Jump to content

!SiK!KacPower

Player
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

About !SiK!KacPower

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Nick: !SiK!KacPower Staż: Około 300h Serial: CE672F5489970B71FBE3003A8672CBA3 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Break Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na teren akcji Opis sytuacji: Chciałem przejechać przez most od LV do SF. Bez jakiegokolwiek problemu wjechałem na most, lecz pod koniec mostu odbywała się jakaś akcja oraz były rozstawione jakieś barierki blokujące przejazd. Moje auto i tak było już rozwalone, więc postanowiłem rozpędzić się i spróbować przejechać przez barierki. Niestety ta sztuka nie udała mi się - utknąłem między bramkami. Po czasie samoczynnie wysadzone mnie z pojazdu. Wtedy zobaczyłem w lewym dolnym rogu, że straciłem prawo jazdy. Dowody: - Coś od siebie: Przepraszam bardzo za swój czyn oraz niepotrzebne zamieszanie. Nie wiedziałem wcześniej, że na moście odbywa się jakaś akcja RP. Będę musiał zacząć baczniej obserwować chat, ponieważ kilka minut przed utratą prawka na chacie zostało ogłoszone, że most jest zamknięty (sprawdziłem to w logach podczas pisania tego wniosku) albo po prostu jechać ostrożniej i uważniej, bo widziałem jakiegoś gracza i samochód stojący przed wjazdem na most, ale nie zwróciłem na to uwagi. Jeszcze raz przepraszam za to. Żałuję za ten czyn, ponieważ nie tylko przeszkodziłem akcji przeprowadzanej prawdopodobnie przez frakcje, ale również zabrano mi prawko w najbardziej nieodpowiednim momencie dla mnie, a mianowicie za kilka dni (dokładnie za trzy) mam wyjazd i prawdopodobnie w miejscowości, w której będę przebywał nie będzie dostępu do Internetu, więc nie będę miał możliwości wejścia na serwer, a do tego czasu powinienem odebrać auto z komisu oraz postawiłem sobie cel zarobienia na mk1. Poza tym konto gold kończy mi się za kilka dni, a chciałem skorzystać jeszcze z warsztatu w BM, no ale niestety kara trochę pokrzyżowała mi plany (mam nadzieję, że nie). Jeszcze raz BARDZO PRZEPRASZAM!
 2. Nick:!SiK!KacPowerWiek:16Staż: Około 300hNick osoby zawieszającej: |SkyF|NieLotnik*Serial: FA0E42533090A0C72E6E92D0A49953E2Powód zawieszenia licencji: Kamikadze na mechanika LSOpis sytuacji: Wleciałem samolotem dodo w warsztat samochodowy w Los Santos. Nie ma chyba co więcej pisać o tym, po prostu dokonałem czynu. :/Dowody: -Coś od siebie: Ta akcja wydarzyła się w lato, więc już dokładnie nie pamiętam co mnie skłoniło do zrobienia tego czynu, ale niemniej jednak zrobiłem to z premedytacją. Mam nadzieję, że tym razem kara zostanie zdjęta - przywrócicie mi licencję. Przepraszam wszystkich za poniesione szkody. Więcej razy tak akcja się już nie powtórzy. Zostawiam jeszcze link do wcześniejszej apelacji.
 3. nick:!SiK!KacPower serial:CE672F5489970B71FBE3003A8672CBA3 Do niedzieli trwał wyścig vr, w którym zająłem 5 miejsce. Do tej pory nie otrzymałem nagrody za to. Taką samą sytuację miałem półtora roku temu. Skąd będę wiedział, że otrzymam konto gold? Dostanę kod na pm na forum czy może moje konto w grze stanie się automatycznie kontem gold?
 4. Kozak. Edzio vs Filipek 2014 (If you know what i mean)
 5. !SiK!KacPower

  Wyścig offroad

  Nie tylko jemu Racing Stars mówi coś xDD
 6. Co ty za dragi tutaj robisz... Lepiej na race wracaj
 7. Gdzie jest Ola? O-la-la

 8. Nick:!SiK!KacPower Wiek:16 Staż: Około 300h Nick osoby zawieszającej: Shadowik^ Serial: FA0E42533090A0C72E6E92D0A49953E2 Powód zawieszenia licencji: Kamikadze na mechanika LS Opis sytuacji: Wleciałem samolotem dodo w warsztat samochodowy w Los Santos. Dowody: - Coś od siebie: Wszystko to było zrobione z premedytacją, dlatego nie liczę na przywrócenie licencji (ale jakby się udało przywrócić to byłoby mi niezmiernie miło i byłbym bardzo wdzięczny), ale mam nadzieję, że kara zostanie skrócona. Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich graczy, którzy ponieśli jakieś straty (zniszczone auto na przykład) przez moje bezmyślne postępowanie. Strasznie głupio mi z tym co zrobiłem i żałuję, że dopuściłem się do tego czynu. Mogę przysiąść, że jak odzyskam licencje to więcej tego typu akcji nie będzie miała miejsca z mojej strony. Jeszcze raz przepraszam.
 9. Nie da się ukryć, że wina leży całkowicie po mojej stronie. Sory ASV za staranowanie. PS Podziw za to, że chciało Ci się w ogóle tą skargę pisać
×
×
 • Create New...