Jump to content

M@q

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About M@q

 • Rank
  CJ
 1. Nie ale mogę się przyznać za tego kto to zrobił bo ja tylko chce unbana. Zalaży mi na tym serwie mam tam savanne ktora nie była tania więc po co w ogóle miałbym komuś wbijać. Ja chce tylko unbana. Tylko mi powiedz co mam zrobić. Proszę. Odpisz Proszę Może choć na tsa porozmawiamy bo ja chcę rozstrzygnąć tą sprawę.
 2. Ok. Po mojej długiej przerwie w mta postanowiłem wrócić. Gdy zaktualizowałem i uruchomiłem mta połączyłem się z pylife. W okienku na login widniało Kaczus. ja nie pamiętając nicku od razu zabrałem się za logowanie wpisałem swoje hasło i po tym dostałem bana na serwerze. Ale nikogo nie okradłem lecz jak będzie tak ze jak się nie przyznam to nie dostane unbana to będę musiał się przyznać bo muszę zagrać na tym serwerze bo na prawdę pragnę tam wbić lecz nie mogę. Dostanę drugą szansę? Błagam. Tyle było w tym mojego uczestnictwa
 3. Nick: M@q Serial:86C4BF50CE4BA341ECEACC2563F40192 Staż na serwie: 120h 19min. Nick admina: times Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za logowanie się na cudze konta. Krótki opis sytuacji: Jak już wcześniej napisałem uruchomiłem mta i nick Kaczus. był wpisany. Wpisałem swoje hasło i dostałem bana. Dowody: Nie mam dowodów. Link do poprzedniego podania: http://pylife.pl/topic/258256-mq-zbanowany-przez-times/ Coś od siebie: To nie ja włamałem się na konto tego gracza, lecz przyznaje się bo bardzo mi zależy na tym serwerze tęsknie za ludźmi i administracją. Teraz już nie proszę tylko błagam was o unbana. Bardzo mi zależy na tym serwerze, jak okazało się w poprzednim wpisie że z mojego serialu wynika że dostałem bana za włamanie na cudze konto to się popłakałem, bo wiem że za takie coś unbana nie dostaje się od tak. Więc błagam was jeszcze raz o danie mi szansy, następnym razem upewnię się po dłuższych przerwach że nick na pewno jest mój.
 4. Nick: M@q Serial (86C4BF50CE4BA341ECEACC2563F40192) Staż na serwie: 120h 19m. Nick admina: times Powód zbanowania: "Logujesz się na cudze konta". Krótki opis sytuacji: Więc po mojej dłuższej przerwie w mta postanowiłem wrócić.Gdy włączyłem mta i połączyłem się z serwerem w oknie nicku było napisane kaczus. nie pamiętałem mojego nicku z powodów podanych wyżej.Hasło wpisałem dobrze ale za to ze nick nie był mój o czym nie wiedziałem dostałem bana do 2035 roku. Dowody: Nie mam dowodów. Link do poprzedniego podania: Nie było wcześniejszych podań. Coś od siebie: Proszę o unbana ponieważ bardzo mi zależy aby wrócić do gry na tym serwerze oraz dlatego że tego bana dostałem tak na prawdę częściowo nie z mojej winy ponieważ moja wina leży po tym że zapomniałem nicku.
 5. Dostałem zakaz prowadzenia pojazdów na zawsze za jazdę pod prąd a nie jechałem pod prąd proszę o zdjęcie zakazu. Dziękuje.
 6. Za kare że wpychałem się u mechanika skasowano mi prawo jazdy nie wiedziałem że nie można proszę o drugą szanse. Dziękuje Macielos.
×
×
 • Create New...