Skocz do zawartości

Rafu.

Gracz
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Dobra

1 obserwujący

O Rafu.

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 12.01.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kłodzko

Ostatnie wizyty

2272 wyświetleń profilu
 1. Nick: KylkerPalqa Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Staż na serwie: 1450h, 2,5 roku Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: CBK w raporcie Krótki opis sytuacji: Zaczęło sie od tego, ze nic nie pisalem i nagle dostalem mute, pozniej prawko za taranowanie. Poleciało trochę niezbyt miłych słów w raporcie w strone Kylkera. Nie wiem co wtedy we mnie wstąpiło. Po tej sytuacji otrzymałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: To już moja siódma apelacja o odbanowanie, do unbana pozostało 13 dni lecz piszę apelację ponieważ teraz mam dużo wolnego czasu i szczerze brakuje mi pyla gdzie sporo czasu poświęcałem na granie z kolegami. Po raz kolejny z rzędu przepraszam Ciebie i całą administrację za mój wyczyn z przed roku, przez ten czas sporo sie we mnie zmieniło. Mam nadzieję, że to zrozumiesz. W poprzedniej apelacji napisałeś żebym niczego nie obiecywał ale mam 100% pewności że to się więcej nie powtórzy. Proszę Cię po raz ostatni o unbana, zależy mi na tym.
 2. 3 tygodnie i Rafu wraca do gry

  1. Dadzio.vin

   Dadzio.vin

   0:40 to twuj moment

   Włacam do gły

 3. Jeszcze miesiąc co

  1. Rafu.

   Rafu.

