Jump to content

|samc|zbysiek.

Gold
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

127 Świetny Gość!

5 Followers

About |samc|zbysiek.

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 08/25/2001

Komunikatory

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/zbyskie/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  mała, polska
 • Zainteresowania
  Rozbijanie się samolotami

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Starszy Ratownik Medyczny

Recent Profile Visitors

1157 profile views
 1. 1. Nazwa organizacji/gangu: Zespół Szkół Ogólnokształcących 2. Link do panelu organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/organizacje/6265 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : https://i.imgur.com/k5F2fQe.png https://i.imgur.com/irSJ4Ne.png https://i.imgur.com/g84ynER.png
 2. @Bounce @Franser Gratulację dla nowych ucznio-nauczycieli obsługi gaśnicy ręcznej.
 3. Czytaj PW albo wbij na serwer

 4. Wiek: 18 lat (2001r.) Staż na serwerze: 4 lata z przerwami Nick na serwerze: |samc|zbysiek. Imię: Jakub Twój pasek ze strony pylife.panel.pl: Serial: 3292E150FE3D06A0C7E4F6E5556E83D4 Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Od powrotu nic (luty tego roku) Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 3-4h Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Jakub, pochodzę z małejpolski, na codzień gram w gry komputerowe, między innymi: MTA; ARMA; ETS/ATS; GTAV jak jest update (XD). O swoim życiu prywatnym nie będę się jakoś bardzo rozpisywał, interesuję się lotnictwem, transportem ciężkim (TIRy) oraz informatyką, w przyszłości planuje iść na studia właśnie na ten kierunek, raczej na programistę, ale to się jeszcze okaże. Czy miałeś kiedyś styczność z grupą o podobnym charakterze?: Z grupą nie, aczkolowiek jestem już ponad 3 miesiące w frakcji SAMC. Twój pomysł na akcje(Opisz): Dzielnica: Fern Bridge, Red County Mężczyzna w poszeszłym wieku przygotowuje obiad na kuchence gazowej, włączając ją zapomniał podpalić gazu, a jako że stracił węch to nic nie czuje. Jakieś 7 minut później zauważa że pod garnkiem nic się nie pali, bez namysłu bierze do ręki zapałki i odpala jedną. Cała drewniana chatka wybucha, zabijając mężczyznę oraz poważnie raniąc jego żonę, która wtedy spała. Cały las zaczyna się palić, ogień rozprzestrzenia się w kierunku remizy OSP, wypadek nie został jeszcze zgłoszony, dlatego OSP informuje o zainstniałej sytuacji PSP i razem(albo nie) zaczynająć działać. SAPD zabezpiecza pobliskie drogi, ponieważ istnieje ryzyko nagłego rozprzestrzenia się ognia. Strażacy dosyć szybko odnajdują chatkę, a raczej to co z niej zostało, w środku lasu, jeden z nich zauważa nieprzytomną kobietę leżąca jakieś 5 metrów za nią, z mocnymi poparzeniami na nogach. Nie zastanawiając się szybko transportuje ją chwytem strażackim w bezpieczne miejsce i przekazuje pogotowiu ratunkowym. Oddycha, ale jej stan jest bardzo ciężki*, dlatego SAMC wzywa LPR, żeby ją jak najszybciej przetransportować do szpitala. Mężczyzna zostaje odnaleziony kilka godzin później, martwy pod zawalonym domem. Jego żona po operacji, dowiadując się że umarł, sama dostaje zawału i umiera. Wszyscy (nie) żyli długo i szczęśliwie. Dlaczego ty?: Chciałbym się nauczyć czegoś nowego, zwiększyć swoje umiejętności w odgrywaniu RP. Miałem przyjemność uczestniczyć w kilku akcjach pozorantów, czy nawet też w ich egzaminach, będąc na służbie i bardzo mi się podobało. Myślę że akademia problemem nie będzie, szybko się uczę oraz nie sprawiam problemów. Oceń swoje umiejętności odgrywania RP w skali 1/10: 7/10 * - złamanie żeber, poparzenia 4 stopnia dolnej części ciała, krwotok wew., wstrząs mózgu, odma prężna, kawałki drewna wbite w nogi, rozcięty łuk brwiowy, złamane 3 kończyny, bardzo słaby puls, niska saturacja Wspominam o Tyralierze.
 5. Model pojazdu: Phoenix Przebieg: 2k Cena: Licytacja Kolor: Biało niebieski Felgi: Ahab Kolor Świateł: Białe Tuning: FMK, RH1 Zdjęcie Pojazdu:
 6. |samc|zbysiek.

  Menu kontekstowe

  Możliwośc zmiany klawisza, którym się je uruchamia, plez.
 7. no weź mi to sprzedaj za te 100k
 8. SuperGT sprzedane, aczkolwiek myślę że temat nadal aktualny, rcon powinni coś z tym zrobić. Nawet demontaż bez zwrotu gotówki/demontaż za równowartość montażu powinień być dostępny. W aucie takim jak super gt te opony są szczególnie brzydkie, bo normalnie tylnie są szersze niż te z przodu, a modyfikacja szerokości opon daje wszędzie taką samą szerokość.
 9. Witam, aktualnie jestem nieszczęśliwym posiadaczem super gt z oponami ultra wide. Moim zdaniem nie pasują one do tego auta, ponieważ za bardzo wystają poza karoserię pojazdu. Opony szerokie też wystają, ale nie aż tak bardzo, zaś wąskie są za wąskie jak dla mnie, dlatego proszę o przywrócenie oryginalnej szerokości opon w tym pojeździe. Proszę o nie wypowiadanie się graczy w tym temacie. Jeśli taka zmiana jest niemożliwa to proszę kogoś z ekipy o możliwie jak najszybsze poinformowanie i zamknięcie tego tematu. ID pojazdu: 145068 SERIAL: 3292E150FE3D06A0C7E4F6E5556E83D4
×
×
 • Create New...