Jump to content

Timxon*

Player
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Świetny Gość!

2 Followers

About Timxon*

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 09/01/1939

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  San Andreas

Recent Profile Visitors

1741 profile views
 1. Model pojazdu: Przeznaczone do transportu, najchętniej Burrito. Przebieg: Nie ważne Cena: 70k około Felgi: Obojętnie Zależy mi na tym żeby nie było za drogie i najlepiej czyste.
 2. Model pojazdu: Sanchez Przebieg: 10k Cena: licka Kolor: Fajny Felgi: Szprychy Kolor Świateł: Na ekogroszek Tuning: Nie posiada Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/pd2WXQY
 3. Nick: KenBlock Serial: 5B1B8DDD37FD13CA3C0D93D208553F53 Staż na serwie: 4 lata. Nick admina: Cookielikes. Powód zbanowania: CBK wobec moderatora. Krótki opis sytuacji: A więc tak, jechałem sobie trasą wyścigu po kolegę który stał na starcie. Dostałem ostrzeżenie, więc zjechałem z drogi która była na trasie i stałem obok. Wtedy moderator Nowak zabrał mi prawko. Nie ukrywając wkurzyłem się, chciałem wyjaśnić ale dostałem kicka. Poziom złości wzrastał, połączyłem się z serwerem i zacząłem znowu pisać do moderatora. On mi nie odpisywał, więc napisałem mu coś w stylu "Pluje na Ciebie". Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Piszę podanie drugi raz ponieważ źle się czuje z banem na moim ulubionym serwerze. Wiem, że powinienem myśleć o tym wcześniej no ale cóż, stało się. Jeszcze raz pragnę przeprosić wszystkich których uraziłem moim zachowaniem, mogę obiecać że to więcej się nie powtórzy. Zrozumiałem, że ta sytuacja była żenująca i szczeniacka. Proszę o wybaczenie i o odbanowanie mnie na serwerze. Mam nadzieję, że łaskawym okiem spojrzycie na to podanie. Pozdrawiam, KenBlock.
 4. Timxon*

  Sprzedam sabre

  To w końcu sabre czy elegy?
 5. Jechałem częściowo trasą wyścigu i uderzyłem w hamburgera, przyznaje się. Do Arowka napisałem tylko "Możesz mi naskoczyć".
 6. Nick: KenBlock Serial: 5B1B8DDD37FD13CA3C0D93D208553F53 Staż na serwie: 4 lata. Nick admina: Cookielikes. Powód zbanowania: CBK wobec moderatora. Krótki opis sytuacji: A więc tak, jechałem sobie trasą wyścigu po kolegę który stał na starcie. Dostałem ostrzeżenie, więc zjechałem z drogi która była na trasie i stałem obok. Wtedy moderator Nowak zabrał mi prawko. Nie ukrywając wkurzyłem się, chciałem wyjaśnić ale dostałem kicka. Poziom złości wzrastał, połączyłem się z serwerem i zacząłem znowu pisać do moderatora. On mi nie odpisywał, więc napisałem mu coś w stylu "Pluje na Ciebie". Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Wiem że źle zrobiłem, ale byłem bardzo zły, a jak wszyscy wiedzą w złości najpierw się robi, później się myśli. Przepraszam za tą sytuację, obiecuje,że będę się starał aby się więcej coś takiego nie powtórzyło.
 7. Cheetah sprzedany, w licytacji zostaje: Moombean, Sanchez i Elegant.
×
×
 • Create New...