Skocz do zawartości

|SAPD|armor65

Gold
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

187 Świetny Gość!

5 obserwujących

O |SAPD|armor65

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce

Konto w grze

 • Frakcja
  Policja
 • Ranga frakcyjna
  Sierżant

Ostatnie wizyty

783 wyświetleń profilu
 1. To cześć Tuszek, wracaj szybko grubasku 😪

 2. Przeczytaj to i pomyśl.
 3. Śmiałem się? Śmiałem. Czego ty jeszcze dochodzisz? Bo ja nie wiem. Ze skargi za podrobiony JEDEN log, za który @|KOMIS|ZIELUNINIO92 mnie zresztą upomniał zrobiła się skarga za wyśmiewanie się z Ciebie. Powiem jedno XD.
 4. Dobra nie chciałem tego pisać w tej skardze, ale teraz mnie do tego zmuszasz. Śmiałem się głównie z Ciebie przez to jakim egoistą jesteś. Byłeś w SMSA wszystko fajnie awansik na Strażnika, Starszego Strażnika. Przed awansami jak i poza tym ostatnim (Do pewnego momentu) chwaliłeś jakie to SMSA nie jest cudne, wyzywałeś SAPD w offtopicach, a to co na kanałach TS'a się działo to już inna rzecz. Ciągłe wyśmiewanie się z SAPD itp. Nagle zaczęło się łamać KRD itp. Dostałeś ostrzeżenie za to od Bolesnego, jeszcze wszystko było ok, ale awansiku nie było więc zaczęło się odwalać służbę na "odpierdziel". Ominął Cię jeden awans a później drugi. Płakałeś mi na serwerze na /pm jaki to głupi nie byłeś, że nie odszedłeś z SMSA wtedy co ja i Alkoholik, żeby pójść do SAPD. Pamiętam jak rozmawialiśmy na tzw. mundurówkach. Leciałeś po zarządzie SMSA równo po Bolesnym jak i Tuszku. Opuściłeś SMSA, napisałeś podanie do SAPD i co? Nie dostałeś się. Na prawdę nie chciałem tego tutaj pisać, ale mnie do tego zmusiłeś.
 5. Widać tu wyraźnie to? EDIT. Jest napisane przestań czy coś takiego?
 6. Dobra, przyznam się bo nie ma co kłamać. Śmiałem się z Ciebie, ale nie w jakimś negatywnym sensie z tego co pamiętam zawsze miałeś dystans do siebie tak jak i ja mam do siebie. Chociaż żebyś raz powiedział żebym przestał albo coś takiego. Nie zgadzam się z tym, że jestem lepszy od Ciebie. Po pierwszy mam mniejszy staż na serwerze, mniej znajomości i wymieniać by dłużej. Myślę, że w SMSA utrzymywaliśmy dobry kontakt jak i poza nim. Powiem Ci szczerze, że nawet chciałem Cię w tej frakcji jak nikogo innego. I trochę jest mi smutno z powodu tej skargi. Zamiast upomnieć mnie na serwerze, że Ci się to nie podoba od razu piszesz skargę o byle co za - jednego podrobionego loga.
 7. No więc jeszcze raz przepraszam Cię @GDK.
 8. Ty to wiesz najlepiej dlaczego akurat tak napisałem. Moim zdaniem można skargę zamknąć, chyba że chcesz to ciągnąć.
 9. Bo to nie są prawdziwe logi tylko "podrobione", które ci wysłałem po prostu po tym jak ty mi wysłałeś loga z tym: 263 |SAPD|armor65: Let's forward it. Ty powinieneś wiedzieć najlepiej, że bym ich nie wykorzystał przeciwko Tobie, bo jakbym miał coś wykorzystać przeciwko Tobie to na pewno nie takie śmieszne logi.
 10. Nie rozumiem Cię totalnie. Piszemy sobie spoko ty wysyłasz mi coś na pm i JA uważam że to jest podrobione. OK. To ja też wysłałem Ci pm'ke, podkreślam TOBIE nikomu innemu. Robisz z igły widły, zaszkodziłem Ci tym coś? Wątpię. W tej skardze moim zdaniem przejawiasz ból tyłka, ponieważ nie dostałeś się do SAPD. No trudno się mówi nie tylko ty się nie dostałeś. Chcesz mnie tylko "udupić", bo innego celu tej skargi nie widzę.
 11. Więc tak, logi są niestety podrobione i zdaję sobie sprawę, że nie wolno tak robić pod żadnym pozorem. Chciałbym również dodać, że gracz @GDK z tego co pamiętam też coś tam podrobił, ponieważ nie przypominam sobie bym tak pisał. Logów nie mogłem już znaleźć z tamtego dnia. Skarga jest dla mnie trochę śmieszna z tego powodu, że "śmieszkowaliśmy" sobie na /pm. Tak jak napisałem wcześniej jako iż było to "śmieszkowanie" NA /PM nie wysyłałem tego nikomu prócz Ciebie, dlatego nikt więcej tego nie widział. Przepraszam Cię @GDK, jeżeli było to dla Ciebie w jakimś stopniu obraźliwe. Na samym końcu chciałbym dodać, że nie mam nic do frakcji SMSA jak i jej zarządu.
 12. Zgłoś się do mnie na serwerze, oddam Ci te 1500e. Z tego co pamiętam gracz, ale nie ten mnie wyzywał od czarnuchów itp. Jest to zwyczajna pomyłka z zaznaczaniem nicków na panelu do mandatów. Przepraszam za kłopot.
 13. Ok dzięki można zamknąć.
 14. Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć kto mi wytepał auto marki Comet II id 178740. Data zdarzenia dziś około 17:55
×
×
 • Dodaj nową pozycję...