Jump to content

Raichuu*

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Świetny Gość!

2 Followers

About Raichuu*

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Recent Profile Visitors

291 profile views
 1. jakiś młodszy straznik
 2. próbuje kopiować poczynania Wonszyka i podszywa sie pod Swinke jakąś
 3. Po pierwsze, skargę na moderatora piszemy w dziale Skargi na członków ekipy Po drugie, nie piszemy skarg za nadane kary. Myślę, że wyjaśniłem
 4. Pod prąd jeździ ciągle
 5. Odwieszam, zamykam.

 6. Nick: Conversiak Serial: B3B4EE2B58997632A70931F7A199B783 Staż na serwie: Niemalże 4 lata. Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Chyba handel. Krótki opis sytuacji: Kolega miał ból i napisał skargę. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Zgadzam się na wszelkie warunki związane z zerowaniem.
 7. Nick: Conversiak Link do profilu: https://pylife.pl/profile/13451-conversiak/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : Staż na serwie: B3B4EE2B58997632A70931F7A199B783 Nick admina: @AFX Powód zbanowania: Trollowanie Krótki opis sytuacji: Każdy zna sytuację i nie ma sensu się rozpisywać, Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Tak jak napisałem wyżej, nie ma sensu się rozpisywać bo każdy wie o co chodzi. Przemyślałem to, i nie mam zamiaru trollować.
 8. Nick: Conversiak Serial: B3B4EE2B58997632A70931F7A199B783 Staż na serwie: Niemalże 4 lata - 4000 godzin. Nick admina: @Maga Powód zbanowania: Nieodpowiednie zachowanie na randze. Krótki opis sytuacji: Było G1 i użyłem komendy do podpalania - większość wie o co chodzi i nie ma sensu się rozpisywać i argumentować. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: No prawda, nie było to odpowiednie zachowanie, ale gdyby ktoś miał dystans do siebie, to wiedziałby, że niektóre czyny są wykonywane dla żartów - ten również był, lecz działałem pod wpływem emocji, stąd moje karygodne zachowanie, usłyszałem kilka opini na temat mojej osoby i o tym, iż niby Maga ma o mnie złe zdanie, dlatego nawet nie miałem ochoty rozmawiać ani się tłumaczyć - stąd te ostrzejsze i nieprzemyślane komentarze z mojej strony. Nie chcę się wdawać w szczegóły i, czy to jest prawda, bądź nie bo nie do tego dążymy ale do samego wyjaśnienia. Starałem się dla serwera jak najlepiej i chciałem dołożyć jakąś cegiełkę od siebie, i nie chciałbym aby to poszło na marnę mimo, że straciłem rangę. - mam nadzieję, że nie zaprzeczysz. Próbowałem sobie z tobą wyjaśnić to na czacie w "LOLU" ale kazałaś pisać na maila afx. - dowód, że to ja. Cóż mogę więcej powiedzieć? Czasu nie cofnę, słów które wypowiedziałem także, mogę tylko powiedzieć, że dołożę wszelkich starań aby podobne sytuacje nie miały miejsca. Myślę, że mimo wszystko UB mi się należy,ale decyzja należy tylko i wyłącznie do ciebie. Jak możesz to nie odrzucaj od razu z powodem "Nie" gdybyś miała już to zrobić, tylko chociaż mi daj jakieś wyjaśnienie, na nic więcej nie liczę. Przemyślałem to po tym wszystkim, pamiętaj, że kiedyś mi zaufałaś. PEACE
 9. Data i godzina zdarzenia: 15.08.2017, 01:22 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: E7F8F7384A7FBC784C9BA7AD65014E53 Opis: Ów oskarżony obrażał mnie. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute na >3 dni.
 10. Nick z TeamSpeak3[/b]: (tu wpisz nick którego używasz na TeamSpeak3): JohnMactavish Wiek: (wpisz tu ile masz lat): 15 lat Kto Cię zbanował: (wpisz nick osoby która Cie zbanowała): PoweRR Powód zbanowania: (za co zostałeś zbanowany): Flood Krótki opis co zrobiłeś: (opisz co zrobiłeś): Na karaoke napisałem na czacie "xd" z kilkoma "d", tak samo jak inni użytkownicy. Link do poprzedniego podania: (Jeśli pisałeś wcześniej prośbe wklej tu link do niej): http://pylife.pl/topic/225803-wniosek-o-unban-simonriley-zbanowany-przez-powerr/ Coś od siebie[: Wszystko opisałem w poprzednim podaniu, tyle że PoweRR zamknął go i dodaj " Twoja kara już wygasła, z tego co widzę", tyle że chce wejść na TeamSpeak Pyla a wyskakuje mi to: Czyli jednak kara nie wygasła.
 11. Prosiłbym o zamknięcie tematu, bo widzę, że moderator PoweRR nie przegląda tego działu....
 12. Nick z TeamSpeak3[/b]: (tu wpisz nick którego używasz na TeamSpeak3): JohnMactavish Wiek: (wpisz tu ile masz lat): 15 lat Kto Cię zbanował: (wpisz nick osoby która Cie zbanowała): PoweRR Powód zbanowania: (za co zostałeś zbanowany): Flood Krótki opis co zrobiłeś: (opisz co zrobiłeś): Na karaoke napisałem na czacie "xd" z kilkoma "d", tak samo jak inni użytkownicy. Link do poprzedniego podania: (Jeśli pisałeś wcześniej prośbe wklej tu link do niej): Pierwsze podanie Coś od siebie[: (Zależy Ci na ub, to będziesz wiedział co napisać): No cóż, napisałem te "xDDDDDDD" co jest uznawane jako flood, ale inni gracze na kanale również pisali takie komentarze.
 13. Widać kto nie czytał zasad. Kto nie zalajkuje tego posta, nie będzie miał większych szans w losowaniu. Nick w grze: |TuneLV|Traktor Pasek z www.panel.pylife.pl: Numerek (wybierajcie tak jak lecą posty po kolei): 13
×
×
 • Create New...