Jump to content

Zeus*LwG

Premium
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetny Gość!

5 Followers

About Zeus*LwG

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday July 27

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Samochody, Motocykle, Gry

Recent Profile Visitors

1247 profile views
 1. Świetne czterokołowce, pozdrawiam.
 2. Nie ustawiłem minimum tylko lekko większy niż oryginalny. Nie będę się z tobą dogadywał, dogadać to się chciałem wczoraj i poprawić tylko nie wiedziałem co ci nie pasuje bo nie potrafiłeś wyjaśnić. Chciałem być w porządku, a to ty wyskoczyles na mnie z "mordą".
 3. Nie powiedziałeś jakie masz "wymagania" więc ustawiłem typowe ustawienie pod drift. Mogłeś dokładnie powiedzieć jaka masę, ile biegów, jaka sztywności i skręt. Nie czytam w myślach. I miałeś się już nie wypowiadać, więc czekaj cierpliwie.
 4. Da się i to zrobiłem. Naprawdę jesteś tak ubogi umysłowo i nie wiesz że coś co odpowiada mi to tobie nie musi? (tutaj chodź o ustawienie mk). Jeżeli tak by było to po co stanowisko od ustawiania Mk, skoro każdemu pasowało by to samo ? Pomyśl trochę to nie boli. Twoich wypowiedzi nie będę reasumował bo nie chce bana 😉
 5. Chu.. warty to jesteś ty. Wszystkim nie dogodzi
 6. Efekt był tylko zrozum że nie każdy samochód będzie tak jak elegy. % za montaż jest za montaż a ustawić ci chciałem i ustawiłem. Nie wiedziałem co w tym ustawieniu ci nie pasowało więc jak miałem poprawić ? Ceju sam się osmieszasz i widać że w ogóle nie znasz zasad. Jak sam sobie ustawiłeś to mnie ch... interesuje i nie będę trafił na ciebie czasu. Właśnie się ośmieszyłeś i każdy ma z ciebie bekę. Liczę na szybkie rozpatrzenie skargi i wyjaśnienie cejotka.
 7. No to tak : % który pobrałem był za montaż a nie ustawianie, poza tym zgodziłeś się na to. Mówiłeś coś że chcesz żeby jeździło jak elegy. A jak wiadomo elegy ma inny styl prowadzenia i żaden samochód nie będzie tak dobrze driftował (uprzedziłem cię). Gdy ustawiłem to też napisałem że jak coś to lekko poprawimy i tobie coś nie pasowało. Zamiast spokojnie napisać co nie odpowiada to od razu zacząłeś straszyć skarga i pisać że mam oddać pieniądze. Tylko po co skoro mówiłem Ci że jak coś to poprawimy. Dałeś mi się przejechać i mi odpowiadało więc nie wiedziałem co jest nie tak, a ty nie chciałeś wyjaśnić.Później zarzuciles że nie ustawiłem ci Mk tylko "przestawiłem". Przedstawienie jest gdy ktoś chce abym naprawił mu samochód a ja specjalnie zmienił bym mu ustawienie mk. A w tej sytuacji zmieniałem Ci ustawienie 2 czy 3 razy , i chciałem zrobić to dobrze, ale nie współpracowałeś 😉 Pozdrawiam i jednocześnie współczuję osobie sprawdzająca ta skargę, ponieważ niestety przez takich ludzi tracicie swój czas na rozpatrywanie bezsensownych skarg . Kameleon ciebie nie pozdrawiam, zamiast na spokojnie powiedzieć o co ci chodzi to wyskoczyles z "morda" i zacząłeś straszyć. Im mniej takich ludzi jak ty tym gra będzie przyjemniejsza. Jak to mówią nie strasz nie strasz bo się ... Dobranoc 😉
 8. Zeus*LwG

  Kupię Burrito !

  Model pojazdu: Burrito Przebieg: obojętne Cena: dogadamy się Felgi: mile widziane offroady
 9. Nick: Zeus*LwG Staż: Łączny czas gry: 1700h 43m. 4lata. Serial: FE1E06987FB018B747E99A1EDF661E32 Nick osoby zawieszającej: wujo_Patriarcha Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie Opis sytuacji: Staranowałem gracza, czego bardzo żałuje. Dowody : Zapłaciłem za szkody. ✔ Przekazujesz 200.00 € graczowi xVirtuSx/19. Coś od siebie: Od razu napisałem do gracza ile mam zapłacić, on odpisał, że 120e. Już pisałem komendę, gdy zabrano mi prawo jazdy. Chciałbym bardzo przeprosić za tą sytuację i moje zachowanie.
 10. Model pojazdu: Admiral Przebieg: 7k Cena: Licytacja Kolor: Bordowy Felgi: Meshe Kolor Świateł: Białe Tuning: Felgi : Meshe | RH1 | Opony poszerzane : Ultra Wide Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/2lh8QLp
 11. Lokalizacja: Blueberry Acres Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/668 Cena za dobę: 300e Cena za nieruchomość: Licytacja Nazwa nieruchomości: Baza Gangu. Opis: Baza jest ogrodzona. Bardzo dużo miejsca na pojazdy oraz ciekawa lokalizacja. Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/BPqRosQ
 12. Nick: Zeus*LwG Staż: Łączny czas gry: 4 lata Serial: FE1E06987FB018B747E99A1EDF661E32 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran + blokowanie ręcznym. Opis sytuacji: Blokowałem gracza, przepraszam za to zachowanie. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Piszę to drugi raz i bardzo chciałbym przeprosić moderatora W_Thunder za tego binda oraz moje zachowanie. Byłem zdenerwowany co wcale mnie nie usprawiedliwia. Przepraszam i liczę na pozytywne rozpatrzenie tego tematu. Pozdrawiam.
 13. Nick: Zeus*LwG Staż: Łączny czas gry: 1665h 37m. - 4 lata Serial: FE1E06987FB018B747E99A1EDF661E32 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran + blokowanie ręcznym. Opis sytuacji: Blokowałem jakiegoś cejka, który specjalnie taranował mojego kolege na giełdzie. Po prostu chciałem poczekać na administratora, a tamten mnie zreportował. Zostałem ukarany, ponieważ Pan W_Thunder nie widział całej sytuacji i tego co tamten gracz robił . Całkowicie to rozumiem, nie da się być wszędzie i o każdej porze. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Fakt nie powinienem tego robić, mogę przeprosić moderatora |OSP|Qbi. i W_Thunder za to, że poświęcili na tą sytuację swój czas. Napewno nie przeproszę gracza, którego blokowałem, ponieważ sam dobrze wie co wcześniej odwalał.
×
×
 • Create New...