Jump to content

Zeus*LwG

Gold
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Świetny Gość!

6 Followers

About Zeus*LwG

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday July 27

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Samochody, Motocykle, Gry

Recent Profile Visitors

1444 profile views
 1. Dokładnie 😀
 2. i wyglądam jak kretyn * Pozdro 😁
 3. Zrobię kamikadze i powiem, że to był lag. Lag wygląda inaczej, nie rób ze mnie debila. Czekam na wypowiedź administracji.
 4. Data i godzina zdarzenia: 20.03.2020r. godzina około 23:05 Nick/pasek: Zeus*LwG Nick/pasek oskarżonej osoby: Bob* Mój serial: FE1E06987FB018B747E99A1EDF661E32 Opis: Stałem na stanowisku tuningu w Garci. Gracz stał naprzeciwko mnie na parkingu jakiś czas, aż nagle na mnie ruszył. Pisałem mu, że napiszę skarge ale on nadal nie odjeżdzał, aż w końcu mnie zabił. Następnie napisałem mu na pm co zrobił i zaczął się głupio tłumaczyć, że to był lag. Podejrzewam, że zgadał się z jakimś kolegą tunerem, ponieważ na parkingu nie był w aucie sam. Nagle ktoś wyszedł z jego pojazdu, a on na mnie ruszył. Jak zajechałem na garcie to tunerem był ktoś inny niż osoba, która od dłuższego czasu była na stanowisku mechanika obok mnie cały czas mianowicie był to |Kat.A|WST|pawello433, więc ktoś musiał wiedzieć, że Bob* mnie zabije i od razu zajął moje stanowisko. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/wo6JNyV Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Najlepiej to ban, ponieważ miałem zamiar być na stanowisku conajmniej do drugiej w nocy. W tym czasie zarobił bym z 10-20k conajmniej. ( osób na serwerze było ponad 400 )
 5. Dzień dobry, ja chciałbym tylko powiedzieć, że bardzo nie chciałbym wygrać tych pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie.
 6. A co mam grać 24/7 i przeżywać, na siłę nabijać dobrą reputację? Minęły czasy jak grałem całymi dniami i się tym przejmowałem. Teraz traktuję to tylko jako zabawę. Mnie śmieszy jedno, Ciebie drugie, tylko nie widzę sensu przejmowania się takimi żartami i pisania skarg za takie rzeczy. Ja po prostu podjechałem bo turas to w miarę rzadkie auto i spotkać jakiegoś to nie takie łatwe, mój był dopiero co naprawiony więc zażartowałem z twojego bo był cały rozwalony. Gdybyś zareagował jak człowiek to bym odjechał albo byśmy zrobili jakąś fotę turasom i tyle. A że ty zareagowałeś złością to po prostu rozśmieszyło mnie twoje podejście.
 7. Dorośnij do swojego wieku ? To ile Ty masz lat skoro przejmujesz się tym, że ktoś napisze Ci w grze, że masz brzydki kolor samochodu. Piszesz, że mogłem powiedzieć co chciałem i dać spokój. Zrobiłbym to gdybym miał do Ciebie jakiś problem, ale ja Cię nie znam i nic do Ciebie nie mam. Chciałem tylko zażartować a ty zacząłeś się bez powodu spinać.
 8. No przyznam, że nie wiem co napisać, nie myślałem, że ktokolwiek napisałby za takie coś skargę. Spotkałem Cię naprzeciwko doherty jak stałeś tam swoim turkiem. Ja akurat jeździłem swoim i dla beki stanąłem obok Ciebie i powiedziałem coś w stylu " mój ładniejszy bo naprawiony i mam lepszy kolor, a nie jakiś zielony ". Myślałem, że zareagujesz jak normalny człowiek i zaczniesz się śmiać, a ty wziąłeś to na poważnie i zacząłeś przeżywać, że Ty masz nitro, a ja tylko atrape. W ogóle mnie to nie interesowało co ty masz, a co ja mam bo to był tylko żart i myślałem, że ogarniesz. Potem sam pisałeś do mnie na pm, że ty masz impuls i twój turas więcej warty, żebym przyjechał na giełde