Jump to content

|BRS|Pixel

Player
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

1 Follower

About |BRS|Pixel

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/20/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. Myślałem ze to moje stare konto, ponieważ moje nicki różnią się zwykle zamianą 0 na o
 2. Nick: |BRS|proxi0n. Serial: 6511E2A36E3E43634ACF90354BD5EBA4 Staż na serwie: Od roku. 48h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania (34). Krótki opis sytuacji: Zanim zacznę powiem, że proszę nie zamykać tej apelacji ze wzgledu na to ze apelacja jest napisana na koncie mojego kolegi, ponieważ nigdy nie logowałem się na forum a konta nie mogę założyć bo nie znam passów do mojego konta na serwerze. A więc, dzisiaj natchnęło mnie, żeby wrócić po chyba rocznej przerwie ale niestety, zapomniałem loginu, oraz hasła, więc tak 30 minut sobie myślałem jakie to ja mogę mieć hasło i co mi naszło na myśl to wklepywałem. Próbowałem przeróżnych kombinacji z małą, wielką literą etc. Kiedyś grałem na starym komputerze to myślałem, że tam będę mieć zapisane hasło, to podpiąłem go sobie i zauważyłem, że jednak nick to |BRS|proxi0n, podłączyłem spowrotem nowy PC i gdy próbowałem się zalogować dostałem banicję. Dowody: Nie wiem co mogę zamieścić jako dowód, bo nie ma takowych. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Od siebie mogę dodać, że nie miałem pojęcia, że za takie coś jest tak długa banicja, gdybym to wiedział, bez problemu założyłbym nowe konto i dał sobie spokój z odgadywaniem hasła (choć za wszelką cenę chciałem spróbować bo już tam parę rzeczy i parenaście godzin miałem przegrane i najzwyczajniej w świecie szkoda mi tego było).
 3. Nick: |BRS|proxi0n. Serial: 6511E2A36E3E436934ACF90354BD5EBA4 Staż na serwie: Od roku. 48h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania (34). Krótki opis sytuacji: Zanim zacznę powiem, że proszę nie zamykać tej apelacji ze wzgledu na to ze apelacja jest napisana na koncie mojego kolegi, ponieważ nigdy nie logowałem się na forum a konta nie mogę założyć bo nie znam passów do mojego konta na serwerze. A więc, dzisiaj natchnęło mnie, żeby wrócić po chyba rocznej przerwie ale niestety, zapomniałem loginu, oraz hasła, więc tak 30 minut sobie myślałem jakie to ja mogę mieć hasło i co mi naszło na myśl to wklepywałem. Próbowałem przeróżnych kombinacji z małą, wielką literą etc. Kiedyś grałem na starym komputerze to myślałem, że tam będę mieć zapisane hasło, to podpiąłem go sobie i zauważyłem, że jednak nick to |BRS|proxi0n, podłączyłem spowrotem nowy PC i gdy próbowałem się zalogować dostałem banicję. Dowody: Nie wiem co mogę zamieścić jako dowód, bo nie ma takowych. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Od siebie mogę dodać, że nie miałem pojęcia, że za takie coś jest tak długa banicja, gdybym to wiedział, bez problemu założyłbym nowe konto i dał sobie spokój z odgadywaniem hasła (choć za wszelką cenę chciałem spróbować bo już tam parę rzeczy i parenaście godzin miałem przegrane i najzwyczajniej w świecie szkoda mi tego było).
