyjechać lecz się nie udawało. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Z góry przepraszam za utrudnienia administratorom i za powodowanie złej atmosfery serwera. Żałuję tego co zrobiłem i prosiłbym o oddanie prawa jazdy jeśli to możliwe. Miłego dnia/wieczora.
×
×
 • Create New...