Jump to content

Poprosek()

Player
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Poprosek()

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/05/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

536 profile views
 1. Sadler 210k Perek 140k Jak coś nie mam na tyle kasy żeby oba naraz wziąć więc jak coś to sobie wybierz w którym ci cena odpowiada
 2. Look sprzedane proszę o zamknięcie
 3. Model pojazdu: Sadler 128365 Przebieg: 15k Cena: CW: 110k MP: Brak KT: Brak Kolor: Na zdjęciu widać. Felgi: Wires Kolor Świateł: Drastic Red 60% Tuning: FMK, Rh1, Koła Ultra Wide, Bak 50L, Licznik Sportowy, Wiresy Zdjęcie Pojazdu: https://screenshot.net/pl/z7836ae Jeżeli Cena mnie nie zadowoli pojazd zostaje u mnie.
 4. No tak zarobiłem na tym prawie 10k ale tylko dlatego że ten typek chciał kasę i nie miał kat a a quad był w przecho. Ale żeby odrazu bana na 11 lat ? A tego typa XdriftX to nie znam tak jak w krótkim opisie pisałem a kolega z wioski to nie pisałem że to on miał nick XdriftX. Czyli rozumiem że unbana nie dostane ?
 5. Nick: ZzzGreeDol Link do profilu: Nie mam Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 93F15C8BD9C972F034D4247479D80F54 Staż na serwie: Już 100 godzin nabiłem ostatnio. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Kupno auta za znacznie zaniżoną cenę Krótki opis sytuacji: Nie znam zabardzo gracza o nicku XdriftX i nie wiem o co chodzi xD Dowody: Nie mam żadnych. Link do poprzedniego podania: Nie było to jest pierwsze. Coś od siebie: Od ostatniego unbana nie chciałem dostać kolejnego więc nw ogólnie za co to no ale chyba można kupić taniej auto i zarobić tak? Nawet starałem się nie otrzymywać mute czy bana na prawko w grze. Grałem sobie normalnie zarabiałem. A jeśli chodzi ci o kupno Eurosa to kolega z wioski mi go dał bo nie grał ale powiedział że jak wróci to żebym mu go oddał albo kasę za niego chociaż. I to nie ja nalegałem tylko on zaproponował że mi może dać bo on i tak nie gra to będę miał lepszy start a potem jak wróci to mu oddam. Myślę że dasz mi tego unbana za tą sytuacje a jak nie to trudno rozumiem cię bo już raz miałem bana. Decyzja należy do cb jak chcesz żebym jeszcze pograł to możesz mi dać ub a jak nie to nie dawaj tylko odpisz jaka jest twoja decyzja.
 6. Tahoma 100k-wycofuje kupiłem co innego.
×
×
 • Create New...