 4. Nick: |BRS|Pixel Serial: DADFDA1297357AD2D627BFB3CBA29344 Staż na serwie: 829h Nick admina: Colin.McRae Powód zbanowania: CBK w stronę drugiego gracza oraz jego rodziców Krótki opis sytuacji: Jeździliśmy po autostradzie i nagle gracz (nie pamiętam już jego nicku) zaczął nas taranować. Dziecinnie go zwyzywałem od jego starych itd. i napisał na mnie skargę i tak oto dostałem bana. Dowody: Dowodów brak, przyznaję się do winy. Link do poprzedniego podania: Nie było poprzedniego podania. Coś od siebie: Bardzo przepraszam tego gracza i jego rodziców. Byłem zdenerwowany. To było dziecinne i jest mi teraz bardzo przykro. Kare odsiaduję już chyba 2 miesiące (tak mi się wydaje, nie chce kłamać). Kara jest do sylwestra tego roku. Staram się o skrócenie tej kary, ponieważ chciałbym już przed świętami wrócić na serwer. Czasami są ze mną problemy nie jest to moja pierwsza kara ale myślę, że nie jestem aż taki zły i mogę się poprawić. Chcę się poprawić. Jeszcze raz bardzo przepraszam. Z pozdrowieniami |BRS|Pixel.
 5. To jest jego apelacja. Została zamknięta, ponieważ apelacje ma napisać osoba, która dostała bana. A ta osoba nie zna passów i chyhba nwet nie miała połaczonego konta z forum.
 6. Jest taka sytuacja, że do kolegi (przykładowo Marek) przyszedł inny kolega (Stefan) i na Marka komputerze chciał się zalogować na pylife. Niestety Stefan nie pamiętał hasła i 34 razy źle je wpisał i AFX dał bana za to i miał to wyjaśnić na forum a, że Stefan nie pamięta hasła więc nie może napisać apelacji. Apelacje napisał Marek, bo to na jego komputerze Stefan dostał bana. A administracja napisała, że apelacje może pisać tylko osoba która została ukarana. Stefan nie pamięta hasła i nic nie może napisać a Marek nie może zagrać w pyla bo na jego komputerze był ban. Jakieś pomysły co z tym zrobić ?
 7. Nick: |BRS|Stone Staż: 742h Serial: DADFDA1297357AD2D627BFB3CBA29344 Nick osoby zawieszającej: Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem na strefie DM Opis sytuacji: Pojechałem autem na strefę DM się postrzelać. Później wsiadłem do auta i zacząłem przejeżdżać graczy (nikogo nie zabiłem). Dowody: Brak. Coś od siebie: Piszę tą apelację drugi raz, ponieważ Domelek* powiedział, że mam napisać drugą apelacja za 3 dni, także piszę. Na początku powód wydawał mi się śmieszny. Dopiero później dowiedziałem się, że tak nie wolno. Tak jak mówiłem wiem dobrze, że nie znajomość regulaminu niczego nie tłumaczy. Przyznaję się do tego. Obiecuję, że to się już nie powtórzy. Pozdrawiam Stone.
 8. Witam. Moją przygodę z kurierem zacząłem 22 czerwca. Mam akutalnie 700 paczek a wczoraj dnia 25.06.2018 zabrano mi prawko na tydzień. I teraz pytanie. Aby wbić 2 lvl kuriera muszę wbić 1000 paczek do konca tego miesiąca (30.06) czy równo miesiąc od czasu gdy zacząłem ? (25.07) . Pytam bo szkoda mi będzi trochę tych 700 paczek. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Stone.
 9. Nick: |BRS|Stone Staż: 729h Serial: DADFDA1297357AD2D627BFB3CBA29344 Nick osoby zawieszającej: Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem na strefie DM Opis sytuacji: Jechałem autem na strefę DM postrzelać. Później wsiadłem w auto i zacząłem przejeżdżać graczy. (Nikogo nie zabiłem). Dowody: Brak dowodów. Coś od siebie: Powód wydawał mi się śmieszny, dopiero później się dowiedziałem, że tak nie wolno. Tak wiem nie znajomość regulaminu niczego nie wytłumacza. Przyznaję się i bardzo przepraszam. Obiecuję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Pozdrawiam serdecznie Stone.
 10. Chciałbym jeszcze zapytać o jedną rzecz. Jeśli przeprosiny nic nie dadzą i ban nie zostanie zdjęty co się stanie z samochodem, który wczoraj mój kolega |BRS|Twinkie zamówił z fabryki. Będzie mógł odebrać go za te 30 dni ? Ktoś poinformuje komis o tej sytuacji ?
