Jump to content

Vooder

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Vooder

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/30/2003

Komunikatory

 • Steam
  Vooder

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. Wiek: Mam 15 lat. Staż na serwerze: Gram od 4 lat. Nick na serwerze: Vooder Imię: Mam na imię Kacper. Twój pasek ze strony pylife.panel.pl: Serial: A2A992E183537CB035209524AC26DAB2 Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Około miesiąc temu odebrano mi licencje lotniczą z powodu wylądowania poza lotniskiem. Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Jakieś 2 lub 3 godzinki. Czasami dłużej. Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Kacper i mam 15 lat. Aktualnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum w Bielsku Białej. Na co dzień gram w gry komputerowe, ponieważ nic innego nie umiem robić poza tym. Jestem uczciwy - to fakt, lecz nie jestem zbyt bystry, przez co łatwo można mnie oszukać. Z reguły staram się unikać jakichkolwiek konfliktów, ale gdy ktoś mnie zdenerwuje to ofensywa lepa może wjechać. Czy miałeś kiedyś styczność z grupą o podobnym charakterze?: Niestety nie, czego żałuje. Twój pomysł na akcje(Opisz): Szczerze, to nie mam żadnego pomysłu aktualnie. Wszystkie fajne pomysły zostały już opisane wyżej, a z moim intelektem trochę mi zajmie wymyślenie następnej SENSOWNEJ akcji. Dlaczego ty?: Posiadam bardzo duże umiejętności w odgrywaniu, ponieważ kilka ładnych lat spędziłem na serwerze RP. Nauczyłem się tam odgrywać Role Play'a na bardzo wysokim poziomie, przez co staram się dostać do Pozorantów. Oceń swoje umiejętności odgrywania RP w skali 1/10: 9,5 - nikt nie jest idealny. Wspominam o SPAS 12, aby zwiększyć swoje szanse w rekrutacji. Pozdrawiam, Vooder.
 2. Nick: Vooder Wiek: Mam 15 lat Staż: Gracz od 4 lat. Nick osoby zawieszającej: Konfucjusz Serial: A2A992E183537CB035209524AC26DAB2 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lot, nie zgloszenie na /report. Opis sytuacji: Leciałem nad Los Santos, gdy nagle przez pomyłkę nacisnąłem enter i wyskoczyłem z samolotu, który się rozbił. Nie zgłosiłem tego na /report. Coś od siebie: Chciałbym jedynie przeprosić i oświadczyć że taka sytuacja już nigdy nie będzie miała miejsca.
 3. A na jakich kontach grano na tym serialu? to jest serial komputera na którym chyba kiedyś grałem na tym koncie; F55AA78EBD375D5E812F848CF14B1A53
 4. Myśle że nie, ale jeśli na panelu jest taki nick to myśle że ten jest obecny można sprawdzić na jakie konta sie logowałem z ww serialu?
 5. Może jednak da sie coś zrobić, podałem serial z którego było grane na koncie
 6. http://panel.pylife.pl/gracz/65993 chodzi o http://panel.pylife.pl/gracz/65993 Konto prawdopodobnie nie było rejestrowane na forum!
×
×
 • Create New...