Jump to content

ZariS

Player
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

83 Świetny Gość!

1 Follower

About ZariS

 • Rank
  CJ
 • Birthday 11/12/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Palomino Creek

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Ratownik medyczny

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. -Pasek z panel.pylife.pl: -Serial:2CDA92D1E0560DC11243EA5343FA9B52-Staż na serwerze: 368H (Rejestracja konta 2015r)-Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 7h -Imię: Adrian-Wiek: 18-Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie-Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak-Czy posiadasz mikrofon?: Tak-Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak-Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Prawka,ban na miesiąc kilka lat temu,mute. Ale dłuższego czasu(kilka miesięcy) na moim koncie nie pojawiły się żadne kary.-Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Niestety Nie-Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Ponieważ jest to frakcja w której trzeba wykonywać obowiązki z pełnym profesjonalizmem, jak i z dużym zaangażowaniem.Frakcja ta ma surowy regulamin co wiąże się ze sporym zaangażowaniem mojej osoby na służbie.-Coś o sobie (Opisz swój charakter): Jestem osobą sumienną ,pracowitą ,uczciwą ,komunikatywną czy też szczerą.Moim zainteresowaniem jest siłownia, ćwiczę od 16 roku życia , aczkolwiek po ukończeniu 3 klasy gimnazjum urodziło mi się dziecko więc musiałem pójść do pracy i jak na tamten moment jedyną moją siłownią była praca w której spędzałem około 9 godzin dziennie.Dopiero gdy już dorobiłem się odpowiedniej sumy pieniędzy mogłem zakupić swoją własną siłownię.Aktualnie pracuję w firmie budowlanej od 6 rano do 17 wieczorem, żeby utrzymać swoją rodzinę.-Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Ponieważ jestem osobą sumienną ,pracowitą czy też komunikatywną.Powierzone mi obowiązki wykonywał bym z pełnym profesjonalizmem. Gdy byłbym poza służbą jedyne co miałbym w głowię to regulamin frakcji i to jakie konsekwencje poniosę jak go złamie. Pozdrawiam Serdecznie ZariS
 2. Oczywiście. Czekamy na odpowiedź Administracji. Żegnam
 3. Powiem krótko.. Na ss jest pokazane że napisałem płać, gdyby nie było uderzenia nie napisał byś w ten sposób do mnie a ja bym na pewno nie napisał że masz zapłacić za szkody. Jeśli masz coś do dodania prosiłbym o szybką wiadomość ponieważ muszę iść uspać dziecko.
 4. Nie napisałem że taranowałeś ..Prosiłbym cię żebyś czytał ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane że uderzyłeś w mój pojazd i gdy napisałem żebyś zapłacił odjechałeś.
 5. Kolego... za twoje chamskie zachowanie nie chcę zapłaty, już ci pisałem nie będę tolerował za przeproszeniem takiego szczeniackiego zachowania.
 6. Data i godzina zdarzenia: około 15:55 Nick/pasek: ZariS Nick/pasek oskarżonej osoby: sportowykabanos Mój serial: Nie potrzebny Opis: Jechałem w stronę doherty gdy nagle z dużą prędkością wyjechał i uderzył we mnie oskarżony gdy napisałem owemu graczowi żeby zapłacił za szkody to zamiast zapłacić chamsko się odezwał i odjechał gdyby nie ta chamska postawa tego osobnika nie pisał bym wcale tej skargi. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: SS daję razem z legendą https://imgur.com/LqlZAKk Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Zostawiam decyzję administracji.
×
×
 • Create New...