 11. "Rozpisane tutaj: https://pylife.pl/forums/topic/274645-starszykryminalnybrs-zbanowany-przez-tuszek/ Nadane za moją prośbą, proszę o odpowiedź w tym wątku." Także wypowiadam się w tym wątku. To nie chodzi o to, ze nie wiem za co dostałem tego bana. Ja doskonale wiem co zrobiłem. Tak jak mówiłem wcześniej. nie mam nic na swoją obronę. Po prostu przepraszam za tą sytuację i obiecuję, że to się nigdy nie powtórzy. Nic więcej powiedzieć nie mogę bo wiem, że to moja wina. Chcieliśmy po prostu pośmiać się z tzw. CJ i tyle. Jeszcze raz przepraszam. A jeśli chodzi o tą próbę prowokacji to naprawdę uwierz lub nie był to po prostu fail z mojej strony. Nic chyba więcej nie mogę powiedzieć. Naprawdę przepraszam.
 12. Nick: |BRS|Piksel Link do profilu: O ile masz do niego link. Serial :DADFDA1297357AD2D627BFB3CBA29344 Staż na serwie: 648h Nick admina: Tuszek Powód zbanowania: Podszywanie się pod SAPD + CBK + Utrudnianie gry Krótki opis sytuacji: Najpierw jeździliśmy z organizacją admiralem i podawaliśmy się za agentów (od nikogo nie wymuszaliśmy pieniędzy) robiliśmy sobie tak zwane "jaja" i nie robiliśmy nikomu nic złego. Gracze reagowali na to smiechem. Po chwili zjawili się funkcjonariusze SAPD i Nowak*, którzy dali nam ostrzeżenie, że nie możemy tak robić. Jedyne co możemy robić to prowadzić dochodzenie i nic więcej. Przyjeliśmy ostrzeżenie i jechaliśmy dalej. Mniej więcej 30 minut później jechałem z graczem |BRS|Twinkie buffalo do ls i zostaliśmy wyrzuceni z serwera. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem poprzedniego podania. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za tę sytuację. Obiecuję, że to się nigdy nie powtórzy. Chciałbym sobie pograć na tym serwerze a przerwa w postaci 30 dni będzie ciężka. Pozdrawiam Piksel
 13. Nick: |BRS|PikselWiek: 17Serial: DADFDA1297357AD2D627BFB3CBA29344Staż: 581hPowód zmutowania : cbk na /atcKrótki opis sytuacji: Latałem cropdusterem i inny gracz we mnie wleciał. Zdenerwowałem się i na atc wyzwałem go od idiotów.Dowody: BrakLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Jest to moja pierwsza kara jeśli chodzi o mute. Nigdy mi się to nie zdarzało. Gorszy dzień. Bardzo przepraszam.
 14. Nick: |L-VF|Noise Serial:71470DEB185184C78D837A9F3D751DE4 Staż na serwie: 430h Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Używanie niedozwolonych skryptów pomimo ostrzeżeń Krótki opis sytuacji: Suszylem sobie w LV i przyszedl Tymian,ktory zauwazył,że susze a jestem afk.Wytłumaczyłem,że nie mam żadnego opragromowania.Położyłem telefon na prawy przycisk myszy i szklanke na double klicka w myszce i suszyło mi samo a ja mialem czas na zrobienie czegoś innego.Tymian raz mnie ostrzegł lecz nie posłuchałem. Dowody: Przyznaje się do winy,lecz za bardzo nie zgadzam się z tym banem bo to tylko spryt a nie żadne cheaty ale już nie będe tak robił. Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/219002-szajbus-zbanowany-przez-tymian/ Coś od siebie: Wiem,że źle zrobiłem.Tymian mnie raz ostrzegł a ja nie posłuchałem ale naprawdę wydaje mi się,że to nie jest oszustwo bo żadnego opragromowania nie mam tylko domowe rzeczy dobrze położone na myszce ale wiem że moderatorzy/admini mają zawsze rację.Za cała sytuacje przepraszam i obiecuje,że się to już nigdy nie powtórzy.Bądźcie ludźmi jest wolne chciałbym sobie pograć.Jeszcze raz bardzo przepraszam.Pozdrawiam Noise. Napisałem ponowną apleacje,ponieważ napisałem "Szajbus zbnowany przez Tymian" zamiast "Noise zbanowany przez Tymian" Sprawa już zamknięta.
×
×
 • Create New...