Jump to content

cienky

Premium
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About cienky

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/03/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Ontario, CA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. cienky

  Kupię coś do 85k

  Model pojazdu:Obojętnie Przebieg: do 50k Cena: do 85k Felgi: -
 2. Model pojazdu: Cadrona lub do 20k Przebieg: może być duży Cena: do 20k Felgi: mogą być
 3. cienky

  Kupię Faggio

  Model pojazdu:Faggio Przebieg:do 110k Cena: - Felgi: -
 4. Model pojazdu: Blista, Bobcat, Fortune Przebieg: - Cena: do 40k Felgi: Obojętnie
 5. cienky

  Kupię bobcata

  Model pojazdu: Bobcat Przebieg: do 60k Cena: do 30k Felgi: -
 6. Nick: Cienky Serial: 0A13C9F1612F979D68B1DE4538F180F2 Staż na serwie: Gracz od 3 lat, łączny czas gry : 662h 29m Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Próba sprzedaży konta Krótki opis sytuacji: Wystawiłem post na pewnym portalu społecznościowym, w którym chciałem sprzedać posiadane na koncie Faggio. Dowody: Brak, post został usunięty, a ban nałożony w trybie natychmiastowym. Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Witam, konto chciałem sprzedać ze względu na pieniążki które miałem dołożyć na zakup nowej karty graficznej. Była to zła decyzji i nie spodziewałem się, że takie mogą być skutki takich działań. Niestety wyszło jak wyszło, straciłem dostępn do konta, moich przyjaciół, z którymi codziennie rozmawiałem i mogliśmy wspólnie grać. Jest to moja pierwsza kara tego typu, szczerze mówiąc, z początku nie zdawałem sobie sprawy jak mocno może ona zaboleć, lecz teraz po dłuższym czasie, mogę z ogromnym bólem w sercu stwierdzić, że tęsknie za tym serwerem... Inne gry nie są w stanie oddaćtakiej atmosfery. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji, byłbym bardzo wdzięczny. Postaram się nie popełniać ponownie tak głupich błędów. Pozdrawiam, Cienky.
 7. 54114 Chyba?? Jakoś tak, ale wydaje mi się że to to, z resztą chyba kończe z pylem więc sprzedam za ostateczną cene 17k+ podatek.
 8. Model pojazdu: Faggio Przebieg: 9000km Cena: CW: 12k MP: 1k KT: 20k Kolor: Shrek Felgi: - Kolor Świateł: Standardowe Tuning: - Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/aFGcTuu
 9. cienky

  Kupię Faggio.

  Model pojazdu: Faggio Przebieg: do 100k Cena: Dostosuję się Felgi: -
×
×
 • Create New...