Jump to content

twardy69

Administrator
 • Content Count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1516 Świetny Gość!

About twardy69

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 02/13/2002

Komunikatory

 • Numer GG
  64828259

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Las Venturas

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Ordynator

Recent Profile Visitors

6480 profile views
 1. Widać, że kolega @Karny. próbował zapłacić a zamiast dostać prośbę o zwrot pieniędzy to otrzymał dość niemiłe słowa. Na Pana oskarżonego nakładam mute na 4 dni, może po tym nauczy się panować nad swoimi emocjami. Zamykam
 2. Zdjęcia nie są wystarczającym dowodem. Z resztą... takie rzeczy raczej zgłasza się przez komendę /raport na serwerze. Są dowody na taran w postaci filmiku? Jeżeli nie, same zdjęcia nie wystarczą a skargę rozpatrzę negatywnie.
 3. 28.06.2020r. - Stunter @|JRG|Lukes odchodzi z grupy na własne życzenie.
 4. Koniec cierpliwości. Nie dość, że obrażasz w skardze gracza to jeszcze masz mnie za idiotę. Nawet koledzy z twojej organizacji wytykali Ci winę a ty i tak dalej nie umiałeś się przyznać. Wybrałeś również umyślnie fragmenty logów tylko i wyłącznie takie które nie miały nic do sprawy twierdząc, że "nic nie zrobiles". Zamiast przyznać się do winy to ty dalej (jeszcze z chamskimi odzywkami - "co wszyscy od Ciebie chcą") próbowałeś okłamać administracje. Koniec czasu, to co napisałem o 48h to była tylko i wyłącznie moja przysługa ale po twoim zachowaniu widzę, że nie zasłużyłeś na kolejną szanse. W związku z tym zostajesz zbanowany za próbę oszustwa administracji oraz kradzież gotówki gracza @sztungs.frc. Nie chcę widzieć żadnej apelacji przez najbliższy miesiąc bo będzie karana punktami. Może nauczy Cię to kultury i uczciwości ... bo tego Ci brak. Co do pieniędzy to zostaną one przerzucone z konta na konto, za chwilę poproszę o to RCONa. Zamykam.
 5. Żartujesz Sobie ze mnie? W logach jest ewidentny przelew między wami. Myślisz, że jestem głupi? W logach jest wszystko. Za te kłamstwa powinniśmy zostawić Ci bana i przerzucić kasę na konto gracza. W logach zapisują się min. logi z organizacji gdzie pisałeś rzeczy typu "haha, a moze mu nie oddam bedzie beka?, nie no bana dostane". Ostatnia szansa, dostaniesz unbana i zwrócisz graczowi 55k (5k rekompensaty). Jeżeli wymigasz się w jakiś sposób z tego to już na serwer nie wrócisz. Czas oddania kasy po unbanie to max 48h. Pasuje?
 6. Gracz zbanowany do wyjaśnienia. Czekamy na jego wypowiedź.
 7. Kolega pomógł odnaleźć dobry dział. Zamykam
 8. 18.06.2020r. - Młodszy stunter @spinexe.gc odchodzi z grupy na własne życzenie.
 9. 3 prawka w 2016 roku, co do aut to sprawdze Ci 3 pierwsze: tampa - 79066, buffek - 31618, premier - 75629. Reszta jest z tego roku więc raczej pamietasz. Zamykam.
 10. Model pojazdu: FCR 3624 id Przebieg: 56857km Cena: Licytacja, MP: 10k Kolor: widać na zdj Felgi: brak Kolor Świateł: Asterix LED Pulsar 1% Tuning: mk23 Zdjęcie Pojazdu: Jeżeli oferta mnie nie zadowoli = nie sprzedam
 11. Jestem w stanie na luzie Ci zwrócić ale musisz poczekać aż ktoś mi sprzeda albo te 2 tyg żeby mi dropło.
 12. 12.06.2020r. - Młodszy stunter @Witek. odchodzi z grupy na własne życzenie.
 13. Kolega zostaje wyciszony na 5 dni za brak kultury i prowokacje. Zamykam.
 14. Dobra... widzę, że gracz nie ma konta na forum a na serwerze ciężko go złapać. W takim razie za jego błąd nakładam 5 dni zakazu pracy. Zamykam.
 15. Zdajesz Sobie sprawę, że apelacja za słuszną karę kilka minut po otrzymaniu jej to nie za dobry pomysł, prawda? Na bana zapracowałeś Sobie sam, kolejną apelacje napisz za tydzień, wcześniejsze będą karane punktami.
×
×
 • Create New...