Jump to content

BurnFear

Player
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

141 Świetny Gość!

About BurnFear

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Fotel obrotowy

Recent Profile Visitors

2520 profile views
 1. Cejrowskiego w butach z trzema muszkieterami, mających osiem browarów i jedno opakowanie po czekoladzie, po czym...
 2. Po czym złamał Sobie róg, co spowodowało, że nie słyszał na oczy a na uszy nie widział, więc użył swojej szybkiej tęczy...
 3. Z więzienia, po czym oni go oszukali na jednego browara...
 4. Wyszedł z wody i rozbiegł się waląc barana w ściane. Poskutkowało to tym, że...
 5. Zdjął ubrania, wziął mydlo z gąbką i postanowił się umyć. Co spowodowało...
 6. Zdjął kaptur i poszedł po druga żonę. Okazało się, że...
 7. nawalić do doniczki i pochwalić się tym w telewizji. Po czym wyszedl...
 8. Naleśniki na słono Kotopies czy piesokot
 9. Narożnik Kanapka z chlebem czy bułka z chlebem
 10. Nick: BurnFear Staż: 2067h 45m. + 438h 45m. od 4 lat Serial: F57C84BE968A423CC8861DD4D40E92F4 Nick osoby zawieszającej: TrondoZPL Powód zawieszenia prawa jazdy: celowe taranowanie na przechowalni + ucieczka z serwera Opis sytuacji: Siedzieliśmy na ts3 i taranowaliśmy się dla żartów przy przechowalni, wszystko było legit. Powody: Brak Coś od siebie: Zdaje Sobie sprawę, że taranowaliśmy się w miejscu do tego nie przeznaczonym i przepraszam za to oraz chciałbym odzyskać prawo jazdy. Pozdrawiam, Burn.
 11. Nick: BurnFear Wiek: 18 Staż: 2067h 45m. + 438h 45m. od 4 lat Nick osoby zawieszającej: PoweRR Serial: F57C84BE968A423CC8861DD4D40E92F4 Powód zawieszenia licencji: kamikadze na giełde Opis sytuacji: Leciałem samolotem i rozbijałem się na giełdzie. Dowody: Nie posiadam. Coś od siebie: Karę otrzymałem 3 stycznia 2018 roku, byłem głupi i liczyła się dobra zabawa, teraz chciałbym wrócić na serwer i prosić o szansę, aby kara była zdjęta. Pozdrawiam, Burn.
 12. No ja myśle, że to sie wiecej nie powtórzy, mówiłem, że bedziesz miał pszyps z tego, tata kablem od pilota bezprzewodowego poprawił i wiesz co zrobiłeś //Srk, ale coś zmusiło mnie do napisania tego Pozdrawiam
 13. Hmm, rymowanka? To co najlepsze z ranka, Pyszna, sypana kawka z dodatkiem mleczka - mieszanka. Odpalam MTA, meh najdłuższe oczekiwanie, Jak z ostrym sosem po kebabie, Wybieram serwery, wszystkie przepełnione, lecz jeden - Play Your Life, stoi do mnie otworem. Jestem tam dość znany, ze swojego odwalania, wraz z moimi ziomkami, od jednego browara. Aż w końcu biorę cysternę, rutynaa. Zaczynam kasować co popadnie, co w zderzak wpadnie, aż w końcu wkurzony moderator pisze mi: ''Uważaj kolego! Bo mi podpadniesz..." Tak więc, robię szybką przerwę od taranowania, zatrzymuję się na poboczu i udaję barana. Jeden cwany, moderator czekał, aż zacznę huśtawkę odwalania, doczekał się, bo złapał mnie, jak przestawiałem sedana... Więc długo nie czekając, wybierałem exit i dobranoc.
×
×
 • Create New...