Skocz do zawartości

Coqe*RHS

Gold
 • Zawartość

  604
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Coqe*RHS w Rankingu w dniu 31 Sierpień 2017

Coqe*RHS posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

549 Świetny Gość!

O Coqe*RHS

 • Tytuł
  Lance Vance
 • Urodziny 04.05.2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Małopolska

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Pożarna
 • Ranga frakcyjna
  Starszy Sekcyjny

Ostatnie wizyty

3321 wyświetleń profilu
 1. Gracz źle wyjaśnij sytuację i dlatego jest zamieszanie. Miał atrapę (duża butla) i zamontował nitro ciągle w ls, a jak każdy wie nitro ciągle daje mała butlę. Nie jest to bug tylko jak się montuje nitro to daje odpowiednią butlę (wypisałem poniżej) Duża butla - atrapa nitro Mała butla - nitro ciągle Podwójna butla - Nitro impulsowe
 2. Coqe*RHS

  Koła UW

  Ale na standardowe nie zmieni, bo nie ma takiej opcji jedynie polecam na szerokie tak sam zrobiłem
 3. Gdy jeździsz po LV i widzisz cabbie u żółtka i piszesz na organizacyjnym. Przychodzi @lajoN szybka kalkulacja wypłaca kasę z bankomatu i kupuję. Jadę z nim do ls, doradzam felgi pomalował sobie na żółto i nagle widzisz ze siedzisz w FAKE TAXI!
 4. Słuchaj graczy co piszą "proszę nie karać pkt i podaj serial" by nabić post to się raczej niczego nie dowiesz na temat. To /gp jest lakierni na dolnym w lv? Tak jak Ci napisałem w logach są malowane pojazdy na tym gp lecz nie ma podanych w nich ID pojazdu więc jest to nierealne do sprawdzenia. Masz tutaj przykłady podobnych sytuacji gdy podanie /gp lakierni nic nie zmieniło. "Niestety, możemy dojść tylko do pojazdów przemalowanych na parkingach itp. - nie jest możliwe dojście do pojazdów przemalowanych w lakierni z racji tego, że nie zapisuje się id pojazdu tylko koordynaty (logi pokazują wszystkie pojazdy przemalowane w lakierni, ale bez id). Wielokrotnie prosiłem o dopisanie do logów malowania pojazdów ich id, ale nie doczekałem się. W związku z tym nie mogę nic zrobić."
 5. @|ASMSA|Mayk.nev Nie jest to realne do sprawdzenia ponieważ w logach nie zapisuję się id malowanego pojazdu lecz tylko pozycja (/gp) gdzie był malowany jakikolwiek pojazd, a na lakierni ciągle się coś maluje więc jest tam pełno logów z malowań w danym /gp lakierni. Słowa noctropolis'a "Jestem w stanie sprawdzić jedynie malowania zbugowanym medykiem, nie jestem w stanie sprawdzić malowań poprzez zapchanie na lakiernię. Pamiętaj o zaciąganiu hamulca ręcznego."
 6. @Greze. Grizz ale go uderzyłeś pod koniec filmu! Wow
 7. Coqe*RHS

  Godziny pracy

  Jeśli ktoś skończył pracę o 18 i do następnego dnia nie będzie pracować to się zwolni praca o 18 też. Liczy się od ostatniego przyjścia do pracy.
 8. To zrób tak jak napisałem za 1 razem bo napisałem dobrze, tylko gracz @xRage. wprowadził mnie w błąd że jest to ban na forum - weź lepiej już nic nie pisz bo ban nie trwa ani 15 minut ani nie jest to ban na forum.
 9. Jeśli dostał bana na forum za nieudane logowania to wyślij mu ten wzór i wstaw w tym dziale co podałem, jako banującego również podaj AFX.
 10. Nie jest na 15 minut. Nie musi na nic czekać. Weź wyślij koledze ten wzór niech go uzupełni, a ty wstaw jego apelacje w tym dziale https://pylife.pl/forums/forum/10-apelacje-od-kar/ a jako banującego wpisz AFX.
 11. Coqe*RHS

  Licytacja Squalo

  400 i odpływam
 12. Gracz został ukarany prawkiem na serwerze na okres 7d przez @;gucci;BielawsoNN* a następnie licencją również 7d od @Maff Proszę o nie karanie pkt.
 13. Data i godzina zdarzenia: 2019-01-18 po 23:20 Nick/pasek: Coqe*RHS Nick/pasek oskarżonej osoby: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/87742#SM-SF-XXFilipsonXX][img=https://panel.pylife.pl/i/87742.pasek1.png][/url] Mój serial: D9CCD3D19122AA9AA2A44925A7615502 Opis: Sprzedałem graczowi sabre za 21k i miał dopłacić mi następnego dnia 5k, lecz nie wbił na serwer bo sprawdzałem kiedy był jeszcze w organizacja, ani nie dostałem żadnej wiadomości od niego że nie zdążył uzbierać jeszcze pieniędzy. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/hRfp9k1 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Zwrot pieniędzy (5k) Gracz poinformowany o skardze przez prywatną wiadomość na forum oraz powiadomienie @|SM-SF|XXFilipsonXX
×
×
 • Dodaj nową pozycję...