   miesiac i gramy chlopaku

  2. Dadzio.vin
 4. Nick: KylkerPalqa (Rafu) Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Staż na serwie: 1452h 16m, ponad 3 lata Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: Całkowity Brak Kultury w Raporcie Krótki opis sytuacji: Jechałem z kolegą i nagle straciłem prawko. Kilkanaście minut pózniej dostałem mute, poniosły mnie emocje i poleciało trochę wulgaryzmów w stronę Kylkera. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Po raz szósty piszę apelacje o odbanowanie ponieważ pewnego dnia zbyt mocno poniosły mnie nerwy. Po tym czasie, sam się dziwie co wyczyniłem. Przepraszam po raz kolejny całą administrację a w szczególności Kylkera i Ciebie Prowned. Piszę apelację szósty raz ponieważ bardzo zależy mi na uzyskaniu unbana, przez te 7 miesięcy bardzo sie zmieniłem, wtedy byłem gówniarzem, który wyzywał kogo popadnie. Są wakacje i chciałbym pograć z moim dobrym kumplem Dadziem. Przepraszam jeszcze raz każdą osobę, którą obraziłem przez te kilka lat, obiecuję że to sie więcej nie powtórzy, tak jak napisałem wyżej bardzo sie zmieniłem od tamtego czasu. Pisałeś w poprzednich podaniach że mam dużo kar dotyczących braku kultury, obiecuję że już więcej ich nie zdobędę, chcę po prostu zrelaksować się wieczorami i w gronie znajomych spędzić czas na serwerze.
 5. Nick: KylkerPalqa (Rafu) Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Staż na serwie: 1452h 16m, ponad 3 lata Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: Całkowity Brak Kultury w Raporcie Krótki opis sytuacji: Jechałem z kolegą i nagle straciłem prawko. Kilkanaście minut pózniej dostałem mute, poniosły mnie emocje i poleciało trochę wulgaryzmów w stronę Kylkera. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Po raz piąty piszę apelacje o odbanowanie ponieważ pewnego dnia zbyt mocno poniosły mnie nerwy. Po tym czasie, sam się dziwie co wyczyniłem. Przepraszam Was bardzo Kylker - bo to Ciebie najbardziej uraziłem, oraz Prowneda i reszte graczy którym zdarzało mi się urazić. Przepraszam wszystkich. Minęło już ponad pół roku od otrzymania bana i przez ten czas przemyślałem sobie bardzo dużo. Stwierdziłem że nie mogę się tak zachowywać i być tak toksycznym do innych osób. Jako iż zbliżają się wakacje to chciałbym pograć z przyjaciółmi, na serwerze z którym mam bardzo dużo wspomnień. Prowned, jeśli mnie odbanujesz jestem w stanie Ci zagwarantować, że taka sytuacja już NIGDY się nie powtórzy.
 6. Nick: KylkerPalqa Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Staż na serwie: 2,5 roku Nick admina: |SAPD|Prowned. Powód zbanowania: Cbk w raporcie Krótki opis sytuacji: Jechałem z kolega, on cos tam wyzywal, a ja siedzialem cicho. Nagle dostalem mute na 7 dni. Po kilkunastu minutach stracilem prawko i wtedy mnie poniosly emocje. W raporcie poszlo troche niezbyt milych slow w strone Kylkera. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Jako iż minęły ponad 3 miesiące od otrzymania bana, po raz kolejny proszę o odbanowanie. Przez ten okres czasu sporo przemyślałem i nadal nie wiem co we mnie wtedy wstąpiło. Na codzień jestem osobą spokojną i życzliwą. Jeszcze raz przepraszam całą administrację, a w szczególności Was Kylker i Prowned. Kylker przepraszam za słowa wypowiedziane w Twoją stronę i za mój nick, jestem w stanie obiecać, że taka sytuacja sie więcej nie powtórzy. Na serwerze spędzałem każdą wolną chwilę, co widać po moich godzinach i szczerze mi tego brakuje. Proszę o ostanią szansę.
 7. Nick: KylkerPalqa Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Staż na serwie: 2,5 roku, 1450h Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: CBK w raporcie. Krótki opis sytuacji: Jechałem z kolega, on cos tam wyzywal, a ja siedzialem cicho. Nagle dostalem mute na 7 dni. Po kilkunastu minutach stracilem prawko i wtedy mnie poniosly emocje. W raporcie poszlo troche niezbyt milych slow w strone Kylkera. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałbym z góry przeprosić całą administrację serwera, w szczególności Kylkera i Ciebie Prowned. Jest to już moja 3 apelacja o odbanowanie, bardzo zalezy mi na uzyskaniu tego. Nie wiem co wtedy we mnie wstąpiło, przez ten czas od dostania bana sporo przemyślałem i wiem ze zle postąpiłem bo każdą wolną chwilę spedzałem na serwerze, o czym świadczy ilość moich godzin. Jestem w stanie obiecać, że taka sytuacja nie bedzie miala więcej miejsca. Jeśli byłaby możliwość to prosiłbym o zamienienie bana na mute. Jeszcze raz przepraszam Ciebie Kylker, bo Ty najbardziej ucierpiałeś w tej sytuacji. Proszę o ostatnią szansę.
