Jump to content

HyceK

Player
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About HyceK

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Model Samochodu: Blista Compact Przebieg: 6k Cena:40k do nego Kolor:Żółty Felgi: Twist Kolor Świateł: Białe Tuning: Wlot na dach, felgi: Twisty CW:30k MP:1k KT:40k
 2. Model Samochodu: Club Przebieg: 2600 Cena: 60k + pod Kolor: Fiolet Felgi: Ahaby Kolor Świateł: Białe Tuning: RH1, wlot na maskę, wlot na dach CW: 40k MP: 1k KT: 60k + pod Sprzedany w grze za 57k Do Zamknięcia.
 3. HyceK

  Kupię Freeway'a

  Model motocykla: Freeway Przebieg: Jak najmniejszy ! Cena: Jestem w stanie dać 225k (Oczywiście MK: 1/2/3 Mile widziane !)
 4. SPRZEDANE W GRZE ZA 220K. DO ZAMKNIĘCIA.
 5. Model Samochodu: Banshee Przebieg: 70k Cena:230k do nego Kolor:Niebiesko-biały Felgi:Ahaby Kolor Świateł: DR.BLUE 60% Tuning: Mk: 1/2/3, RH1 CW: 200k MP: 2K KT: 230k
 6. Wszystko wyjaśnione. Do zamknięcia.
 7. Nick: HyceK Staż: Ponad 2 lata Serial: BD6F7BFCF1B2BF3FE9A8449234EC31A1 Nick osoby zawieszającej: ThiagO. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd/odwalanie Opis sytuacji: To było tak że byłem sobie po opone bo mi się rozwaliła do fc, wymieniłem, wracałem do ls i nagle kumpel mi napisał że tune w ls jest wolne, to ja szybko jechalem żeby nikt nie zajął, wiem że to nie usprawiedliwia ale żeby napewno zdążyć pojechałem pod prąd (to trwało z 3 sekundy) no i właściwie to tyle, dostałem zakaz prowadzenia i przyszedłem tutaj żeby to wyjaśnić. Dowody: x Coś od siebie: Wiem że to nie usprawiedliwia mojego zachowania ale i tak bym prosił o usunięcie lub skrócenie zakazu do 1d, nie potrzebnie mi się śpieszyło na stanowisko, przepraszam i mogę obiecać że to się więcej nie zdarzy.
 8. Po 1. Typ zrobił ss'y zeby mówić że ma ss'y a te ssy pokazują jak jestem na stano, to znaczy ze ciągle byłem, bo by zrobił wcześniej, to było tak: wepchnął sie na stano, zrobił ss'y ze jestesmy dwóch, zeby niby mieć dowody których i tak nie ma, a wgl mam świadka który potwierdzi że ciągle byłem na stanowisku.
×
×
 • Create New...