to zobaczę. Zobaczyłem, że naprawdę zabolało Cię to, jak napisałem, że masz brzydki zgnity zielony kolor 😂 Dałeś się sprowokować i tyle, ani Cię nie wyzywałem, ani nie taranowałem ( jedyny raz to wtedy, gdy zahamowałeś mi specjalnie na prostej drodze ). Nigdzie nie pisze, że nie mogę za kimś jeździć. A nie rozumie tej skargi, ponieważ ja gry traktuje jako rozrywkę i uważam, że nie ma co się stresować tylko lepiej się pośmiać. Weź wyjdź czasem z domu i nie żyj tylko grą, bo gdyby mi ktoś napisał, że mam brzydki kolor to bym ogarnął, że to tylko prowo, albo po prostu jak się nie podoba to trudno, nie musi ważne żeby mi się podobał. Mam nadzieję, że podzielisz się hajsem z wyświetleń pod tym zacnym filmem i naprawdę nie bierz wszystkiego na poważnie i się tak nie spinaj :)
 9. Nick: |MUTE|Zeus*LwG Serial: FE1E06987FB018B747E99A1EDF661E32 Staż: czny czas gry: 1886h Powód zmutowania : obrazy, ponizania i wyzwiska Krótki opis sytuacji: Zwyzywałem gracza, który miał kupić ode mnie auto, ale jednak się rozmyślił Dowody: brak Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/342270-pro%C5%9Bba-o-odciszenie-zeuslwg-wyciszony-przez-noctropolis/?tab=comments#comment-2494013 Coś od siebie: Piszę apelacje już drugi raz. Odczekałem kilka dni kary i bardzo żałuję tego co zrobiłem. Przepraszam Cię Muminek. i obiecuję, że to się nigdy nie powtórzy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie.
 10. Model pojazdu: Sentinel ID 10895 Przebieg: 3.5k Cena: Licytacja Kolor: Czarny Felgi: Rimshine Kolor Świateł: Xenon Ultra Tuning: Rimshine, Ultra Wide, Licznik one, światła xenon ultra Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/qaJm6vb
 11. Nick: Zeus*LwG Serial: FE1E06987FB018B747E99A1EDF661E32 Staż: czny czas gry: 1880h Powód zmutowania : obrazy, ponizania i wyzwiska Krótki opis sytuacji: Gracz Muminek. chciał kupić mojego sentinela, cena była ustalona i mieliśmy się spotkać w biurze na giełdzie LV. Gracz po +/- 10minutach pojawił się na miejscu, ale zaczął trollować. Najpierw, że nic nie widzi. Poźniej, że nie wie jaką komende wpisać, itp. Byłem cierpliwy, ale w końcu stwierdziłem, że szkoda mi marnować czasu na takiego trolla. Oczywiście zdenerwowałem się i napisałem do niego kilka niemiłych słow. Racja, zrobiłem źle, ale muminek moim zdaniem też nie jest bez winy, bo troll to nic przyjemnego :) Dodam, że oszukał oprócz mnie w tym samym czasie jeszcze 2 innych graczy. No, ale to bez znaczenia. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: nie ma Coś od siebie: Wiem, że zrobiłem źle, powinienem sobie darować i po prostu wyjść bez słowa, no ale taki już jestem.. Muminek. jeśli czujesz się urażony to przepraszam, ale również zastanów się czy to było takie fair z twojej strony. Liczę na odciszenie, ponieważ chciałbym jeszcze skorzystać z ostatnich tygodni wakacji :D Pozdrawiam.
 12. Pisałeś do mnie na pm, odnoście mojego sentinela. Ustaliliśmy cenę i mieliśmy spotkać się w biurze. Pojawiłeś się może po 10 minutach. Okazało się że nie tylko mnie oszukałeś bo w biurze czekały na ciebie jeszcze 2 inne osoby. Zacząłeś udawać debile (nie musisz za bardzo udawać) i mówić że nic nie widzisz, nie wiesz co masz robić, itp. Wszyscy straciliśmy na ciebie sporo czasu, więc trochę się zdenerwowałem Ale podpisuje się pod moimi słowami z wczoraj, nie pozdrawiam
 13. Przyznaj się że chciałeś potrollowac, a nie lepsza oferta :) Całkiem przypadkiem 3 osoby na raz czekały na ciebie w biurze ?
×
×
 • Create New...