Jump to content

TiGo

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

1 Follower

About TiGo

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

382 profile views
 1. 10k jak coś już znajduje się w moim bankomacie.
 2. Tylko nie pamiętam komu mam oddać i nie wiem czy ta osoba jeszcze gra na serwerze bo to było ponad rok temu.
 3. Nick: TiGo Serial: BC675D3597C8A3F4738CAFC625F39B93 Staż na serwie: 670h 9m. Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Nie oddałem raty 10 tysięcy za pojazd Krótki opis sytuacji: Kupiłem na serwerze pojazd na raty i miałem oddać kase po 4 dniach lecz przestałem grać w mta i nie oddałem rat. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Dostałem szanse i zmarnowałem ją ponieważ nie miałem przez rok jak zagrać w mta i w inne gry po ponad roku dopiero mogę spokojnie pograć i chciał bym wrócić do mta na najlepszy serwer play your life, bardzo przepraszam już więcej tak nie zrobię i proszę o ostatnią szansę. Edytowane 19 Luty 2018 przez PopeMan
 4. Nick: TiGo Serial: BC675D3597C8A3F4738CAFC625F39B93 Staż na serwie: 670h 9m. Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Brak spłaty raty za kupiony pojazd Krótki opis sytuacji: Kupiłem na serwerze pojazd na raty i miałem oddać po 4 dniach lecz przestałem grać w mta i nie oddałem rat. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Żałuje że nie oddałem tych rat i przepraszam i proszę o jeszcze jędną szansę więcej tak nie zrobie.
 5. Nick: TiGo Staż: 3 lata Serial: 6DF358D36E0333D9FF7A88DF269A9B53 Nick osoby zawieszającej: noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: skarga - celowy taran - http://pylife.pl/forums/topic/262787-skarga-na-kolbabote Opis sytuacji: Jechałem do San Fierro przemalować auto i wtedy wjechałem w sweepera który też jechał tylko że do las Venturas ja wpadłem do wody i sweeper Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Przyznaje się, że wjechałem w sweepera i prosił bym o ostatnią szansę, więcej tego nie zrobię.
 6. Przepraszam ale pomyliłem się z nickiem i byłem zbanowany na nicku PanS
 7. Wiem, że zle zrobiłem. I już to przemyślałem. Lubię ten serwer i nie chcę z niego zrezygnować za jeden głupi błąd, który popełniłem. Bardzo tego żałuje, wiem że to jest już zapózno. Ale proszę o unbana i obiecuje że już więcej tak nie zrobię.
 8. Nick: ScReen Link do profilu: http://panel.pylife.pl/gracz/204286 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : FD4FB7B1B56B0F4F23D4E2B095BBCC04 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Lechu. Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za reklamę innego serwera na statusie. Krótki opis sytuacji: Nie wiem co mi odbiło, że wkleiłem inny serwer na status. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Chciałbym jeszcze raz z góry przeprosić, że reklamowałem inny serwer na statusie, proszę o rozpatrzenie apelacji.
×
×
 • Create New...