Jump to content

zsigoN

Player
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetny Gość!

1 Follower

About zsigoN

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 08/27/1998

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

845 profile views
 1. Nick: zsigoN Staż: Gracz od 5 lat 905h 52m Serial: 5F37B9FE1FAD5850C956C2F5F411C7B2 Nick osoby zawieszającej: @|SAPD|DragonV7. Powód zawieszenia prawa jazdy: Puszczanie przesterów na PONY Opis sytuacji: Puszczalismy muzyke na pony przy przecho, a wczesniej gdzie indziej Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Podkręcony bass to nie przestery raczej, ale nie wiem takze przepraszam jezeli zle slysze i wiecej tego puszczał nie bede i nie pod przecho.
 2. nie napisałem nic złego dopóki nie pojechał po mojej mamie. powinna być jakaś zasada by lider organizacji nie bronił swoich kumplów tylko niech oni sami potrafią się wybronić 😛 po tym co napisałem także już nic takiego nie pisałem :V napisałem że ide pisać skargę i tyle zresztą administracja ma logi widzę tu swoją winę i jego, ale to on mnie sprowokował do napisania tego jednego stwierdzenia którego cytować nie będę oprocz tego to co napisalem wyzej to bylo w charakterze zartobliwym bo przebijacie ogloszenia co sekunde stojac we 3 lub 4 i spamiac tym samym a ten wasz członek do mnie wyskoczyl obrazajac mi rodzinę natomiast pozniej w logach mozna ujrzec jak oskarzony napisal ze mam mu dac linka i sobie apelacje napisze oraz powtarzal cos typu "no elo elo" "no pisz pisz", czyli wedle mnie ma wylane w ta skarge
 3. gosciu jak mam zachować kulture/wytrzymac jak po matce jezdzi? napisałem ze wasz klan to jeden wielki żart a on sie rzuca i bronisz tego swojego koleżke :V
 4. Data i godzina zdarzenia: około 19:34, 9 grudnia 2019r Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 5F37B9FE1FAD5850C956C2F5F411C7B2 Opis: Gosciu wyzywa mi matke po tym jak nazwałem ich pseudo klan wylęgarnią cejotów (bo tak jest :V). plus widać ich wojenke z innym klanem poprzez nick "KUPA=TIBIS" Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/VKswtkg Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): mute (zalezy od decyzji admina)
 5. Gdzie event swiateczny? :((((((

 6. Nick: zsigoN Staż: Gracz od 5 lat 876h 7m Serial: 5F37B9FE1FAD5850C956C2F5F411C7B2 Nick osoby zawieszającej: Bolesny. Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe blokowanie Opis sytuacji: Jechaliśmy z kumplami za funkcjonariuszem smsa bo wieźli naszego kumpla do Dillimore. No i jak już się zatrzymali to wjechałem w schody prowadzące do więzienia, zaciągnąłem ręczny i wysiadłem. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Żałowałem tego co zrobiłem i nawet chciałem wsiąść i zabrać pojazd ale nie mogłem, bo tam się wsiąść nie dało. Nawet pisałem reporty żeby mi pomogli zabrać pojazd. Przepraszam za to co zrobiłem.
 7. Nick: |MOBILNY|RuffuS.* Staż: Gracz od 3 lat. ; 844h 32m Serial: 35BE2EEDB955C6CAE2F282B2237F5943 Nick osoby zawieszającej: Josh* Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie w kolejce Opis sytuacji: Stojąc w kolejce do mechanika razem z kolegą, zrezygnowałem z usług i wyjechałem z kolejki. Po chwili postanowiłem przejechać przez mecha, przejeżdzając uderzyłem i zepchnąłem auto kolegi na bok, po czym czekałem na niego na tyłach. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Kolega nie był zły na to co zrobiłem. Przepraszam za to i myślę, że się to nie powtórzy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie.
 8. Nick: RuffuS.* Staż: 835h 3m ; Gracz od 3 lat. Serial: 35BE2EEDB955C6CAE2F282B2237F5943 Nick osoby zawieszającej: Lechu. Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran, odwalanie Opis sytuacji: Taranowałem razem z kolegą z organizacji, gracza o nicku Anetka05 (BRAT tego właśnie kolegi), który jeździł sweeperem. Dowody: Nie ma tutaj żadnych dowodów. Coś od siebie: To był ostatni raz kiedy takie coś zrobiłem. Obiecuję, że więcej takie coś się nie powtórzy i nie będę wpadał na takie "genialne" pomysły. Proszę o skrócenie kary lub całkowite jej zdjęcie, ponieważ nie mogę pracować ani szybko się przemieszczać.
 9. Nick: Ruff.*dbs Wiek: 14 Serial: 7FF3E9EF991C5D42E0CE4F0C93CC22F2 Staż: 808 godzin , 3 lata. Powód zmutowania : Nieodpowiednie słownictwo wypowiadaj się w apelacji na forum. Krótki opis sytuacji: Typek zaczął wyzywać mojego znajomego to mu odpowiedziałem nie zmienie tego jak odpowiedziałem ale szanujmy się typek wyzywał , przeklinał a ja napisałem tylko stul pysk i dostałem mute na 2 dni a typek , który napisał wiązanke nie dostał go wcale. Dowody: https://imgur.com/a/zNYHV Link do poprzedniego podania: Nie było ani razu od początku gry. Coś od siebie: Żałuje tego jeśli nie moge zostać odmutowany przeczekam ale proszę również o ukaranie delikwenta o nicku Dom!nik czy jakoś tak.
 10. Nick: Ruff.*dbs Staż: 808 godzin , 3 lata. Serial: 7FF3E9EF991C5D42E0CE4F0C93CC22F2 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Nowak* Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd na autostradzie Opis sytuacji: Jechałem cometem bez opony pod prąd na autostradzie i straciłem prawko. Dowody: Brak , gdyż popełniłem błąd. Coś od siebie: Żałuje tego co zrobiłem i licze na skrócenie albo odwieszenie prawka.
×
×
 • Create New...