Skocz do zawartości

MiszczuU

Gold
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

77 Świetny Gość!

3 obserwujących

O MiszczuU

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 09.04.1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2065 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Licytacja Picador ID 9k

  156
 3. Nick: MiszczuU Serial: 46CA6DD6AF54908C9C93F5385D186EB4 Staż na serwie: 1861h Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: bugowanie afk w celach zarobkowych Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za bugowanie afk. Dowody: Do żadnego wzbogacenia nie doszło. Poniżej są logi od wejścia na serwer do momentu zbanowania. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Dostałem bardzo ważny telefon, po czym odpaliłem konsole i wpisałem quit lecz mój enter raz działa raz nie. W tamtym momencie enter nie zadziałał a ja w pospiechu bez sprawdzenia wybiegłem z pokoju. Jestem pewny w 100% że do żadnej wody nie wchodziłem.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. MiszczuU zbanowany przez PopeMan

  Tak jak wyżej pisałem byłem święcie przekonany że zadziałała mi komenda quit w konsoli. Do żadnej wody nie wchodziłem tu jestem w 100% pewny, być może, ktoś mnie wepchał do niej.
 6. Nick: MiszczuU Serial: 46CA6DD6AF54908C9C93F5385D186EB4 Staż na serwie: 1861h Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: bugowanie afk w celach zarobkowych Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za bugowanie afk. Dowody: Do żadnego wzbogacenia nie doszło. Poniżej są logi od wejścia na serwer do momentu zbanowania. Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Dostałem bardzo ważny telefon, po czym odpaliłem konsole i wpisałem quit lecz mój enter raz działa raz nie. W tamtym momencie enter nie zadziałał a ja w pospiechu bez sprawdzenia wybiegłem z pokoju.
 7. Sprzedam bazę w LS- S&E&Q

  LOCK. Sprzedane w grze!
 8. Sprzedam bazę w LS- S&E&Q

  Lokalizacja: Los Santos- Market Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/1278 Cena za dobę: 900e Cena za nieruchomość: Licytacja od: 3k Minimalne przebicie: 500e Kup teraz: --- Nazwa nieruchomości: S&E&Q Opis: Baza posiada sporo miejsca na pojazdy,garaż oraz TV. Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/Ef8JR
×