Jump to content

MajsterTHC.

Player
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About MajsterTHC.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/07/2000

Komunikatory

 • Skype
  oskarsadowski40

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Słąwno

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. MajsterTHC.

  @C

  Nie sprzedaje jednak, zamknąć można
 2. MajsterTHC.

  @C

  Wiem ze na pewno więcej niż 150k ID duzo nie brakuje jak coś pisz priv tymczasem dalej
 3. MajsterTHC.

  @C

  Dobry start ale dalej
 4. MajsterTHC.

  @C

  Model pojazdu: Fortune Przebieg: 1100km Cena: oferty lub wymiana Kolor: niebieski Felgi: wires Kolor Świateł: nosek Rudolfa ok 60% Tuning: MK1/2/3 Rh1,licznik, ultra wide Zdjęcie Pojazdu:Później wstawię niesteyy nie mam jak teraz. wstawiam za innego gracza
 5. To nieźle mnie odbanowałeś, wbijam na serwer, a tutaj ban. SERIAL: B7077D52B24ABCFA0C6E6DAEEBDFD1E4 Teraz przedłużysz mi ten czas, ponieważ nie mogłem wbić .
 6. Więc...poproszę UB, i lecę ciężko pracować na spłatę tego, dziękuję .To jak?
 7. W innej apelacji dałeś 2 tygodnie na zarobienie 8k.. wiec pozdrawiam, chociaż daj te 2 tyg, postaram się zarobić..
 8. Nick: Aro_Szpara* Link do profilu: Brak Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : B7077D52B24ABCFA0C6E6DAEEBDFD1E4 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze 400h Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana:noctropolis Powód zbanowania: Opisz za co zostałeś zbanowany: Zostałem zbanowany za niby włam na konto , na które się nie włamałem, ponieważ grał na nim mój kolega , który je ukradł i zalogował się na moim komputerze. (http://pylife.pl/top...łamał-na-konto/) Krótki opis sytuacji: Był pewny dzień, kolega do mnie przyjechał i zaczęliśmy grać na jego koncie... Zalogował się z mojego komputera na swoje i graliśmy... Miał tam jakieś pojazdy, po czym grając dostał prawko, zwyzywał admina... Po czym za kilka dni próbuje wbić na swoje konto, a tutaj ban... Nikomu się nie włamałem, ponieważ na tym koncie grał kolega. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) BRAK Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/247109-aro-szpara-zbanowany-przez-noctropolis/ Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ): Naprawdę, czekałem bardzo długo, chciałem wrócić na pylife.. Jeśli będzie potrzebne zerowanie konta to zgadzam się od razu... Choć jestem nie winny bo nic nie zrobiłem.. Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji // Jestem nie winny powinieneś ten serial odbanować. .
 9. Tylko jeśli można sprawdzić z jakiego serialu było sprzedawane fcr? To okaże się że to nie ja Proszę o sprawdzenie tego bo to nie ja ukradlem. Konto otrzymałem bez fcr wiec sprawdźcie to a nie wymagacie ode mnie zadość uczynienia .
×
×
 • Create New...