 8. Nick: KylkerPalqa Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Staż na serwie: 1450h, 2,5 roku Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: CBK w raporcie Krótki opis sytuacji: Zaczęło sie od tego, ze nic nie pisalem i nagle dostalem mute, pozniej prawko za taranowanie. Poleciało trochę niezbyt miłych słów w raporcie w strone Kylkera. Nie wiem co wtedy we mnie wstąpiło. Po tej sytuacji otrzymałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Na początku, jeszcze raz przepraszam Kylkera, Ciebie Prowned, administrację oraz reszte graczy którym zdarzało mi się ubliżyć. Od otrzymania bana na serwerze, minęło trochę czasu. Przez tą chwilę miałem sporo czasu na przemyślenia i doszedłem do wniosku że był to jeden wielki błąd. Nie powinienem postąpić w ten sposób. Na codzień nie jestem tak wybuchową osobą jak w sytuacji podczas której otrzymałem bana. Bardzo proszę o unbana, obiecuje poprawę, oraz mogę zagwarantować że jest to ostatni ban jaki otrzymam na serwerze. Jeszcze raz przepraszam Ciebie Kylker, bo to ty najbardziej ucierpiałeś w tej sytuacji. Prosze o ostatnią szansę.
 9. Nick: KylkerPalqa Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Staż na serwie: Ponad 2 lata, 1450h. Nick admina: |SAPD|Prowned Powód zbanowania: CBK w raporcie Krótki opis sytuacji: No to tak, zaczęło się od tego, że nic nie pisałem a nagle dostałem mute, pózniej straciłem prawko i mnie poniosły emocje bo miałem trochę gorszy dzień. Zacząłem wyzywać Kylkera w reporcie po czym otrzymałem bana. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Z góry chciałbym przeprosić za to co zrobiłem, pisząc to dzisiaj nie wierze jak bardzo człowieka potrafią ponieść emocje. Przez jedną głupią sytuacje, dostałem bana na serwerze. Kylker przepraszam za te słowa które kierowałem w twoją strone i za to, że zmieniłem nick na takowy. nie wiem co we mnie wstąpiło. Trochę czasu minięło od zainstniałej sytuacji i sporo przemyślałem. Obiecuję że był to ostatni raz z tak głupią sprawą. Trochę już nie gram na serwerze i szczerze mi tego brakuje. Chciałbym sobie wieczorkiem pograć ze znajomymi. Jeszcze raz obiecuje, że to sie nie powtórzy bo naprawdę żałuję.
 10. Nick: PostrachDziewic2006 Wiek: 17 lat Staż: Ponad 2 lata, 1450h Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Kylker Serial: 6E6D3E582EC6AB95D553C2DA9E0A1534 Powód zawieszenia licencji: kamikaze na mechanika Opis sytuacji: Ponioslo mnie z kumplem i wlecielismy na mecha ls. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz Coś od siebie: Tak jak napisalem wyzej troche mnie ponioslo i nie sadzilem ze strace licke na rok. Niedawno powrocilem na serwer i chcialbym pozarabiac, przepraszam za zaistniala sytuacje i moge obiecac ze to sie nie powtorzy. Pozdrawiam.
 11. Nick: |MUTE|Rafu. Serial: 7AD761CF3A089FD6A936B580FB90ABB4 Staż na serwie: Ponad 1400h, 2 lata+ Nick admina: Resku Powód zbanowania: CBK, prowokacja, odwalanie Krótki opis sytuacji: Stałem sobie z kumplem (czyt. Ziomaaal) na OSP i gadalismy z Lodomirkiem. Nagle dostalem bana na 30 dni za cbk odwalanie a takze prowokacje. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pragnę przeprosić całą Ochotniczą Straż Pożarną serwera Pylfie oraz administrację za moje odwalanie ostatnio, ten ban dał mi do myślenia i zrozumiałem, że to do niczego nie prowadzi. Dodam, że wulgarny zwrot Ty głupia k@!3o był skierowany do Ziomaaala w formie żartu. Przyznaje sie do ublizania innym i obiecuję poprawę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelki. Pozdrawiam.
 12. Masz jakieś dowody, że wyzywalem czy coś?
 13. Nick: |MUTE|Rafu. Serial: 7AD761CF3A089FD6A936B580FB90ABB4 Staż na serwie: Ponad 1400h, 2 lata Nick admina: Resku Powód zbanowania: CBK, Prowokacja, Odwalanie. Krótki opis sytuacji: Stalem sobie na OSP z moim najlepszym kumplem |MUTE|Ziomalem i rozmawialismy z kims tam. Nagle dostalem bana, ale sie zdziwilem poniewaz nikogo nie obrazalem. No moze prowokowalem ale wydaje mi sie, ze za to powinienem dostac co najwyzej mute. Prosze o wyjasnienie tej sytuacji bo chcialbym pograc na serwerze. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: No wiec tak, nie bede wiecej uprzykrzal zycia Ochotniczej Strazy Pozarnej, nie bede ich nachodził i przeszkadzal w wykonywaniu swojej pracy. Troszke mi to dalo do myslenia i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej apelki. Pozdrawiam Ciepło. Rafu
 14. Rafu.

  Skarga na KoNIK123

  Koledzy nie są dobrymi świadkami. Proszę nie karać punktami
×