Jump to content

Enter.fg

Premium
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

3 Followers

About Enter.fg

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/16/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, sport i technologie.

Recent Profile Visitors

1053 profile views
 1. Nick: motar2k Serial: 3FF441D51AB89CACFF1EEC8EA2993DA3 Staż na serwie: Z dobre 3 lata. Nick admina: PopeMan Powód zbanowania: Bodajże handlowanie PSC Krótki opis sytuacji: W tamtym czasie mieliśmy tz. paczkę i graliśmy razem, ogólnie to wtedy każdy tam miał wypasione auta i dużo gotówki w banku, a ja byłem o wiele, wiele biedniejszy po jakimś czasie zbierania gotówki brakowało mi jakieś części do bulleta o ile dobrze pamiętam, no i nadażyła się wtedy okazja skrócenia czasu oczekiwania na auto w tak zwanym kupnie gotówki za PSC. No i dalej nie muszę pisać co się stało. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Nie posiadam, ponieważ dawno to było... Możliwe że z rok temu albo i więcej, sam nie wiem. Coś od siebie: Na samym wstępie chciałbym przeprosić całą społeczność graczy jak i w szczególności administrację za to czego się dopuściłem wiem, że to była moja ostatnia szansa gdyż w poprzednim banie dopuściłem się podobnej sytuacji. Chciałbym spróbować ponownie apellować od kary, gdyż już dość sporo czasu minęło od momentu ostatniej gry na pylife. Zrozumiałem jak najbardziej swoje błędy za które dostałem ostro po "dupsku". Apeluje nie po to by znów dopuścić się jakiegoś przewinienia, ale aby znów zagrać i powspominać dobre czasy z gry na serwerze, załapać nowe znajomości i pospędzać miło czas grając na serwerze. Mam nadzieję, że urazy zostaną mi w jakimś stopniu wybaczone i będę mógł z powrotem wbić na serwer i na nowo zacząć grać. O ile w jakimś stopniu da mi to szansę powrotu na serwer to o ile można, gdy odpuszczę się jakiegoś przewinienia na serwerze zostanę wpisany na czarną listę i już nigdy nie napisze ponownie apelki. Proszę o przemyślenie tego bardzo dokładnie i zastanowieniu się, bardzo żałuję tego co wtedy zrobiłem - od początku kary już dużo minęło i zrozumiałem swój błąd. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, dziękuję i pozdrawiam całą społeczność pylife.
 2. jade na pierwszy lepszy zlot, stawiam na domek z rejką "CEBULA" i dam gruszkowaty kolor
 3. na serwerze wieksze offki ;(
 4. Model pojazdu: Phoenix Przebieg: 14839km Cena: CW:320k MP:10k KP:500k Kolor: biało-niebieski Felgi: megi Kolor Świateł:zwykłe Tuning: FMK RH1 ULTRA-WIDE ATRAPA NITRO POWÓJNY ZAKRZYWIONY WYDECH TAXI BAK 50L Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/QItc0Hp Jeśli cena mnie nie zadowoli to go nie sprzedam.
 5. Model pojazdu: Pheonix Przebieg: 9666km Cena: Cw:250k Mp:10k Kolor: jasny i ciemny zielony Felgi: Ahaby (nie pamietam ilości dni do końca malowania) Kolor Świateł: Standardowe Tuning: MK1 - MK2 - MK3 - RH1 - KOŁA ULTRA-WIDE - ATRAPA NITRO - PODWÓJNY ZAKRZYWIONY WYDECH Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/xVpHqA4 https://imgur.com/a/T8WE7PD
×
×
 • Create New...